Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Першокласники Бохоницької школи отримали обладнання для навчання Роздрукувати

До депутата обласної Ради Олександра Масленнікова звернулась батьки 1-А класу Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст. із проханням посприяти у отриманні необхідної оргтехніки, якою мав би бути забезпечений клас за стандартами Нової української школи. Серед потреб: проектор та екран, ноутбук, принтер, ламінатор і комплектуючі, вартість обладнання 48 тисяч гривень.

У цьому класі навчаються учні із особливим освітніми потребами.

– Чекали на оргтехніку аж до січня, звертались до відділу освіти, але необхідне так і не отримали, тож вирішили звернутись до Олександра Масленнікова, аби посприяв у виділенні коштів, – розповіла матір першокласника Наталія Бунза. – Завдяки втручанню депутата в ситуацію, кошти було виділено із районного бюджету. А Олександр Георгійович особисто привіз ноутбук та принтер. Іншу техніку поки-що не отримали, сподіваємось, що невдовзі це питання буде закрито повністю. Адже наші діти вже закінчують навчання у першому класі, а необхідного обладнання так і не отримали.

Класний керівник Зоя Гутянська каже, на початок навчального року отримали парти та набори «Lego», пізніше одержали шафку.

– Без оргтехніки було дуже важко працювати цього року, – продовжує Зоя Гутянська. – Адже програма Нової української школи вимагає дуже багато роздаткового матеріалу, який необхідно роздруковувати для учнів. У нас 28 учнів, кожному потрібно роздати матеріали. Доводилось все це робити вдома, але мій принтер не витримав і зламався. Нарешті вже зможу працювати з технікою в класі. Звісно, для плідної роботи ще потрібно дочекатися іншої необхідної техніки.

Зоя Гутянська дякує депутату обласної Ради Олександру Масленнікову за допомогу. Адже, це вже не перша допомога 1-А класу Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст. За її словами, минулого літа він виділив особисті кошти для придбання лінолеуму, яким встелили підлогу кабінету.

Олександр Масленніков зазначив, завдяки співпраці та порозумінню із райдержадміністрацією, районною радою та депутатським корпусом вдалось позитивно вирішити питання з оргтехнікою.

Повернутись Створено: 23 травня 2019 року, 12:05
Оновлено: 23 травня 2019 року, 12:27
Переглядів: 353

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація