Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Перший заступник голови обласної Ради відвідала Жмеринське вище професійне училище Роздрукувати

7 квітня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська відвідала Жмеринське вище професійне училище. Вона ознайомилася з роботою закладу, навчальними класами,  майстернями, матеріально-технічною базою закладу, з його проблемами та досягненнями.

Навчально-виховний заклад № 1 м. Жмеринка був заснований  1 лютого 1923 року під назвою «Жмеринська Залізнична школа учнівства» при п’ятій дільниці Депо ст. Жмеринка Південно-Західної залізниці.

З листопада 1998 року колектив училища очолює Владислав Кузьмін. За короткий проміжок часу під його керівництвом була впроваджена підготовка кваліфікованих робітників з різних професій.

Пріоритетом навчального закладу є  доступність професійного навчання для всіх членів громад м. Жмеринки, Жмеринського району, Вінницької області та інших областей України. Особливо – для  дітей з соціально незахищених сімей, які складають 2/3 контингенту учнів, надання їм можливості  продовження навчання у закладах вищого рівня  акредитації.

Навчальний заклад прагне працювати ефективно, оперативно та гнучко реагувати на практичні та швидкозмінні потреби місцевих громад у навчанні, а роботодавців – у кваліфікованих робітниках.

Повернутись Створено: 8 квітня 2016 року, 14:08 Переглядів: 1542

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація