Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Першокласники Хмарівки матимуть нову шкільну дошку Роздрукувати

Днями депутат обласної Ради Володимир Зарічанський з подарунком – сучасною шкільною настінною дошкою – завітав у Хмарівську філію Джулинської ЗОШ І-ІІІ ст. села Хмарівки Бершадського району. Під час спілкування з колективом закладу та директором дізнатися про проблеми та напрацювання.

– Придбав дошку на прохання вчительки початкових класів Оксани Задорожнюк, яка навчатиме першокласників у новому 2018-2019 навчальному році, - каже Володимир Зарічанський. - У класі, де мали навчатися діти, дошка стара, стерта, написане на ній крейдою не видно. За таких умов проводити якісно навчальну роботу, пояснювати матеріали, писати приклади, малювати дуже важко. А писати та пояснювати доведеться багато, бо ж початкова школа навчатиметься за державними стандартами «Нової української школи».

Презентована дошка складається з трьох частин, розграфлена на замовлення у пряму та косу лінії і клітинку. Для зручності малювання у комплекті до неї йде різне приладдя.

– Майбутнім першокласникам, а також усім учням школи у новому навчальному році бажаю гарних оцінок, бути наполегливими та старанними, адже знання – це відкриті двері для різних можливостей. Колективові – бути витривалими, терплячими, проявляти педагогічну мудрість у всьому, – наголосив депутат обласної Ради.

Повернутись Створено: 2 липня 2018 року, 15:24 Переглядів: 394

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація