03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Перший заступник голови обласної Ради відвідала Жмеринське вище професійне училище Роздрукувати

7 квітня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська відвідала Жмеринське вище професійне училище. Вона ознайомилася з роботою закладу, навчальними класами,  майстернями, матеріально-технічною базою закладу, з його проблемами та досягненнями.

Навчально-виховний заклад № 1 м. Жмеринка був заснований  1 лютого 1923 року під назвою «Жмеринська Залізнична школа учнівства» при п’ятій дільниці Депо ст. Жмеринка Південно-Західної залізниці.

З листопада 1998 року колектив училища очолює Владислав Кузьмін. За короткий проміжок часу під його керівництвом була впроваджена підготовка кваліфікованих робітників з різних професій.

Пріоритетом навчального закладу є  доступність професійного навчання для всіх членів громад м. Жмеринки, Жмеринського району, Вінницької області та інших областей України. Особливо – для  дітей з соціально незахищених сімей, які складають 2/3 контингенту учнів, надання їм можливості  продовження навчання у закладах вищого рівня  акредитації.

Навчальний заклад прагне працювати ефективно, оперативно та гнучко реагувати на практичні та швидкозмінні потреби місцевих громад у навчанні, а роботодавців – у кваліфікованих робітниках.

Повернутись Створено: 8 квітня 2016 року, 14:08 Переглядів: 1694

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація