Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Під час особистого прийому голова обласної Ради вирішував проблемні питання вінничан Роздрукувати

Одним із пріоритетних напрямів діяльності обласної Ради 7 скликання є організація та проведення днів особистого прийому громадян. Сьогодні, 23 грудня, проблемні питання вінничан вирішував голова обласної Ради Анатолій Олійник.

Більшість звернень, що надходять від жителів до найвищого самоврядного органу області, стосуються вирішення питань соціального забезпечення, земельних відносин, надання матеріальної допомоги на лікування, працевлаштування, а також законності дій окремих посадових осіб.

Під час особистого прийому, проведеного головою обласної Ради Анатолієм Олійником, були порушені житлові та земельні питання, надання матеріальної допомоги на лікування і проведення оперативного втручання, а також скарги на дії посадових осіб, які стосуються життєдіяльності громад нашого краю.

На прийом прийшли двоє учасників АТО – Олександр Лотоцький із Калинівки  та Сергій Жук з Немирова.  Олександр Ростиславович просив надати допомогу на лікування.

- Хочу якнайшвидше пройти лікування і повернутись до своїх хлопців, на передову, - каже чоловік.

А житель Сергій Жук  просив сприяти в облаштуванні літнього табору відпочинку для учасників АТО та їхній сімей на березі Південного Бугу.

Було і декілька колективних звернень. Наприклад, делегація  з села Бохоники Вінницького району просила посприяти у виділенні земельних ділянок для місцевих жителів. Кажуть, що навколо населеного пункту є вільні землі, що відносяться до Академії наук України, але використовуються не за призначенням. 

Приїхали із повторним колективним зверненням і представники с. Маньківці Барського району щодо вирішення питання про якість водопровідних труб, встановлених комунальною організацією «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

– Ми є засновниками фонду, але ми не маємо права втручатися в його господарську діяльність, - зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Тому остаточне рішення буде приймати суд.

Із села Яришівки Тиврівського району приїхала сільський голова Ніна Пугач, яка розповіла, як у селі триває відбудова дитячого дошкільного закладу. Просила коштів на завершення будівництва. Анатолій Олійник запропонував скористатись  можливостями чергового конкурсу розвитку територіальних громад, написати проект і у разі перемоги – отримати кошти з бюджету.

- Цього року у бюджеті передбачено 14 мільйонів гривень на реалізацію проектів цього конкурсу, - повідомив Анатолій Дмитрович. - Пишіть проекти, беріть участь у конкурсі, вигравайте, словом, проявляйте активність.

Розглянувши всі заяви та скарги громадян, Анатолій Олійник взяв на особистий контроль вирішення всіх порушених питань.

Довідково: відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 9 грудня 2015 року № 136 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної Ради від 2 квітня 2014 року № 45 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді», голова обласної Ради Анатолій Олійник проводить особистий прийом громадян у 2-гу п’ятницю кожного місяця, а також у 4-ту п’ятницю – у районах області (згідно з додатковим графіком).

Повернутись Створено: 23 грудня 2016 року, 13:38 Переглядів: 610

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація