24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Петра Кирилішина знову обрано головою Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Роздрукувати

1  грудня у Вінниці  відбулась VІІІ звітно-виборна конференція обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані. У її проведенні взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова Української Спілки ветеранів Афганістану Сергій Червонописький, заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк, голови районних та міських ветеранських організацій воїнів-інтернаціоналістів.

Присутні вшанували пам'ять побратимів, які загинули під час війни в Афганістані  й оглянули виставку обласного краєзнавчого музею, присвячену війні в Афганістані та роботі міських і районних громадських організацій  воїнів-інтернаціоналістів Вінниччини.

– Насамперед хочу подякувати вам за ваш подвиг, здійснений в роки війни в Афганістані, за небайдужу громадську позицію щодо розвитку нашої держави і національно-патріотичного виховання, за активну участь у Революції Гідності. Ви і надалі продовжуєте свою діяльність у боротьбі зі східним агресором, ви є справжніми патріотами нашої держави, і за це вам велике спасибі, – наголосив Михайло Кременюк, вітаючи учасників конференції.

Голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин, звітуючи, зазначив, що пріоритетними напрямами роботи Спілки є питання юридичного оформлення статусу юридичної особи районних, міськрайонних та міських організацій УСВА, надання матеріальної допомоги членам спілки, зокрема, сім’ям загиблих, забезпечення їхнього лікування, організація військово-патріотичного виховання підростаючого покоління.

Під час конференції присутні розглянули питання, які стосувались звітів про роботу громадської організації та ревізійної комісії, виборів членів Правління та Президії, голови і членів ревізійної комісії, а також обрання голови обласної спілки.

На посаді очільника Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані залишився Петро Кирилішин.

Підсумовуючи діяльність, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк і директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк вручили активістам організацій Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, Подяки і подарунки.

Повернутись Створено: 1 грудня 2017 року, 15:54 Переглядів: 483

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація