24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Петра Кирилішина знову обрано головою Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Роздрукувати

1  грудня у Вінниці  відбулась VІІІ звітно-виборна конференція обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані. У її проведенні взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова Української Спілки ветеранів Афганістану Сергій Червонописький, заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк, голови районних та міських ветеранських організацій воїнів-інтернаціоналістів.

Присутні вшанували пам'ять побратимів, які загинули під час війни в Афганістані  й оглянули виставку обласного краєзнавчого музею, присвячену війні в Афганістані та роботі міських і районних громадських організацій  воїнів-інтернаціоналістів Вінниччини.

– Насамперед хочу подякувати вам за ваш подвиг, здійснений в роки війни в Афганістані, за небайдужу громадську позицію щодо розвитку нашої держави і національно-патріотичного виховання, за активну участь у Революції Гідності. Ви і надалі продовжуєте свою діяльність у боротьбі зі східним агресором, ви є справжніми патріотами нашої держави, і за це вам велике спасибі, – наголосив Михайло Кременюк, вітаючи учасників конференції.

Голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин, звітуючи, зазначив, що пріоритетними напрямами роботи Спілки є питання юридичного оформлення статусу юридичної особи районних, міськрайонних та міських організацій УСВА, надання матеріальної допомоги членам спілки, зокрема, сім’ям загиблих, забезпечення їхнього лікування, організація військово-патріотичного виховання підростаючого покоління.

Під час конференції присутні розглянули питання, які стосувались звітів про роботу громадської організації та ревізійної комісії, виборів членів Правління та Президії, голови і членів ревізійної комісії, а також обрання голови обласної спілки.

На посаді очільника Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані залишився Петро Кирилішин.

Підсумовуючи діяльність, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк і директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк вручили активістам організацій Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, Подяки і подарунки.

Повернутись Створено: 1 грудня 2017 року, 15:54 Переглядів: 457

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація