Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Першокурсниками Вінницького медичного університету стали 1184 студенти Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь в урочистій посвяті в студенти першокурсників Вінницького медичного університету ім. М.І.Пирогова. Також вітали студентів-першокурсників директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович,  директор Департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш, завідуючий сектором вищих навчальних закладів, науки та інтелектуальної власності Андрій Клапоущак та  Митрополит Вінницький і Барський Симеон.

         За традицією з промовою до присутніх звернувся ректор медичного університету ім. М.І.Пирогова Василь Мороз. Коротко окреслив діяльність університету та представив першокурсникам студентське керівництво, яке займається організацією студентського самоврядування.

         Після студенти-першокурсники разом дали урочисту обіцянку вчителям і товаришам по навчанню присвятити життя благородній справі – збереження здоров’я людини, утвердженню здорового способу життя, глибоко опановувати медичними та фармацевтичними знаннями, лікарською практикою і гідно продовжувати справу учителів та вихователів.

         Із початком нового навчального року першокурсників привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник.

         - Маю за честь брати участь в урочистій посвяті студентів до медичного університету, - сказав Анатолій Дмитрович. – Прийміть найкращі побажання із початком навчання в медичному університеті, який знаний у світі. Бажаю студентам-першокурсникам гарного навчання і прекрасного перебування в одному з найкомфортніших міст України – місті Вінниці.

У вітальному слові Анатолій Дмитрович також зазначив, що сьогодні від кожного з нас залежить вирішальна роль в тому, щоб багатовікове прагнення нашого народу до того, щоб жити на своїй рідній землі, у вільній та незалежній державі вимальовується вже в справжню незалежність, яку виборюють кращі сини України.

- Сотні медиків із нашого медичного університету долучаються і, маю надію, що будуть долучатися до надання медичної допомоги бійцям, що на сході захищають кордони України, - зазначив у своєму виступі Анатолій Олійник. - Тож бажаю всім нам, в цей історичний для України час, єдності , сили волі та духу в утверджені держави.

До студентів із словами настанови та вітань звернулися студенти старших курсів  та було озвучено клятву Гіппократа.

Сьогодні університет готує за спеціально­с­тями: «Ліку­вальна справа», «Педіатрія», «Стомато­логія», «Медична психоло­гія», «Клінічна фармація», «Фармація». Навчально-виховний процес на 59 кафедрах забезпечують на 80% доктори та кандидати наук. 29 співробітників університету є членами міжнародних академій.

На 2016-2017 навчальний рік зараховано на 1 курс 1184 студенти, з них за державним замовленням – 442 особи, за кошти фізичних та юридичних осіб – 742 особи. На заочну форму навчання зараховано 198 студентів.

Повернутись Створено: 31 серпня 2016 року, 17:13 Переглядів: 3136

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація