Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Першовересень Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав громаду с.Баланівки з Днем знань

1 вересня голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав рідне село Баланівку Бершадського району. Він завітав до місцевої школи, взяв участь у святі Першого дзвінка та вручив учням і вчителям подарунки. Крім того, голова поспілкувався із випускниками загальноосвітнього закладу про перспективи їхнього вступу до вишів та участі у студентських організаціях.

Цьогоріч до 1-го класу Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст. пішла 31 дитина. Вітаючи «першачків» зі святом, Сергій Татусяк побажав їм довгої та цікавої дороги у світ знань.
– Сміливо відкривайте двері у світ знань, збагачуйтесь розумово й духовно. Я впевнений – з вас виростуть гарні будівничі своєї громади і держави, – звернувся голова облради до першокласників.
Сергій Татусяк від себе персонально вручив малюкам набори шкільного приладдя, а від імені обласної Ради та адміністрації – комплект меблів та сертифікат на 50 тисяч гривень.
– Спільними зусиллями органів влади, батьків та спонсорів школа тримається у належному стані. Але потребується завершити заміну вікон, інші ремонтні роботи. Я зобов’язуюся за 2 роки допомогти школі у вирішенні цих проблем, – пообіцяв С.Татусяк Баланівській громаді.
Крім того, голова взяв шефство над цьогорічними випускниками школи. Про це він повідомив 11-класникам під час першого уроку, який відбувався за участі батьків.

 

– Ви всі вже визначилися, чи визначитеся найближчим часом, куди будете вступати після школи. Я готовий допомогти вам порадами, інформацією, контактами, – зауважив Сергій Пилипович.
Він також попросив випускників через рік, вже у статусі студентів, долучитися до роботи в органах студентського самоврядування, зокрема, таких як Студентський парламент Вінниччини то Координаційно-консультативна рада студентського самоврядування при голові обласної Ради.
Під час спілкування з учнями, батьками та педагогами Сергій Татусяк згадував свої шкільні роки, тодішню навчальну та виховну програми. Він зазначив, що в минулому було багато добрих традицій, які можливо відродити й сьогодні.
– Була дуже гарна форма роботи – обмін учнями сільських і міських шкіл. Наприклад, дітям зі школи Вінниці елементарно цікаво побачити в селі, звідки береться молоко, хліб… Сільським дітям корисно познайомитися з міською інфраструктурою. Думаю, було б чудово відродити таку традицію на Вінниччині, – зазначив Сергій Татусяк.

Довідка: На сьогодні Баланівську ЗОШ І-ІІІ ст. відвідують 300 учнів. Педагогічний колектив нараховує 34 вчителі. Школа є опорною в районі з фізико-математичного напряму.

 

 

Повернутись Створено: 3 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1046

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація