4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська провела нараду з розгляду кандидатур на заміщення посад керівників вищих навчальних закладів області Роздрукувати

15 грудня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська провела засідання комісії з розгляду документів претендентів на заміщення посад директорів вищих навчальних закладів - об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.

Були розглянуті особові справи Войцехівського К. Ф.– претендента на посаду директора Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу, Оніщенко К. М., Бондара І. О., Войнаровської Н. В. – на посаду директора Бершадського медичного коледжу та Гаврилюка О. Ф. – на посаду директора Погребищенського медичного коледжу.

Комісія одноголосно затвердила подані кандидатури претендентів для обрання на керівні посаді зазначених закладів.

Крім того, комісія на чолі з Людмилою Щербаківською затвердила графік проведення конкурсу на заміщення посад директорів: Погребищенського медичного коледжу – 22 грудня, Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу – 23 грудня, Бершадського медичного коледжу – 24 грудня.

Повернутись Створено: 15 грудня 2015 року, 14:51 Переглядів: 855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація