Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Першокурсниками Вінницького медичного університету стали 1184 студенти Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь в урочистій посвяті в студенти першокурсників Вінницького медичного університету ім. М.І.Пирогова. Також вітали студентів-першокурсників директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович,  директор Департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш, завідуючий сектором вищих навчальних закладів, науки та інтелектуальної власності Андрій Клапоущак та  Митрополит Вінницький і Барський Симеон.

         За традицією з промовою до присутніх звернувся ректор медичного університету ім. М.І.Пирогова Василь Мороз. Коротко окреслив діяльність університету та представив першокурсникам студентське керівництво, яке займається організацією студентського самоврядування.

         Після студенти-першокурсники разом дали урочисту обіцянку вчителям і товаришам по навчанню присвятити життя благородній справі – збереження здоров’я людини, утвердженню здорового способу життя, глибоко опановувати медичними та фармацевтичними знаннями, лікарською практикою і гідно продовжувати справу учителів та вихователів.

         Із початком нового навчального року першокурсників привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник.

         - Маю за честь брати участь в урочистій посвяті студентів до медичного університету, - сказав Анатолій Дмитрович. – Прийміть найкращі побажання із початком навчання в медичному університеті, який знаний у світі. Бажаю студентам-першокурсникам гарного навчання і прекрасного перебування в одному з найкомфортніших міст України – місті Вінниці.

У вітальному слові Анатолій Дмитрович також зазначив, що сьогодні від кожного з нас залежить вирішальна роль в тому, щоб багатовікове прагнення нашого народу до того, щоб жити на своїй рідній землі, у вільній та незалежній державі вимальовується вже в справжню незалежність, яку виборюють кращі сини України.

- Сотні медиків із нашого медичного університету долучаються і, маю надію, що будуть долучатися до надання медичної допомоги бійцям, що на сході захищають кордони України, - зазначив у своєму виступі Анатолій Олійник. - Тож бажаю всім нам, в цей історичний для України час, єдності , сили волі та духу в утверджені держави.

До студентів із словами настанови та вітань звернулися студенти старших курсів  та було озвучено клятву Гіппократа.

Сьогодні університет готує за спеціально­с­тями: «Ліку­вальна справа», «Педіатрія», «Стомато­логія», «Медична психоло­гія», «Клінічна фармація», «Фармація». Навчально-виховний процес на 59 кафедрах забезпечують на 80% доктори та кандидати наук. 29 співробітників університету є членами міжнародних академій.

На 2016-2017 навчальний рік зараховано на 1 курс 1184 студенти, з них за державним замовленням – 442 особи, за кошти фізичних та юридичних осіб – 742 особи. На заочну форму навчання зараховано 198 студентів.

Повернутись Створено: 31 серпня 2016 року, 17:13 Переглядів: 2625

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація