4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Під час особистого прийому громадян Людмила Щербаківська вирішувала проблемні питання вінничан Роздрукувати

Одним із пріоритетних напрямів діяльності обласної Ради 7 скликання є організація та проведення днів особистого прийому громадян. 2 березня проблемні питання вінничан вирішувала перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська.

Цього разу під час прийому було порушено понад два десятки проблемних питань, з якими звернулися жителі нашої області.

Зокрема, найбільше озвучено прохань щодо питань соціального забезпечення – надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання й реабілітацію хворих та на інші соціально-побутові потреби громадян.

Також було звернення чорнобильця, інваліда І групи, яке стосувалося його права власності на житло і виселення з власної квартири внаслідок шахрайських дій невідомих осіб. Скаржились вінничани і на відсутність результатів розгляду звернень, направлених до окремих посадових осіб, в зв’язку з порушенням їхніх прав на проживання, на оренду водних об’єктів, володіння земельною ділянкою тощо .

Розглянувши всі заяви та скарги громадян, озвучені під час прийому, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська дала відповідні доручення щодо їх виконання підпорядкованим службам і підрозділам, а також взяла на особистий контроль вирішення всіх порушених питань.

Для довідки: відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 9 грудня 2015 року № 136 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної Ради від 2 квітня 2014 року № 45 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді», перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська проводить особистий прийом громадян в першу середу кожного місяця.

Повернутись Створено: 3 березня 2016 року, 17:58 Переглядів: 860

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація