Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Під час особистого прийому громадян Людмила Щербаківська вирішувала проблемні питання вінничан Роздрукувати

Одним із пріоритетних напрямів діяльності обласної Ради 7 скликання є організація та проведення днів особистого прийому громадян. 2 березня проблемні питання вінничан вирішувала перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська.

Цього разу під час прийому було порушено понад два десятки проблемних питань, з якими звернулися жителі нашої області.

Зокрема, найбільше озвучено прохань щодо питань соціального забезпечення – надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання й реабілітацію хворих та на інші соціально-побутові потреби громадян.

Також було звернення чорнобильця, інваліда І групи, яке стосувалося його права власності на житло і виселення з власної квартири внаслідок шахрайських дій невідомих осіб. Скаржились вінничани і на відсутність результатів розгляду звернень, направлених до окремих посадових осіб, в зв’язку з порушенням їхніх прав на проживання, на оренду водних об’єктів, володіння земельною ділянкою тощо .

Розглянувши всі заяви та скарги громадян, озвучені під час прийому, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська дала відповідні доручення щодо їх виконання підпорядкованим службам і підрозділам, а також взяла на особистий контроль вирішення всіх порушених питань.

Для довідки: відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 9 грудня 2015 року № 136 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної Ради від 2 квітня 2014 року № 45 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді», перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська проводить особистий прийом громадян в першу середу кожного місяця.

Повернутись Створено: 3 березня 2016 року, 17:58 Переглядів: 715

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація