Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Під час особистого прийому громадян Наталія Солейко вирішувала питання соціального забезпечення громадян Роздрукувати

7 жовтня заступник обласної Ради Наталія Солейко провела особистий прийом громадян, під час якого розглянула понад два десятки проблемних питань, порушених жителями нашої області.

Зокрема, цього разу в ході прийому було озвучено найбільше прохань щодо вирішення питань соціального забезпечення – надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання й реабілітацію хворих; надання медичних послуг за рахунок бюджетних коштів громадянам, які відносяться до пільгової категорії населення тощо.

Також під час проведення особистого прийому вже вкотре від імені представників громадської організації “Батьки вбитих дітей Вінниччини” до Наталії Солейко звернувся Володимир Сергійович Олійник щодо питання законності дій окремих посадових осіб та притягнення їх до відповідальності.

Цього разу він клопотав щодо сприяння у повторному порушенні питання про розгляд недорозслідуваних особливо тяжких злочинів, вчинених в Україні в мирний час понад десяток років тому, а також направлення його звернення керівництву Вінницької територіальної організації «БПП «Солідарність». За словами заявника, внаслідок винесених несправедливих вироків потерпілим від особливо тяжких злочинів батькам завдано матеріальної та моральної шкоди. Тому, відстоюючи своє право на компенсацію, представники громадської організації “Батьки вбитих дітей Вінниччини” вимагають створення реєстру таких осіб, що постраждали від особливо тяжких злочинів, в результаті яких, від рук встановлених і невстановлених злочинців, насильницькою смертю загинули їхні діти.

Після озвученої інформації Наталія Солейко зауважила, що звернення представників цієї громадської організації вже неодноразово розглядалось керівництвом обласної Ради. Зокрема, за підсумками розгляду на засіданні постійної комісії з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян було підготовлено і надіслано клопотання до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України з проханням відпрацювати пропозиції до проекту Закону України «Щодо надання державою спеціального соціального статусу потерпілим від особливо тяжких злочинів та відшкодування за рахунок держави матеріальної й моральної шкоди вказаним особам, із обов’язковим відшкодуванням відшкодування державі засудженими понесених витрат».

Вислухавши всю озвучену інформацію та враховуючи вимоги представника громадської організації “Батьки вбитих дітей Вінниччини”, заступник голови обласної Ради повідомила, що нинішнє звернення вона направить за належністю голові Вінницької територіальної організації «БПП «Солідарність» Андрію Гижку.

Для вирішення інших проблемних питань, порушених вінничанами під час особистого прийому громадян, Наталія Солейко доручила підготувати низку клопотань до керівництва відповідних закладів та установ, а їхнє виконання взяла на особистий контроль.

Повернутись Створено: 8 жовтня 2015 року, 16:09 Переглядів: 662

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація