03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Під час карантину поліцейські склали майже чотири тисячі протоколів на водіїв Роздрукувати

Під час карантину на території області наряди груп реагування патрульної поліції територіальних підрозділів склали 3870 адміністративних матеріалів на порушників у сфері безпеки  дорожнього руху, з них 351 – за керування транспортними засобами в стані алкогольного та наркотичного сп’яніння.

Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції у Вінницькій області.

Як розповів начальник Головного управління Національної поліції Юрій Педос, з 17 березня працівники поліції перейшли на посилений варіант несення служби. Окрім дотримання карантинних заходів у сфері пасажирських та міських перевезень, наряди груп реагування патрульної поліції слідкують за  недопущенням порушень  учасниками дорожнього руху на автошляхах області з метою попередження травматизму та загибелі людей. Так, з початку карантину на території області зареєстровано 268 дорожньо-транспортних пригод. У порівнянні з минулим роком кількість аварій зменшилась на 24%.

За порушення водіями правил експлуатації транспортних засобів нарядами груп реагування патрульної поліції складено 975 адмінматеріалів, за порушення вимог дорожніх знаків та розмітки –  1630, керування в стані сп’яніння – 351, невиконання водієм вимог зупинки – 9, порушення правил проїзду залізничного переїзду – 3, порушення водієм правил ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів – 94, керування транспортними засобами без документів – 720, інші порушення – 88.

З початку запровадження карантинних заходів щодо перевізників складено 24 адміністративних протоколи за ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно протиепідемічних правил і норм).

 

Повернутись Створено: 28 квітня 2020 року, 11:36 Переглядів: 105

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація