24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Першим чемпіоном України у Тростянецькому районі став Владислав Гречаник Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль зустрівся із чемпіоном України з рукопашного бою, вихованцем спортивного клубу, створеного на честь преподобного Іллі Муромця, який діє при храмі у селі Ілляшівка Тростянецького району, Владиславом Гречаником. Під час спілкування Ігор Вікторович привітав хлопця з високою перемогою, пообіцявши й надалі підтримувати його морально та фінансово.

До заступника голови обласної Ради разом з переможцем приїхав його духовний наставник – протоієрей Андрій Коваль, настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці села Ілляшівки.

За словами отця Андрія, Ігор Хміль завжди допомагає спортсменам не тільки у їхньому селі.

– У нашому селі немає гуртків і для того, щоб дітям знайти заняття і привести їх до Бога, вирішили при церкві створити спортивний гурток з рукопашного бою. Зібрали з людьми общину і вирішили весь дохід віддавати на діяльність гуртка. Прихожани погодились підтримати таку хорошу справу. За 3 роки його роботи у нас вже є 10 чемпіонів області. А зараз маємо першого чемпіона України Владислава Гречаника, який здобув перемогу на чемпіонаті України, що відбувся у Києві 13 травня. Хлопець навчається в 11 класі в селі Капустяни, має багато медалей, які виборював на обласних та районних чемпіонатах. Але ця перемога є для нас великою радістю, бо це перший чемпіон у Тростянецькому районі. Він готується до вступу в Одеську військову академію, мріє стати десантником, офіцером наших Збройних Сил України, тому наполегливий у навчанні та спорті, – із гордістю розповів про свого вихованця отець Андрій.

А ще духовник зазначив, що всі вихованці їхнього клубу щонеділі ходять до церкви, сповідаються і причащаються, живуть духовним життям. А їхній духовний наставник організовує для них часто поїздки до монастирів, два рази були навіть на зустрічі з Блаженнішим Онуфрієм, який зустрічав їх, як батько, кожному подарувавши пам’ятні подарунки.

– Сьогодні моя ініціатива привезти нашого переможця до заступника голови обласної Ради, депутата облради Ігоря Хміля, тому що Ігор Вікторович постійно на підтримує і надає фінансову допомогу. І сьогодні пообіцяв, що обов’язково відзначить Владислава фінансово. Він людина слова, завжди виконує свої обіцянки і дай Боже, щоб таких людей було більше, бо у нашому районі чемпіонові навіть ніхто не подякував, – продовжив отець Андрій.

Як розповів сам чемпіон, він перед змаганнями молився, бо вірить, що молитва завжди йому допомагає вигравати.

– Моя перемога – це здійснення мрій, адже я давно хотів стати чемпіоном України і здобути звання кандидата в майстри спорту. Я завжди дуже хотів тренуватися, і дізнавшись від знайомого, що в сусідньому селі діє спортивний клуб при церкві, без роздумів почав туди ходити. Тепер я добився перемоги і впевнений, що  вона не остання. Вона мене надихає на інші здобутки, – підсумував чемпіон України з рукопашного бою Владислав Гречаник.

Повернутись Створено: 15 травня 2018 року, 17:30 Переглядів: 2330

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація