Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Під час наради із керівниками професійно-технічних навчальних закладів області обговорено питання щодо проблематики фінансування Роздрукувати

Сьогодні, 23 січня, на базі комунальної установи «Вінницька академія неперервної освіти» відбулася робоча нарада із керівниками професійно-технічних навчальних закладів області. У заході взяв участь депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

– Бюджетна комісія обласної Ради докладає максимум зусиль, аби виконати обласний бюджет та віднайти можливості фінансування видаткової частини бюджету, – прокоментував Геннадій Федорович.

Депутат обласної Ради розповів присутнім про роботу обласної бюджетної комісії та зазначив, що 23% видаткової частини бюджету передбачено на освіту, в тому числі, й на фінансування професійно-технічних навчальних закладів області.

В ході обговорення від присутніх звучали різні питання, які стосувалися проблематики фінансування зазначених закладів та підняття мінімальної заробітної плати.

Нараду проведено під керівництвом заступника директора Департаменту - начальника управління професійної освіти, інноватики та науки Валерія Бачинського.

Про рух контингенту учнів ПТНЗ у 2016 році та про формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів ПТНЗ області на 2017 рік розповіла начальник відділу професійно-технічної освіти Анжела Даценко.

Також головний спеціаліст відділу ПТО Андрій Волинець озвучив питання щодо результатів обстеження будівель гуртожитків ПТНЗ та ефективності їхнього використання на виконання наказу Департаменту освіти і науки ОДА. Також він розповів про створення та функціонування навчально-практичних центрів за галузевим спрямування у ПТНЗ.

Завідувач сектору з питань персоналу та педагогічних і керівних кадрів Володимир Кузьменко поінформував присутніх про заповнення е-декларацій директорами ПТНЗ.

Під час засідання обговорили питання стосовно атестації закладів освіти в 2017 році та щодо результатів діяльності навчальних господарств сільськогосподарських навчальних закладів.

Також Геннадій Мазур поспілкувався із головними бухгалтерами професійно-технічних навчальних закладів області.

Повернутись Створено: 23 січня 2017 року, 17:51 Переглядів: 1051

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація