Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Під час наради із керівниками професійно-технічних навчальних закладів області обговорено питання щодо проблематики фінансування Роздрукувати

Сьогодні, 23 січня, на базі комунальної установи «Вінницька академія неперервної освіти» відбулася робоча нарада із керівниками професійно-технічних навчальних закладів області. У заході взяв участь депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

– Бюджетна комісія обласної Ради докладає максимум зусиль, аби виконати обласний бюджет та віднайти можливості фінансування видаткової частини бюджету, – прокоментував Геннадій Федорович.

Депутат обласної Ради розповів присутнім про роботу обласної бюджетної комісії та зазначив, що 23% видаткової частини бюджету передбачено на освіту, в тому числі, й на фінансування професійно-технічних навчальних закладів області.

В ході обговорення від присутніх звучали різні питання, які стосувалися проблематики фінансування зазначених закладів та підняття мінімальної заробітної плати.

Нараду проведено під керівництвом заступника директора Департаменту - начальника управління професійної освіти, інноватики та науки Валерія Бачинського.

Про рух контингенту учнів ПТНЗ у 2016 році та про формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів ПТНЗ області на 2017 рік розповіла начальник відділу професійно-технічної освіти Анжела Даценко.

Також головний спеціаліст відділу ПТО Андрій Волинець озвучив питання щодо результатів обстеження будівель гуртожитків ПТНЗ та ефективності їхнього використання на виконання наказу Департаменту освіти і науки ОДА. Також він розповів про створення та функціонування навчально-практичних центрів за галузевим спрямування у ПТНЗ.

Завідувач сектору з питань персоналу та педагогічних і керівних кадрів Володимир Кузьменко поінформував присутніх про заповнення е-декларацій директорами ПТНЗ.

Під час засідання обговорили питання стосовно атестації закладів освіти в 2017 році та щодо результатів діяльності навчальних господарств сільськогосподарських навчальних закладів.

Також Геннадій Мазур поспілкувався із головними бухгалтерами професійно-технічних навчальних закладів області.

Повернутись Створено: 23 січня 2017 року, 17:51 Переглядів: 932

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація