Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Під час «круглого столу» обговорили проблеми створення системи Суспільного мовлення в Україні Роздрукувати

У Вінницькому прес-клубі відбувся «круглий стіл» на тему: «Очікування від Суспільного мовлення в регіонах». Він організований ГО «Детектор медіа» у рамках проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа і створення системи суспільного мовлення в Україні». Модераторами «круглого столу» виступили Андрій Куликов і Світлана Остапа.
У заході взяли участь депутат обласної Ради, член постійної комісії з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних  друкованих ЗМІ Владислав Рой, представники Держкомтелерадіо, НТКУ, Наглядової ради ПАТ НСТУ, Вінницької філії НТКУ, облдержадміністрації, Вінницького прес-клубу, Національної ради з питань телебачення та радіомовлення в Вінницькій області, ГО «Детектора медіа», медіаюристи та медіаексперти.
У рамках заходу відбулась презентація моніторингу новин Вінницької філії НТКУ. Водночас, виконавчий директор Вінницької філії НТКУ Любов Коваленко на конкретних прикладах окреслила основні проблеми філій НТКУ під час реформування. Зокрема, вона зазначила, що «важко виробляти 55 телепрограм і кілька десятків радіопрограм після скорочення. Але нам потрібне навчання. Нам потрібно більше спілкуватися з НТКУ, і щодо навчання також».
Учасники «круглого столу» обговорювали питання: регіональні філії НТКУ як складова майбутнього Суспільного мовника; проблеми забезпечення якісним контентом ефіру філій НТКУ; очікування з боку громадськості від суспільного мовника.
Медійники, запрошені до участі у заході, ознайомились з планом реформування державних мовників в ПАТ НСТУ; проблемами філій НТКУ під час реформування на прикладі Вінницької філії; співпрацею між «UA:Перший» та філіями; обговорили проекти підзаконних актів (Статуту НСТУ, Положення про Наглядову раду, Положення про обрання голови і та членів правління ПАТ НСТУ). 

Повернутись Створено: 5 вересня 2016 року, 16:01 Переглядів: 699

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація