Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Перспективи економіки Роздрукувати

Вінниччина може стати «пілотом» з виробництва біоетанолу

Голова Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України Григорій Калетнік запропонував використати Вінницьку область у якості пілотного регіону з виробництва біоетанолу. Про це народний депутат сказав Прем’єр-міністрові України Миколі Азарову 2 серпня під час наради у Вінниці з цукровиробниками.

− На одному з цукрових заводів області ми можемо запровадити закритий цикл − від вирощування буряка до виробництва біопалива із супутніми продуктами. Ми маємо для цього відповідний проект і розрахунки, − зазначив Г.Калетнік.
За словами нардепа, вже сьогодні 60% вітчизняних цукрових заводів можуть перейти на виробництво дешевшого за бензин і дизель біопаливо, витративши на перепрофілювання незначні кошти.
− Для цього не потрібно державних дотацій, потрібна тільки політична воля, − звернувся Григорій Миколайович до Прем’єр-міністра.
За таких умов, стверджують експерти, через 2-3 роки Україна вийде на виробництво 4 млн. тонн сумішевого бензину, що становить 20% її річної потреби.
Микола Азаров погодився, що це реальна перспектива для вітчизняної економіки, але, за його словами, процес слід розпочинати із розробки нових законопроектів, які б регулювали виробництво біопалива в Україні.


Повернутись Створено: 2 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 827

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація