Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Під час особистого прийому громадян Людмила Щербаківська вирішувала проблемні питання вінничан Роздрукувати

Одним із пріоритетних напрямів діяльності обласної Ради 7 скликання є організація та проведення днів особистого прийому громадян. 2 березня проблемні питання вінничан вирішувала перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська.

Цього разу під час прийому було порушено понад два десятки проблемних питань, з якими звернулися жителі нашої області.

Зокрема, найбільше озвучено прохань щодо питань соціального забезпечення – надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання й реабілітацію хворих та на інші соціально-побутові потреби громадян.

Також було звернення чорнобильця, інваліда І групи, яке стосувалося його права власності на житло і виселення з власної квартири внаслідок шахрайських дій невідомих осіб. Скаржились вінничани і на відсутність результатів розгляду звернень, направлених до окремих посадових осіб, в зв’язку з порушенням їхніх прав на проживання, на оренду водних об’єктів, володіння земельною ділянкою тощо .

Розглянувши всі заяви та скарги громадян, озвучені під час прийому, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська дала відповідні доручення щодо їх виконання підпорядкованим службам і підрозділам, а також взяла на особистий контроль вирішення всіх порушених питань.

Для довідки: відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 9 грудня 2015 року № 136 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної Ради від 2 квітня 2014 року № 45 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді», перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська проводить особистий прийом громадян в першу середу кожного місяця.

Повернутись Створено: 3 березня 2016 року, 17:58 Переглядів: 739

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація