Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Під час особистого прийому проблемні питання вінничан вирішував голова обласної Ради Роздрукувати

Сьогодні, 13 липня, голова обласної Ради Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян, під час якого вирішував проблемні питання жителів Вінниччини.

Відтак, із заявою щодо надання матеріальної допомоги звернулася пенсіонерка, інвалід ІІ групи Надія Григорівна Осіпова із м. Вінниці. За словами жінки, її захворювання потребує щоденного вживання ліків, а пенсії для їхнього придбання не вистачає.

Також матеріальну допомогу для лікування хворого чоловіка просила мешканка м. Жмеринки Оксана Леонідівна Будзинська.

Вислухавши заявників, Анатолій Дмитрович запевнив, що кошти в сумі 1 тис. грн вони отримають з його депутатського фонду.

З клопотанням щодо сприяння у ремонті житла для дітей звернулася сім’я Андрія та Жанни Бачинських, які просили сприяння в ремонті житла для своїх дітей. Вони хочуть отримати кошти через комунальну організацію “Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву”.

Анатолій Олійник зазначив, що після остаточного з’ясування питання з керівником цієї організації він надасть їм відповідь щодо механізму фінансування.

Озвучити свою думку щодо діяльності Вінницької обласної наукової медичної бібліотеки прийшла на прийом до голови обласної Ради її директор Галина Берладин. За її інформацією, функціонування бібліотеки надзвичайно важливе, як значимого інформаційнго центру, послугами якого користуються більшість медичних працівників та пацієнтів області. Тому рішення про приєднання їхнього закладу до Вінницької обласної наукової бібліотеки ім. К. Тімірязєва вкрай небажане.

Анатолій Дмитрович зауважив, що стосовно озвученого питання відповідне рішення не було прийнято сесією обласної Ради і наразі воно знято з порядку денного.

Під час особистого прийому також були колективні звернення жителів с. Чупринівки Липовецького району та с. Ворошилівки Тиврівського району. За розповідями людей, без їхньої згоди, не враховуючи думки мешканців, голови сільських рад та місцеві депутати хочуть приєднати їх до іншої територіальної громади. На їхню думку, таке об’єднання лише погіршить якість освіти, медицини та інших послуг.

Голова обласної Ради зауважив, що об’єднання територіальних громад проходить відповідно до затвердженого перспективного плану. Але в цьому процесі позиція жителів громади важлива, тому порадив проявляти активність, відстоювати свої права, щоб було прийнято рішення, за яке вони борються.

Розглянувши всі заяви та скарги громадян, озвучені під час прийому, Анатолій Дмитрович відразу ж дав доручення структурним підрозділам щодо їхнього вивчення та вирішення, а також взяв на особистий контроль всі порушені питання.

Як зазначив голова обласної Ради, під час особистих прийомів найбільше озвучуються прохання щодо питань соціального забезпечення – надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання й реабілітацію хворих, а також на інші соціально-побутові потреби громадян. Також скарги людей часто стосуються законності дій окремих посадових осіб.

Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 28 липня 2017 року № 175 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді» голова обласної Ради Анатолій Олійник проводить особистий прийом громадян другої п’ятниці кожного місяця (обласна Рада, приймальня громадян, к. 101) та четвертої п’ятниці місяця у районах області, згідно з додатковим графіком.

Повернутись Створено: 13 липня 2018 року, 12:47 Переглядів: 551

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація