Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Першим чемпіоном України у Тростянецькому районі став Владислав Гречаник Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль зустрівся із чемпіоном України з рукопашного бою, вихованцем спортивного клубу, створеного на честь преподобного Іллі Муромця, який діє при храмі у селі Ілляшівка Тростянецького району, Владиславом Гречаником. Під час спілкування Ігор Вікторович привітав хлопця з високою перемогою, пообіцявши й надалі підтримувати його морально та фінансово.

До заступника голови обласної Ради разом з переможцем приїхав його духовний наставник – протоієрей Андрій Коваль, настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці села Ілляшівки.

За словами отця Андрія, Ігор Хміль завжди допомагає спортсменам не тільки у їхньому селі.

– У нашому селі немає гуртків і для того, щоб дітям знайти заняття і привести їх до Бога, вирішили при церкві створити спортивний гурток з рукопашного бою. Зібрали з людьми общину і вирішили весь дохід віддавати на діяльність гуртка. Прихожани погодились підтримати таку хорошу справу. За 3 роки його роботи у нас вже є 10 чемпіонів області. А зараз маємо першого чемпіона України Владислава Гречаника, який здобув перемогу на чемпіонаті України, що відбувся у Києві 13 травня. Хлопець навчається в 11 класі в селі Капустяни, має багато медалей, які виборював на обласних та районних чемпіонатах. Але ця перемога є для нас великою радістю, бо це перший чемпіон у Тростянецькому районі. Він готується до вступу в Одеську військову академію, мріє стати десантником, офіцером наших Збройних Сил України, тому наполегливий у навчанні та спорті, – із гордістю розповів про свого вихованця отець Андрій.

А ще духовник зазначив, що всі вихованці їхнього клубу щонеділі ходять до церкви, сповідаються і причащаються, живуть духовним життям. А їхній духовний наставник організовує для них часто поїздки до монастирів, два рази були навіть на зустрічі з Блаженнішим Онуфрієм, який зустрічав їх, як батько, кожному подарувавши пам’ятні подарунки.

– Сьогодні моя ініціатива привезти нашого переможця до заступника голови обласної Ради, депутата облради Ігоря Хміля, тому що Ігор Вікторович постійно на підтримує і надає фінансову допомогу. І сьогодні пообіцяв, що обов’язково відзначить Владислава фінансово. Він людина слова, завжди виконує свої обіцянки і дай Боже, щоб таких людей було більше, бо у нашому районі чемпіонові навіть ніхто не подякував, – продовжив отець Андрій.

Як розповів сам чемпіон, він перед змаганнями молився, бо вірить, що молитва завжди йому допомагає вигравати.

– Моя перемога – це здійснення мрій, адже я давно хотів стати чемпіоном України і здобути звання кандидата в майстри спорту. Я завжди дуже хотів тренуватися, і дізнавшись від знайомого, що в сусідньому селі діє спортивний клуб при церкві, без роздумів почав туди ходити. Тепер я добився перемоги і впевнений, що  вона не остання. Вона мене надихає на інші здобутки, – підсумував чемпіон України з рукопашного бою Владислав Гречаник.

Повернутись Створено: 15 травня 2018 року, 17:30 Переглядів: 2430

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація