Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Під час «круглого столу» обговорили проблеми створення системи Суспільного мовлення в Україні Роздрукувати

У Вінницькому прес-клубі відбувся «круглий стіл» на тему: «Очікування від Суспільного мовлення в регіонах». Він організований ГО «Детектор медіа» у рамках проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа і створення системи суспільного мовлення в Україні». Модераторами «круглого столу» виступили Андрій Куликов і Світлана Остапа.
У заході взяли участь депутат обласної Ради, член постійної комісії з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних  друкованих ЗМІ Владислав Рой, представники Держкомтелерадіо, НТКУ, Наглядової ради ПАТ НСТУ, Вінницької філії НТКУ, облдержадміністрації, Вінницького прес-клубу, Національної ради з питань телебачення та радіомовлення в Вінницькій області, ГО «Детектора медіа», медіаюристи та медіаексперти.
У рамках заходу відбулась презентація моніторингу новин Вінницької філії НТКУ. Водночас, виконавчий директор Вінницької філії НТКУ Любов Коваленко на конкретних прикладах окреслила основні проблеми філій НТКУ під час реформування. Зокрема, вона зазначила, що «важко виробляти 55 телепрограм і кілька десятків радіопрограм після скорочення. Але нам потрібне навчання. Нам потрібно більше спілкуватися з НТКУ, і щодо навчання також».
Учасники «круглого столу» обговорювали питання: регіональні філії НТКУ як складова майбутнього Суспільного мовника; проблеми забезпечення якісним контентом ефіру філій НТКУ; очікування з боку громадськості від суспільного мовника.
Медійники, запрошені до участі у заході, ознайомились з планом реформування державних мовників в ПАТ НСТУ; проблемами філій НТКУ під час реформування на прикладі Вінницької філії; співпрацею між «UA:Перший» та філіями; обговорили проекти підзаконних актів (Статуту НСТУ, Положення про Наглядову раду, Положення про обрання голови і та членів правління ПАТ НСТУ). 

Повернутись Створено: 5 вересня 2016 року, 16:01 Переглядів: 778

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація