Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Першокурсниками Вінницького медичного університету стали 1184 студенти Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь в урочистій посвяті в студенти першокурсників Вінницького медичного університету ім. М.І.Пирогова. Також вітали студентів-першокурсників директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович,  директор Департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш, завідуючий сектором вищих навчальних закладів, науки та інтелектуальної власності Андрій Клапоущак та  Митрополит Вінницький і Барський Симеон.

         За традицією з промовою до присутніх звернувся ректор медичного університету ім. М.І.Пирогова Василь Мороз. Коротко окреслив діяльність університету та представив першокурсникам студентське керівництво, яке займається організацією студентського самоврядування.

         Після студенти-першокурсники разом дали урочисту обіцянку вчителям і товаришам по навчанню присвятити життя благородній справі – збереження здоров’я людини, утвердженню здорового способу життя, глибоко опановувати медичними та фармацевтичними знаннями, лікарською практикою і гідно продовжувати справу учителів та вихователів.

         Із початком нового навчального року першокурсників привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник.

         - Маю за честь брати участь в урочистій посвяті студентів до медичного університету, - сказав Анатолій Дмитрович. – Прийміть найкращі побажання із початком навчання в медичному університеті, який знаний у світі. Бажаю студентам-першокурсникам гарного навчання і прекрасного перебування в одному з найкомфортніших міст України – місті Вінниці.

У вітальному слові Анатолій Дмитрович також зазначив, що сьогодні від кожного з нас залежить вирішальна роль в тому, щоб багатовікове прагнення нашого народу до того, щоб жити на своїй рідній землі, у вільній та незалежній державі вимальовується вже в справжню незалежність, яку виборюють кращі сини України.

- Сотні медиків із нашого медичного університету долучаються і, маю надію, що будуть долучатися до надання медичної допомоги бійцям, що на сході захищають кордони України, - зазначив у своєму виступі Анатолій Олійник. - Тож бажаю всім нам, в цей історичний для України час, єдності , сили волі та духу в утверджені держави.

До студентів із словами настанови та вітань звернулися студенти старших курсів  та було озвучено клятву Гіппократа.

Сьогодні університет готує за спеціально­с­тями: «Ліку­вальна справа», «Педіатрія», «Стомато­логія», «Медична психоло­гія», «Клінічна фармація», «Фармація». Навчально-виховний процес на 59 кафедрах забезпечують на 80% доктори та кандидати наук. 29 співробітників університету є членами міжнародних академій.

На 2016-2017 навчальний рік зараховано на 1 курс 1184 студенти, з них за державним замовленням – 442 особи, за кошти фізичних та юридичних осіб – 742 особи. На заочну форму навчання зараховано 198 студентів.

Повернутись Створено: 31 серпня 2016 року, 17:13 Переглядів: 2740

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація