30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Під час «круглого столу» обговорили проблеми створення системи Суспільного мовлення в Україні Роздрукувати

У Вінницькому прес-клубі відбувся «круглий стіл» на тему: «Очікування від Суспільного мовлення в регіонах». Він організований ГО «Детектор медіа» у рамках проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа і створення системи суспільного мовлення в Україні». Модераторами «круглого столу» виступили Андрій Куликов і Світлана Остапа.
У заході взяли участь депутат обласної Ради, член постійної комісії з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних  друкованих ЗМІ Владислав Рой, представники Держкомтелерадіо, НТКУ, Наглядової ради ПАТ НСТУ, Вінницької філії НТКУ, облдержадміністрації, Вінницького прес-клубу, Національної ради з питань телебачення та радіомовлення в Вінницькій області, ГО «Детектора медіа», медіаюристи та медіаексперти.
У рамках заходу відбулась презентація моніторингу новин Вінницької філії НТКУ. Водночас, виконавчий директор Вінницької філії НТКУ Любов Коваленко на конкретних прикладах окреслила основні проблеми філій НТКУ під час реформування. Зокрема, вона зазначила, що «важко виробляти 55 телепрограм і кілька десятків радіопрограм після скорочення. Але нам потрібне навчання. Нам потрібно більше спілкуватися з НТКУ, і щодо навчання також».
Учасники «круглого столу» обговорювали питання: регіональні філії НТКУ як складова майбутнього Суспільного мовника; проблеми забезпечення якісним контентом ефіру філій НТКУ; очікування з боку громадськості від суспільного мовника.
Медійники, запрошені до участі у заході, ознайомились з планом реформування державних мовників в ПАТ НСТУ; проблемами філій НТКУ під час реформування на прикладі Вінницької філії; співпрацею між «UA:Перший» та філіями; обговорили проекти підзаконних актів (Статуту НСТУ, Положення про Наглядову раду, Положення про обрання голови і та членів правління ПАТ НСТУ). 

Повернутись Створено: 5 вересня 2016 року, 16:01 Переглядів: 728

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація