Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Під час особистого прийому проблемні питання вінничан вирішував Ігор Хміль Роздрукувати

Сьогодні, 6 вересня, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль провів особистий прийом громадян, під час якого вирішував проблемні питання жителів Вінниччини.

Цього разу на прийом приїхав пенсіонер із села Щітки Вінницького району, інвалід ІІ групи, учасник ЧАЕС Василь Кирилович Подорожняк з проханням щодо надання матеріальної допомоги. За словами чоловіка, він 23 роки прожив в Чорнобильській зоні й сьогодні має проблеми зі здоров’ям. В нього виявили пухлину головного мозку, яка провокує гормон росту органів людського тіла. Також йому допікають інші хронічні захворювання. Потрібні ліки – дороговартісні, пенсії для їхнього придбання не вистачає.

Мешканець м. Шаргород Віталій Іванович Гладишко також просив надати матеріальну допомогу на придбання ліків. Сам він страждає через захворювання на цукровий діабет, а його син потребує лікування проблем зору.

З клопотанням щодо виділення земельної ділянки для свого племінника – військовослужбовця, учасника АТО Олександра Гилюка, звернувся Афанасій  Стратійчук. Як поінформував заявник, їхня родина проживає у смт. Турбів Липовецького району, тому із відповідною заявою зверталися ще у березні цього року до районної та місцевої влади. Ділянку було виділено, але, за словами чоловіка, у такому місці, яке непридатне для обробітку та використання.

Під час прийому скаржились вінничани і на відсутність письмових результатів щодо розгляду звернень, направлених до органів влади.

Розглянувши всі заяви та скарги громадян, озвучені під час прийому, Ігор Вікторович відразу ж дав доручення своїм помічникам щодо їхнього вирішення, а також взяв на особистий контроль всі порушені питання.

Як зазначив Ігор Хміль, під час особистих прийомів найбільше озвучуються прохання щодо питань соціального забезпечення – надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання й реабілітацію хворих, а також на інші соціально-побутові потреби громадян. Також люди скаржаться на законність дій окремих посадових осіб, до яких направляють свої звернення.

Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 27 липня 2017 року № 175 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді», заступник голови обласної Ради Ігор Хміль проводить особистий прийом громадян першої середи кожного місяця (обласна Рада, приймальня громадян, к 101) та третьої середи місяця у районах області, згідно з додатковим графіком.

Повернутись Створено: 6 вересня 2017 року, 14:18 Переглядів: 779

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація