30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Під час благодійного фестивалю зібрали 33060 гривень для дітей з обмеженими можливостями Роздрукувати

У Жмеринці відбувся Благодійний фестиваль «Діти під покровом Богородиці». Він мав на меті збір коштів на лікування дітей з обмеженими можливостями підгрупи «А», які потребують особливої допомоги. Під час благодійної акції було зібрано 33060 грн.

Найкращі колективи та виконавці міста і району дивували глядачів своєю майстерністю й талантом. Особливою родзинкою фестивалю була участь переможця «Голос країни – 7» Олександра Клименка.

За організацію та активну участь у православному благодійному міськрайонному фестивалі «Діти під покровом Богородиці» депутату обласної Ради, голові Жмеринської райдержадміністрації Олегу Легезі настоятель храму св. Параскеви П’ятниці, що у селі Мала Жмеринка, архімандрит Аркадій (Сенчуківський) від православної громади вручив подяку.

Голова Жмеринської райдержадміністрації запевнив в подальшій підтримці та запропонував подібний фестиваль проводити традиційно щоосені.

 

Повернутись Створено: 30 жовтня 2017 року, 15:38 Переглядів: 547

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація