Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Під час наради із керівниками професійно-технічних навчальних закладів області обговорено питання щодо проблематики фінансування Роздрукувати

Сьогодні, 23 січня, на базі комунальної установи «Вінницька академія неперервної освіти» відбулася робоча нарада із керівниками професійно-технічних навчальних закладів області. У заході взяв участь депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

– Бюджетна комісія обласної Ради докладає максимум зусиль, аби виконати обласний бюджет та віднайти можливості фінансування видаткової частини бюджету, – прокоментував Геннадій Федорович.

Депутат обласної Ради розповів присутнім про роботу обласної бюджетної комісії та зазначив, що 23% видаткової частини бюджету передбачено на освіту, в тому числі, й на фінансування професійно-технічних навчальних закладів області.

В ході обговорення від присутніх звучали різні питання, які стосувалися проблематики фінансування зазначених закладів та підняття мінімальної заробітної плати.

Нараду проведено під керівництвом заступника директора Департаменту - начальника управління професійної освіти, інноватики та науки Валерія Бачинського.

Про рух контингенту учнів ПТНЗ у 2016 році та про формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів ПТНЗ області на 2017 рік розповіла начальник відділу професійно-технічної освіти Анжела Даценко.

Також головний спеціаліст відділу ПТО Андрій Волинець озвучив питання щодо результатів обстеження будівель гуртожитків ПТНЗ та ефективності їхнього використання на виконання наказу Департаменту освіти і науки ОДА. Також він розповів про створення та функціонування навчально-практичних центрів за галузевим спрямування у ПТНЗ.

Завідувач сектору з питань персоналу та педагогічних і керівних кадрів Володимир Кузьменко поінформував присутніх про заповнення е-декларацій директорами ПТНЗ.

Під час засідання обговорили питання стосовно атестації закладів освіти в 2017 році та щодо результатів діяльності навчальних господарств сільськогосподарських навчальних закладів.

Також Геннадій Мазур поспілкувався із головними бухгалтерами професійно-технічних навчальних закладів області.

Повернутись Створено: 23 січня 2017 року, 17:51 Переглядів: 897

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація