Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська розіграла шахову партію Роздрукувати

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська відвідала спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу №6. Вона ознайомилась з дільністю навчального закладу, його матеріально-технічною базою, комп’ютерним оснащенням та роботою тренерів-викладачів. Директор школи, заслужений тренер України, міжнародний майстер з шахів Микола Боднар запропонував зіграти Людмилі Михайлівні шахову партію, яка завершилась дружнім потисканням рук.

В школі, яка за рейтингом входить в трійку найкращих шахово-шашкових шкіл країни, працює 6 тренерів, які  займаються з 200 учнями-спортсменами. За 25 років було виховано двох міжнародних гросмейстерів - Сергія Федорчука та Іллю Нижника. Вони, а також Юлія Швайгер, Надія Шпанко і Віктор Матвіїшен – призери та чемпіони європейських і світових чемпіонатів серед юнаків та дівчат.

Щорічно у Вінниці, на базі школи, проходить близько 50 шахових змагань різних рівнів. В минулому році проведено два чемпіонати України серед юнаків та дівчат віком до 14 та до 16 років, три майстерські турніри, три Всеукраїнських оупен-турніри, Меморіал А. Ольховського, в якому взяли участь шахісти з 20 областей України.

З 8 по 19 березня 2017 року в дитячо-юнацькій спортивній школі №6 (вул.Театральна 24) пройде фінал чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат віком до 16 років. Змагання відбуватимуться з 3-х видів: класичні, швидкі та блискавичні шахи. Варто зазначити, що Людмила Щербаківська надала необхідну допомогу для організації та проведення змагань.

В класичних шахах участь братимуть 12 юнаків та 12 дівчат, які пройшли жорсткий відбір з Києва, Вінницької, Дніпропетровської, Одеської, Львівської, Донецької, Харківської, Івано-Франківської, Запорізької, Житомирської, Полтавської, Черкаської областей. В швидких шахах та блискавичній грі гратимуть чемпіони та призери з усіх областей України. Вінниччину на цих змаганнях представлятимуть учні-вихованці Вінницької ДЮСШ №6 -  дворазовий чемпіон Європи та багаторазовий чемпіон України серед однолітків Віктор Матвіїшен, дворазовий призер чемпіонату Європи та чемпіон України серед однолітків Надія Шпанко, багаторазові чемпіони та призери чемпіонатів України серед однолітків Дмитро Щербина та Вікторія Біляк. Головний суддя змагань – суддя національної категорії Микола Боднар.

Повернутись Створено: 6 березня 2017 року, 14:56 Переглядів: 914

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація