Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська відвідала комунальний заклад області – Піщанську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат Роздрукувати

Нещодавно перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська разом з заступником керівника відділу патронатної служби голови Лесею Мороз відвідали Піщанську загальноосвітню школу-інтернат, де ознайомилися з роботою закладу.

У школі навчається та виховується 44 дитини з вадами слуху та глухих. Педагогічний процес на чолі з директором школи Оленою Ацеховською забезпечують 32 педагогічних працівники, з них 22 вчителі. В школі функціонують 20 кабінетів та класів, серед них 2 комп’ютерних класи, 3 ігрові кімнати, кімната корекційно-розвивальних занять, спортивний та тренажерний зали, кабінет ритміки тощо. Величезна увага закладу направлена на індивідуальну роботу з розвитку слухо-зоро-вібраційного сприймання та формування вимови вихованців, для чого задіяні спеціальні тренажери «Світ звуків» та «Видима мова».

Найбільше школа пишається успіхами своїх спортсменів, яких ось уже не один десяток років тренує вчитель фізкультури Василь Ляшко. Серед вихованців закладу є майстер спорту з бадмінтону Сергій Дащенко, кандидат в майстри спорту з бадмінтону, чемпіон Вінницької області з цього виду спорту Тарас Негар, переможець міжнародного турніру в Польщі серед здорових спортсменів Ігор Сєнічкін, триразовий чемпіон України серед спортсменів з вадами слуху Микола Циганков.

Крім того, серед вихованців закладу багато юних та молодих талантів, які чудово пишуть картини, роблять усілякі вироби своїми руками. Планується встановити швейні машинки та точильні прилади по дереву, які допоможуть розвивати у дітей моторику рук та навчать застосовувати свої знання в дорослому житті.

У грудні 2015 року учні школи-інтернат взяли участь у Чемпіонаті Вінницької області з бадмінтону серед спортсменів-інвалідів з вадами слуху, присвяченому Міжнародному дню людей з обмеженими можливостями та зайняли перше та друге місця.

Повернутись Створено: 21 грудня 2015 року, 11:55 Переглядів: 1502

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація