Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Петра Кирилішина знову обрано головою Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Роздрукувати

1  грудня у Вінниці  відбулась VІІІ звітно-виборна конференція обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані. У її проведенні взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова Української Спілки ветеранів Афганістану Сергій Червонописький, заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк, голови районних та міських ветеранських організацій воїнів-інтернаціоналістів.

Присутні вшанували пам'ять побратимів, які загинули під час війни в Афганістані  й оглянули виставку обласного краєзнавчого музею, присвячену війні в Афганістані та роботі міських і районних громадських організацій  воїнів-інтернаціоналістів Вінниччини.

– Насамперед хочу подякувати вам за ваш подвиг, здійснений в роки війни в Афганістані, за небайдужу громадську позицію щодо розвитку нашої держави і національно-патріотичного виховання, за активну участь у Революції Гідності. Ви і надалі продовжуєте свою діяльність у боротьбі зі східним агресором, ви є справжніми патріотами нашої держави, і за це вам велике спасибі, – наголосив Михайло Кременюк, вітаючи учасників конференції.

Голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин, звітуючи, зазначив, що пріоритетними напрямами роботи Спілки є питання юридичного оформлення статусу юридичної особи районних, міськрайонних та міських організацій УСВА, надання матеріальної допомоги членам спілки, зокрема, сім’ям загиблих, забезпечення їхнього лікування, організація військово-патріотичного виховання підростаючого покоління.

Під час конференції присутні розглянули питання, які стосувались звітів про роботу громадської організації та ревізійної комісії, виборів членів Правління та Президії, голови і членів ревізійної комісії, а також обрання голови обласної спілки.

На посаді очільника Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані залишився Петро Кирилішин.

Підсумовуючи діяльність, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк і директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк вручили активістам організацій Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, Подяки і подарунки.

Повернутись Створено: 1 грудня 2017 року, 15:54 Переглядів: 425

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація