Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Перспектива Роздрукувати

Конкурентоспроможна економіка – мета розвитку Вінниччини у 2012 році

Постійні комісії обласної Ради розглянули та обговорили «Програму економічного та соціального розвитку Вінницької області на 2012 рік». 23 листопада під час спільного засідання комісій депутати дискутувала щодо основних показників розвитку регіону наступного року, вносили зімни та пропозиції до важливого для області документа.

Як зауважив начальник Головного управління економіки облдержадміністрації Андрій Гижко, Програма формувалася на основі держаних програм та показників соціально-економічного розвитку області у 2011 році. Зокрема, цей період характеризується зростанням: надходжень до зведеного бюджету на 24,3%; товарообороту на 19%; обсягу виробництва сільгосппродукції на 14,3% тощо.
– Серед негативних факторів безпосередній вплив на економіку області має нестабільна кон’юнктура на світових ринках, зниження цін на основну продукцію вітчизняного експорту та зростання цін на енергоносії, – зауважив А.Гижко.
Виходячи з цього, у «Програму економічного та соціального розвитку Вінницької області на 2012 рік» закладено об’єктивні показники та прогнози. Загалом же, програма спрямована на забезпечення структурних зрушень в економіці, підвищення її конкурентоспроможності. Це стане основою для розв’язання соціальних проблем регіону та підвищення добробуту населення.
Основні напрями Програми, як-то: впровадження енергозберігаючих заходів, забезпечення вінничан доступним житлом, нарощування обсягів виробництва, реформування агропромислового комплексу тощо – будуть враховані при формуванні обласного бюджету на 2012 рік та розробці галузевих програм.

Повернутись Створено: 23 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 783

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація