Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Перспектива Роздрукувати

Конкурентоспроможна економіка – мета розвитку Вінниччини у 2012 році

Постійні комісії обласної Ради розглянули та обговорили «Програму економічного та соціального розвитку Вінницької області на 2012 рік». 23 листопада під час спільного засідання комісій депутати дискутувала щодо основних показників розвитку регіону наступного року, вносили зімни та пропозиції до важливого для області документа.

Як зауважив начальник Головного управління економіки облдержадміністрації Андрій Гижко, Програма формувалася на основі держаних програм та показників соціально-економічного розвитку області у 2011 році. Зокрема, цей період характеризується зростанням: надходжень до зведеного бюджету на 24,3%; товарообороту на 19%; обсягу виробництва сільгосппродукції на 14,3% тощо.
– Серед негативних факторів безпосередній вплив на економіку області має нестабільна кон’юнктура на світових ринках, зниження цін на основну продукцію вітчизняного експорту та зростання цін на енергоносії, – зауважив А.Гижко.
Виходячи з цього, у «Програму економічного та соціального розвитку Вінницької області на 2012 рік» закладено об’єктивні показники та прогнози. Загалом же, програма спрямована на забезпечення структурних зрушень в економіці, підвищення її конкурентоспроможності. Це стане основою для розв’язання соціальних проблем регіону та підвищення добробуту населення.
Основні напрями Програми, як-то: впровадження енергозберігаючих заходів, забезпечення вінничан доступним житлом, нарощування обсягів виробництва, реформування агропромислового комплексу тощо – будуть враховані при формуванні обласного бюджету на 2012 рік та розробці галузевих програм.

Повернутись Створено: 23 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 857

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація