Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Першокласники Бохоницької школи отримали обладнання для навчання Роздрукувати

До депутата обласної Ради Олександра Масленнікова звернулась батьки 1-А класу Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст. із проханням посприяти у отриманні необхідної оргтехніки, якою мав би бути забезпечений клас за стандартами Нової української школи. Серед потреб: проектор та екран, ноутбук, принтер, ламінатор і комплектуючі, вартість обладнання 48 тисяч гривень.

У цьому класі навчаються учні із особливим освітніми потребами.

– Чекали на оргтехніку аж до січня, звертались до відділу освіти, але необхідне так і не отримали, тож вирішили звернутись до Олександра Масленнікова, аби посприяв у виділенні коштів, – розповіла матір першокласника Наталія Бунза. – Завдяки втручанню депутата в ситуацію, кошти було виділено із районного бюджету. А Олександр Георгійович особисто привіз ноутбук та принтер. Іншу техніку поки-що не отримали, сподіваємось, що невдовзі це питання буде закрито повністю. Адже наші діти вже закінчують навчання у першому класі, а необхідного обладнання так і не отримали.

Класний керівник Зоя Гутянська каже, на початок навчального року отримали парти та набори «Lego», пізніше одержали шафку.

– Без оргтехніки було дуже важко працювати цього року, – продовжує Зоя Гутянська. – Адже програма Нової української школи вимагає дуже багато роздаткового матеріалу, який необхідно роздруковувати для учнів. У нас 28 учнів, кожному потрібно роздати матеріали. Доводилось все це робити вдома, але мій принтер не витримав і зламався. Нарешті вже зможу працювати з технікою в класі. Звісно, для плідної роботи ще потрібно дочекатися іншої необхідної техніки.

Зоя Гутянська дякує депутату обласної Ради Олександру Масленнікову за допомогу. Адже, це вже не перша допомога 1-А класу Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст. За її словами, минулого літа він виділив особисті кошти для придбання лінолеуму, яким встелили підлогу кабінету.

Олександр Масленніков зазначив, завдяки співпраці та порозумінню із райдержадміністрацією, районною радою та депутатським корпусом вдалось позитивно вирішити питання з оргтехнікою.

Повернутись Створено: 23 травня 2019 року, 12:05
Оновлено: 23 травня 2019 року, 12:27
Переглядів: 241

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація