21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Під час особистого прийому голова обласної Ради вирішував проблемні питання вінничан Роздрукувати

Одним із пріоритетних напрямів діяльності обласної Ради 7 скликання є організація та проведення днів особистого прийому громадян. Сьогодні, 23 грудня, проблемні питання вінничан вирішував голова обласної Ради Анатолій Олійник.

Більшість звернень, що надходять від жителів до найвищого самоврядного органу області, стосуються вирішення питань соціального забезпечення, земельних відносин, надання матеріальної допомоги на лікування, працевлаштування, а також законності дій окремих посадових осіб.

Під час особистого прийому, проведеного головою обласної Ради Анатолієм Олійником, були порушені житлові та земельні питання, надання матеріальної допомоги на лікування і проведення оперативного втручання, а також скарги на дії посадових осіб, які стосуються життєдіяльності громад нашого краю.

На прийом прийшли двоє учасників АТО – Олександр Лотоцький із Калинівки  та Сергій Жук з Немирова.  Олександр Ростиславович просив надати допомогу на лікування.

- Хочу якнайшвидше пройти лікування і повернутись до своїх хлопців, на передову, - каже чоловік.

А житель Сергій Жук  просив сприяти в облаштуванні літнього табору відпочинку для учасників АТО та їхній сімей на березі Південного Бугу.

Було і декілька колективних звернень. Наприклад, делегація  з села Бохоники Вінницького району просила посприяти у виділенні земельних ділянок для місцевих жителів. Кажуть, що навколо населеного пункту є вільні землі, що відносяться до Академії наук України, але використовуються не за призначенням. 

Приїхали із повторним колективним зверненням і представники с. Маньківці Барського району щодо вирішення питання про якість водопровідних труб, встановлених комунальною організацією «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

– Ми є засновниками фонду, але ми не маємо права втручатися в його господарську діяльність, - зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Тому остаточне рішення буде приймати суд.

Із села Яришівки Тиврівського району приїхала сільський голова Ніна Пугач, яка розповіла, як у селі триває відбудова дитячого дошкільного закладу. Просила коштів на завершення будівництва. Анатолій Олійник запропонував скористатись  можливостями чергового конкурсу розвитку територіальних громад, написати проект і у разі перемоги – отримати кошти з бюджету.

- Цього року у бюджеті передбачено 14 мільйонів гривень на реалізацію проектів цього конкурсу, - повідомив Анатолій Дмитрович. - Пишіть проекти, беріть участь у конкурсі, вигравайте, словом, проявляйте активність.

Розглянувши всі заяви та скарги громадян, Анатолій Олійник взяв на особистий контроль вирішення всіх порушених питань.

Довідково: відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 9 грудня 2015 року № 136 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної Ради від 2 квітня 2014 року № 45 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді», голова обласної Ради Анатолій Олійник проводить особистий прийом громадян у 2-гу п’ятницю кожного місяця, а також у 4-ту п’ятницю – у районах області (згідно з додатковим графіком).

Повернутись Створено: 23 грудня 2016 року, 13:38 Переглядів: 1309

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація