Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Перспективи розвитку реформ децентралізації в Україні обговорили під час семінару Роздрукувати

Сьогодні, 31 березня, у Вінниці проведено семінар з питань стану реформи децентралізації в Україні. Ініціатором зазначеного заходу виступив Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за сприяння швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

Зустріч проведено під керівництвом народного депутата України, заступника Голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергія Кудлаєнка.

У семінарі взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Анжела Малюга, а також голови, заступники районних рад, об’єднаних територіальних громад, депутати обласної Ради.

– Питання децентралізації та передачі повноважень на місця є архіважливими для України сьогодні, – сказав у своєму виступі Анатолій Олійник. – Дехто вважає, що в умовах, в яких перебуває зараз наша держава, навпаки потрібно проводити централізацію влади. Але наша сила в тому, що ми показуємо всьому світу, що одна з наймолодших держав в Європі – Україна, не зважаючи на всі події, що маємо тепер, спільно з громадськістю здійснює процес державотворення.

Також Анатолій Дмитрович сказав, що має віру в те, що ми, як і поляки, будемо говорити, що реформа місцевого самоврядування стала однією з найуспішніших реформ, які впроваджуються.

– Маю надію, що Вінницька область й надалі буде тримати лідерські позиції на шляху змін та розвитку, – зазначив очільник обласної Ради.

В ході зустрічі говорили про розвиток системи надання адміністративних послуг. Із цим питанням виступили головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Гайк Степанян і керівник Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс», міста Вінниці Євген Іщук.

Про механізми співробітництва територіальних громад присутнім розповів експерт-консультант з питань співробітництва територіальних громад швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO Олександр Врублевський.

Головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Юрій Гарбуз поінформував про питання добровільного об’єднання територіальних громад, законодавчого визначення статусу старост.

З питанням про законодавче врегулювання служби в органах місцевого самоврядування ознайомив учасників семінару заступник завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Олександр Маковський.

Форма спілкування відбувалася у форматі діалогу.

Повернутись Створено: 31 березня 2017 року, 12:39 Переглядів: 747

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація