Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Перший заступник голови обласної Ради відвідала Жмеринське вище професійне училище Роздрукувати

7 квітня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська відвідала Жмеринське вище професійне училище. Вона ознайомилася з роботою закладу, навчальними класами,  майстернями, матеріально-технічною базою закладу, з його проблемами та досягненнями.

Навчально-виховний заклад № 1 м. Жмеринка був заснований  1 лютого 1923 року під назвою «Жмеринська Залізнична школа учнівства» при п’ятій дільниці Депо ст. Жмеринка Південно-Західної залізниці.

З листопада 1998 року колектив училища очолює Владислав Кузьмін. За короткий проміжок часу під його керівництвом була впроваджена підготовка кваліфікованих робітників з різних професій.

Пріоритетом навчального закладу є  доступність професійного навчання для всіх членів громад м. Жмеринки, Жмеринського району, Вінницької області та інших областей України. Особливо – для  дітей з соціально незахищених сімей, які складають 2/3 контингенту учнів, надання їм можливості  продовження навчання у закладах вищого рівня  акредитації.

Навчальний заклад прагне працювати ефективно, оперативно та гнучко реагувати на практичні та швидкозмінні потреби місцевих громад у навчанні, а роботодавців – у кваліфікованих робітниках.

Повернутись Створено: 8 квітня 2016 року, 14:08 Переглядів: 1471

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація