Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Під час особистого прийому проблемні питання вінничан вирішував голова обласної Ради Роздрукувати

Сьогодні, 13 липня, голова обласної Ради Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян, під час якого вирішував проблемні питання жителів Вінниччини.

Відтак, із заявою щодо надання матеріальної допомоги звернулася пенсіонерка, інвалід ІІ групи Надія Григорівна Осіпова із м. Вінниці. За словами жінки, її захворювання потребує щоденного вживання ліків, а пенсії для їхнього придбання не вистачає.

Також матеріальну допомогу для лікування хворого чоловіка просила мешканка м. Жмеринки Оксана Леонідівна Будзинська.

Вислухавши заявників, Анатолій Дмитрович запевнив, що кошти в сумі 1 тис. грн вони отримають з його депутатського фонду.

З клопотанням щодо сприяння у ремонті житла для дітей звернулася сім’я Андрія та Жанни Бачинських, які просили сприяння в ремонті житла для своїх дітей. Вони хочуть отримати кошти через комунальну організацію “Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву”.

Анатолій Олійник зазначив, що після остаточного з’ясування питання з керівником цієї організації він надасть їм відповідь щодо механізму фінансування.

Озвучити свою думку щодо діяльності Вінницької обласної наукової медичної бібліотеки прийшла на прийом до голови обласної Ради її директор Галина Берладин. За її інформацією, функціонування бібліотеки надзвичайно важливе, як значимого інформаційнго центру, послугами якого користуються більшість медичних працівників та пацієнтів області. Тому рішення про приєднання їхнього закладу до Вінницької обласної наукової бібліотеки ім. К. Тімірязєва вкрай небажане.

Анатолій Дмитрович зауважив, що стосовно озвученого питання відповідне рішення не було прийнято сесією обласної Ради і наразі воно знято з порядку денного.

Під час особистого прийому також були колективні звернення жителів с. Чупринівки Липовецького району та с. Ворошилівки Тиврівського району. За розповідями людей, без їхньої згоди, не враховуючи думки мешканців, голови сільських рад та місцеві депутати хочуть приєднати їх до іншої територіальної громади. На їхню думку, таке об’єднання лише погіршить якість освіти, медицини та інших послуг.

Голова обласної Ради зауважив, що об’єднання територіальних громад проходить відповідно до затвердженого перспективного плану. Але в цьому процесі позиція жителів громади важлива, тому порадив проявляти активність, відстоювати свої права, щоб було прийнято рішення, за яке вони борються.

Розглянувши всі заяви та скарги громадян, озвучені під час прийому, Анатолій Дмитрович відразу ж дав доручення структурним підрозділам щодо їхнього вивчення та вирішення, а також взяв на особистий контроль всі порушені питання.

Як зазначив голова обласної Ради, під час особистих прийомів найбільше озвучуються прохання щодо питань соціального забезпечення – надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання й реабілітацію хворих, а також на інші соціально-побутові потреби громадян. Також скарги людей часто стосуються законності дій окремих посадових осіб.

Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 28 липня 2017 року № 175 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді» голова обласної Ради Анатолій Олійник проводить особистий прийом громадян другої п’ятниці кожного місяця (обласна Рада, приймальня громадян, к. 101) та четвертої п’ятниці місяця у районах області, згідно з додатковим графіком.

Повернутись Створено: 13 липня 2018 року, 12:47 Переглядів: 525

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація