Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Першовересень Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав громаду с.Баланівки з Днем знань

1 вересня голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав рідне село Баланівку Бершадського району. Він завітав до місцевої школи, взяв участь у святі Першого дзвінка та вручив учням і вчителям подарунки. Крім того, голова поспілкувався із випускниками загальноосвітнього закладу про перспективи їхнього вступу до вишів та участі у студентських організаціях.

Цьогоріч до 1-го класу Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст. пішла 31 дитина. Вітаючи «першачків» зі святом, Сергій Татусяк побажав їм довгої та цікавої дороги у світ знань.
– Сміливо відкривайте двері у світ знань, збагачуйтесь розумово й духовно. Я впевнений – з вас виростуть гарні будівничі своєї громади і держави, – звернувся голова облради до першокласників.
Сергій Татусяк від себе персонально вручив малюкам набори шкільного приладдя, а від імені обласної Ради та адміністрації – комплект меблів та сертифікат на 50 тисяч гривень.
– Спільними зусиллями органів влади, батьків та спонсорів школа тримається у належному стані. Але потребується завершити заміну вікон, інші ремонтні роботи. Я зобов’язуюся за 2 роки допомогти школі у вирішенні цих проблем, – пообіцяв С.Татусяк Баланівській громаді.
Крім того, голова взяв шефство над цьогорічними випускниками школи. Про це він повідомив 11-класникам під час першого уроку, який відбувався за участі батьків.

 

– Ви всі вже визначилися, чи визначитеся найближчим часом, куди будете вступати після школи. Я готовий допомогти вам порадами, інформацією, контактами, – зауважив Сергій Пилипович.
Він також попросив випускників через рік, вже у статусі студентів, долучитися до роботи в органах студентського самоврядування, зокрема, таких як Студентський парламент Вінниччини то Координаційно-консультативна рада студентського самоврядування при голові обласної Ради.
Під час спілкування з учнями, батьками та педагогами Сергій Татусяк згадував свої шкільні роки, тодішню навчальну та виховну програми. Він зазначив, що в минулому було багато добрих традицій, які можливо відродити й сьогодні.
– Була дуже гарна форма роботи – обмін учнями сільських і міських шкіл. Наприклад, дітям зі школи Вінниці елементарно цікаво побачити в селі, звідки береться молоко, хліб… Сільським дітям корисно познайомитися з міською інфраструктурою. Думаю, було б чудово відродити таку традицію на Вінниччині, – зазначив Сергій Татусяк.

Довідка: На сьогодні Баланівську ЗОШ І-ІІІ ст. відвідують 300 учнів. Педагогічний колектив нараховує 34 вчителі. Школа є опорною в районі з фізико-математичного напряму.

 

 

Повернутись Створено: 3 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 941

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація