Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Петра Кирилішина знову обрано головою Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Роздрукувати

1  грудня у Вінниці  відбулась VІІІ звітно-виборна конференція обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані. У її проведенні взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова Української Спілки ветеранів Афганістану Сергій Червонописький, заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк, голови районних та міських ветеранських організацій воїнів-інтернаціоналістів.

Присутні вшанували пам'ять побратимів, які загинули під час війни в Афганістані  й оглянули виставку обласного краєзнавчого музею, присвячену війні в Афганістані та роботі міських і районних громадських організацій  воїнів-інтернаціоналістів Вінниччини.

– Насамперед хочу подякувати вам за ваш подвиг, здійснений в роки війни в Афганістані, за небайдужу громадську позицію щодо розвитку нашої держави і національно-патріотичного виховання, за активну участь у Революції Гідності. Ви і надалі продовжуєте свою діяльність у боротьбі зі східним агресором, ви є справжніми патріотами нашої держави, і за це вам велике спасибі, – наголосив Михайло Кременюк, вітаючи учасників конференції.

Голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин, звітуючи, зазначив, що пріоритетними напрямами роботи Спілки є питання юридичного оформлення статусу юридичної особи районних, міськрайонних та міських організацій УСВА, надання матеріальної допомоги членам спілки, зокрема, сім’ям загиблих, забезпечення їхнього лікування, організація військово-патріотичного виховання підростаючого покоління.

Під час конференції присутні розглянули питання, які стосувались звітів про роботу громадської організації та ревізійної комісії, виборів членів Правління та Президії, голови і членів ревізійної комісії, а також обрання голови обласної спілки.

На посаді очільника Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані залишився Петро Кирилішин.

Підсумовуючи діяльність, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк і директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк вручили активістам організацій Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, Подяки і подарунки.

Повернутись Створено: 1 грудня 2017 року, 15:54 Переглядів: 545

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація