Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Перспективи економіки Роздрукувати

Вінниччина може стати «пілотом» з виробництва біоетанолу

Голова Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України Григорій Калетнік запропонував використати Вінницьку область у якості пілотного регіону з виробництва біоетанолу. Про це народний депутат сказав Прем’єр-міністрові України Миколі Азарову 2 серпня під час наради у Вінниці з цукровиробниками.

− На одному з цукрових заводів області ми можемо запровадити закритий цикл − від вирощування буряка до виробництва біопалива із супутніми продуктами. Ми маємо для цього відповідний проект і розрахунки, − зазначив Г.Калетнік.
За словами нардепа, вже сьогодні 60% вітчизняних цукрових заводів можуть перейти на виробництво дешевшого за бензин і дизель біопаливо, витративши на перепрофілювання незначні кошти.
− Для цього не потрібно державних дотацій, потрібна тільки політична воля, − звернувся Григорій Миколайович до Прем’єр-міністра.
За таких умов, стверджують експерти, через 2-3 роки Україна вийде на виробництво 4 млн. тонн сумішевого бензину, що становить 20% її річної потреби.
Микола Азаров погодився, що це реальна перспектива для вітчизняної економіки, але, за його словами, процес слід розпочинати із розробки нових законопроектів, які б регулювали виробництво біопалива в Україні.


Повернутись Створено: 2 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 800

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація