Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Під час круглого столу обговорювали, як активно керувати інформаційною сферою Роздрукувати

У Вінниці науковці зібрались, аби обговорити інформаційні ресурси, інтелектуальну власність, комунікації в освітньо-науковій та інноваційних сферах: філософські та прикладні аспекти. В рамках круглого столу, до якого долучились студентство, представники державної влади, посадовці та науковці, було обговорено не лише теоретичні, а й практичні питання.

Круглий стіл відбувся на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Учасники порушили питання філософських та загальнонаукових проблем розвитку інформаційної сфери, освіти та науки в інформаційному суспільстві: теоретично-методологічні засади, проблеми права власності на інформацію та правового режиму інформаційних ресурсів в сучасній юридичній науці та практиці тощо.

За словами першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка, керівництво області активно співпрацює з представниками вишу.

- Сьогодні наше суспільство важко уявити без сучасних технологій, - сказав Андрій Гижко. – Тому проведення подібних круглих столів має велике значення, адже в ході зустрічі було обговорено не лише теоретичні аспекти зазначених питань, а й практичні. Нині ми часто запрошуємо викладачів педагогічного університету до співпраці в рамках проектів, що реалізуються облдержадміністрацією та обласною Радою. Це постійні фахівці, які надають нам консультації з декомунізації, практичні знання з історії Вінницької області. Зазначу, що сьогодні було приємно побачити, що до роботи долучились мої колеги – представники державних органів і судової гілки влади.

До роботи круглого столу долучилась голова постійної комісії облради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, депутат обласної Ради Людмила Станіславенко. Вона наголосила, що актуальність проведення круглого столу підтвердилась кількістю учасників. За її словами, в умовах сьогодення обговорення інформаційних ресурсів, інтелектуальної власності й філософсько-прикладних аспектів надзвичайно мають велике значення для розвитку не лише підростаючого покоління.

- Перш за все, я хочу подякувати за ініціативу проведення круглого столу, до роботи якого долучились науковці, представники державної влади та профільних департаментів, - зауважила Людмила Станіславенко. – В ході круглого столу науковці, які накопичували знання впродовж тривалого часу, поділились своїми знаннями з молоддю, яка долучилась до його роботи. Саме від молоді залежить майбутнє нашої держави, адже наукова та політична еліта будуватиме ту країну, за яку ми сьогодні разом боремось.

Директор Науково-дослідного інституту інформатики і права НАПрН України Володимир Пилипчук наголосив, що лише спільними зусиллями можливо вирішити проблеми певного регіону.

- Тематика, яка була винесена на обговорення учасників круглого столу, має велике значення, - сказав Володимир Пилипчук. - На мій погляд добре, що тут були присутні представники органів державної влади та місцевого самоврядування. Адже лише комплексний розгляд всіх аспектів дозволить вирішити ті проблеми регіону й держави в цілому.

За словами завідувача кафедри правових наук та філософії Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Олександра Яременка, держави, які прагнуть до лідерства, здійснюють активне управління інформаційною та інтелектуальною сферою. Науковець зазначив, що нині наука відіграє важливе значення у розвитку держави.

Організатором проведення круглого столу виступили Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, науково-дослідний інститут інформатики і права Національної академії правових наук України та головне територіальне управління юстиції у Вінницькій області.

Повернутись Створено: 15 травня 2017 року, 12:45 Переглядів: 731

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація