4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Під час наступної сесії звітуватиме голова обласної Ради Роздрукувати

Під час пленарного засідання 20 сесії обласної Ради 6 скликання, яке відбудеться 20 грудня, голова облради Сергій Татусяк звітуватиме про роботу у 2013 році. Це питання та ще 27 питань депутати розглянуть, відповідно до порядку денного. Його ухвалила президія 17 грудня під час свого засідання. 

Щодо свого звіту, то Сергій Татусяк наголосив, що він звітуватиме про спільну роботу всіх депутатів Ради.

– Три роки ми з вами плідно працювали. І все що, ми зробили – це крок вперед у розвитку демократичного суспільства, розвитку нової моделі влади, – зауважив голова.

Він додав, що хоче об’єктивної оцінки звіту, аби належно підготувати та скоординувати роботу Ради в 2014 році.

Серед головних питань депутати також планують розглянути: звіт постійної комісії обласної Ради з питань регулювання земельних ресурсів та реформування земельних відносин; план роботи Вінницької обласної Ради 6 скликання на 2014 рік; створення об’єкта природно-заповідного фонду місцевого значення – ботанічного заказника «Долина ірисів».

Крім того, на розгляд сесії виносяться кілька нових програм – Програма економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2014 рік; Обласна програма газифікації сільських населених пунктів Вінницької області на 2013-2016 роки; Програма забезпечення поінформованості населення та сприяння розвитку інформаційного простору Вінницької  області на 2014-2015 роки.

 

 

 

Повернутись Створено: 17 грудня 2013 року, 14:37 Переглядів: 961

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація