Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Перспектива Роздрукувати

Конкурентоспроможна економіка – мета розвитку Вінниччини у 2012 році

Постійні комісії обласної Ради розглянули та обговорили «Програму економічного та соціального розвитку Вінницької області на 2012 рік». 23 листопада під час спільного засідання комісій депутати дискутувала щодо основних показників розвитку регіону наступного року, вносили зімни та пропозиції до важливого для області документа.

Як зауважив начальник Головного управління економіки облдержадміністрації Андрій Гижко, Програма формувалася на основі держаних програм та показників соціально-економічного розвитку області у 2011 році. Зокрема, цей період характеризується зростанням: надходжень до зведеного бюджету на 24,3%; товарообороту на 19%; обсягу виробництва сільгосппродукції на 14,3% тощо.
– Серед негативних факторів безпосередній вплив на економіку області має нестабільна кон’юнктура на світових ринках, зниження цін на основну продукцію вітчизняного експорту та зростання цін на енергоносії, – зауважив А.Гижко.
Виходячи з цього, у «Програму економічного та соціального розвитку Вінницької області на 2012 рік» закладено об’єктивні показники та прогнози. Загалом же, програма спрямована на забезпечення структурних зрушень в економіці, підвищення її конкурентоспроможності. Це стане основою для розв’язання соціальних проблем регіону та підвищення добробуту населення.
Основні напрями Програми, як-то: впровадження енергозберігаючих заходів, забезпечення вінничан доступним житлом, нарощування обсягів виробництва, реформування агропромислового комплексу тощо – будуть враховані при формуванні обласного бюджету на 2012 рік та розробці галузевих програм.

Повернутись Створено: 23 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 808

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація