Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Під час «круглого столу» обговорили проблеми створення системи Суспільного мовлення в Україні Роздрукувати

У Вінницькому прес-клубі відбувся «круглий стіл» на тему: «Очікування від Суспільного мовлення в регіонах». Він організований ГО «Детектор медіа» у рамках проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа і створення системи суспільного мовлення в Україні». Модераторами «круглого столу» виступили Андрій Куликов і Світлана Остапа.
У заході взяли участь депутат обласної Ради, член постійної комісії з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних  друкованих ЗМІ Владислав Рой, представники Держкомтелерадіо, НТКУ, Наглядової ради ПАТ НСТУ, Вінницької філії НТКУ, облдержадміністрації, Вінницького прес-клубу, Національної ради з питань телебачення та радіомовлення в Вінницькій області, ГО «Детектора медіа», медіаюристи та медіаексперти.
У рамках заходу відбулась презентація моніторингу новин Вінницької філії НТКУ. Водночас, виконавчий директор Вінницької філії НТКУ Любов Коваленко на конкретних прикладах окреслила основні проблеми філій НТКУ під час реформування. Зокрема, вона зазначила, що «важко виробляти 55 телепрограм і кілька десятків радіопрограм після скорочення. Але нам потрібне навчання. Нам потрібно більше спілкуватися з НТКУ, і щодо навчання також».
Учасники «круглого столу» обговорювали питання: регіональні філії НТКУ як складова майбутнього Суспільного мовника; проблеми забезпечення якісним контентом ефіру філій НТКУ; очікування з боку громадськості від суспільного мовника.
Медійники, запрошені до участі у заході, ознайомились з планом реформування державних мовників в ПАТ НСТУ; проблемами філій НТКУ під час реформування на прикладі Вінницької філії; співпрацею між «UA:Перший» та філіями; обговорили проекти підзаконних актів (Статуту НСТУ, Положення про Наглядову раду, Положення про обрання голови і та членів правління ПАТ НСТУ). 

Повернутись Створено: 5 вересня 2016 року, 16:01 Переглядів: 674

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація