Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська розіграла шахову партію Роздрукувати

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська відвідала спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу №6. Вона ознайомилась з дільністю навчального закладу, його матеріально-технічною базою, комп’ютерним оснащенням та роботою тренерів-викладачів. Директор школи, заслужений тренер України, міжнародний майстер з шахів Микола Боднар запропонував зіграти Людмилі Михайлівні шахову партію, яка завершилась дружнім потисканням рук.

В школі, яка за рейтингом входить в трійку найкращих шахово-шашкових шкіл країни, працює 6 тренерів, які  займаються з 200 учнями-спортсменами. За 25 років було виховано двох міжнародних гросмейстерів - Сергія Федорчука та Іллю Нижника. Вони, а також Юлія Швайгер, Надія Шпанко і Віктор Матвіїшен – призери та чемпіони європейських і світових чемпіонатів серед юнаків та дівчат.

Щорічно у Вінниці, на базі школи, проходить близько 50 шахових змагань різних рівнів. В минулому році проведено два чемпіонати України серед юнаків та дівчат віком до 14 та до 16 років, три майстерські турніри, три Всеукраїнських оупен-турніри, Меморіал А. Ольховського, в якому взяли участь шахісти з 20 областей України.

З 8 по 19 березня 2017 року в дитячо-юнацькій спортивній школі №6 (вул.Театральна 24) пройде фінал чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат віком до 16 років. Змагання відбуватимуться з 3-х видів: класичні, швидкі та блискавичні шахи. Варто зазначити, що Людмила Щербаківська надала необхідну допомогу для організації та проведення змагань.

В класичних шахах участь братимуть 12 юнаків та 12 дівчат, які пройшли жорсткий відбір з Києва, Вінницької, Дніпропетровської, Одеської, Львівської, Донецької, Харківської, Івано-Франківської, Запорізької, Житомирської, Полтавської, Черкаської областей. В швидких шахах та блискавичній грі гратимуть чемпіони та призери з усіх областей України. Вінниччину на цих змаганнях представлятимуть учні-вихованці Вінницької ДЮСШ №6 -  дворазовий чемпіон Європи та багаторазовий чемпіон України серед однолітків Віктор Матвіїшен, дворазовий призер чемпіонату Європи та чемпіон України серед однолітків Надія Шпанко, багаторазові чемпіони та призери чемпіонатів України серед однолітків Дмитро Щербина та Вікторія Біляк. Головний суддя змагань – суддя національної категорії Микола Боднар.

Повернутись Створено: 6 березня 2017 року, 14:56 Переглядів: 773

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація