12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації  

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Першовересень Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав громаду с.Баланівки з Днем знань

1 вересня голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав рідне село Баланівку Бершадського району. Він завітав до місцевої школи, взяв участь у святі Першого дзвінка та вручив учням і вчителям подарунки. Крім того, голова поспілкувався із випускниками загальноосвітнього закладу про перспективи їхнього вступу до вишів та участі у студентських організаціях.

Цьогоріч до 1-го класу Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст. пішла 31 дитина. Вітаючи «першачків» зі святом, Сергій Татусяк побажав їм довгої та цікавої дороги у світ знань.
– Сміливо відкривайте двері у світ знань, збагачуйтесь розумово й духовно. Я впевнений – з вас виростуть гарні будівничі своєї громади і держави, – звернувся голова облради до першокласників.
Сергій Татусяк від себе персонально вручив малюкам набори шкільного приладдя, а від імені обласної Ради та адміністрації – комплект меблів та сертифікат на 50 тисяч гривень.
– Спільними зусиллями органів влади, батьків та спонсорів школа тримається у належному стані. Але потребується завершити заміну вікон, інші ремонтні роботи. Я зобов’язуюся за 2 роки допомогти школі у вирішенні цих проблем, – пообіцяв С.Татусяк Баланівській громаді.
Крім того, голова взяв шефство над цьогорічними випускниками школи. Про це він повідомив 11-класникам під час першого уроку, який відбувався за участі батьків.

 

– Ви всі вже визначилися, чи визначитеся найближчим часом, куди будете вступати після школи. Я готовий допомогти вам порадами, інформацією, контактами, – зауважив Сергій Пилипович.
Він також попросив випускників через рік, вже у статусі студентів, долучитися до роботи в органах студентського самоврядування, зокрема, таких як Студентський парламент Вінниччини то Координаційно-консультативна рада студентського самоврядування при голові обласної Ради.
Під час спілкування з учнями, батьками та педагогами Сергій Татусяк згадував свої шкільні роки, тодішню навчальну та виховну програми. Він зазначив, що в минулому було багато добрих традицій, які можливо відродити й сьогодні.
– Була дуже гарна форма роботи – обмін учнями сільських і міських шкіл. Наприклад, дітям зі школи Вінниці елементарно цікаво побачити в селі, звідки береться молоко, хліб… Сільським дітям корисно познайомитися з міською інфраструктурою. Думаю, було б чудово відродити таку традицію на Вінниччині, – зазначив Сергій Татусяк.

Довідка: На сьогодні Баланівську ЗОШ І-ІІІ ст. відвідують 300 учнів. Педагогічний колектив нараховує 34 вчителі. Школа є опорною в районі з фізико-математичного напряму.

 

 

Повернутись Створено: 3 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 970

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація