Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Перший заступник голови обласної Ради відвідала Жмеринське вище професійне училище Роздрукувати

7 квітня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська відвідала Жмеринське вище професійне училище. Вона ознайомилася з роботою закладу, навчальними класами,  майстернями, матеріально-технічною базою закладу, з його проблемами та досягненнями.

Навчально-виховний заклад № 1 м. Жмеринка був заснований  1 лютого 1923 року під назвою «Жмеринська Залізнична школа учнівства» при п’ятій дільниці Депо ст. Жмеринка Південно-Західної залізниці.

З листопада 1998 року колектив училища очолює Владислав Кузьмін. За короткий проміжок часу під його керівництвом була впроваджена підготовка кваліфікованих робітників з різних професій.

Пріоритетом навчального закладу є  доступність професійного навчання для всіх членів громад м. Жмеринки, Жмеринського району, Вінницької області та інших областей України. Особливо – для  дітей з соціально незахищених сімей, які складають 2/3 контингенту учнів, надання їм можливості  продовження навчання у закладах вищого рівня  акредитації.

Навчальний заклад прагне працювати ефективно, оперативно та гнучко реагувати на практичні та швидкозмінні потреби місцевих громад у навчанні, а роботодавців – у кваліфікованих робітниках.

Повернутись Створено: 8 квітня 2016 року, 14:08 Переглядів: 1408

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація