29 травня о14.00 в приміщенні обласної Ради (303 кабінет) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації             

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Під час особистого прийому проблемні питання вінничан вирішував Ігор Хміль Роздрукувати

Сьогодні, 6 вересня, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль провів особистий прийом громадян, під час якого вирішував проблемні питання жителів Вінниччини.

Цього разу на прийом приїхав пенсіонер із села Щітки Вінницького району, інвалід ІІ групи, учасник ЧАЕС Василь Кирилович Подорожняк з проханням щодо надання матеріальної допомоги. За словами чоловіка, він 23 роки прожив в Чорнобильській зоні й сьогодні має проблеми зі здоров’ям. В нього виявили пухлину головного мозку, яка провокує гормон росту органів людського тіла. Також йому допікають інші хронічні захворювання. Потрібні ліки – дороговартісні, пенсії для їхнього придбання не вистачає.

Мешканець м. Шаргород Віталій Іванович Гладишко також просив надати матеріальну допомогу на придбання ліків. Сам він страждає через захворювання на цукровий діабет, а його син потребує лікування проблем зору.

З клопотанням щодо виділення земельної ділянки для свого племінника – військовослужбовця, учасника АТО Олександра Гилюка, звернувся Афанасій  Стратійчук. Як поінформував заявник, їхня родина проживає у смт. Турбів Липовецького району, тому із відповідною заявою зверталися ще у березні цього року до районної та місцевої влади. Ділянку було виділено, але, за словами чоловіка, у такому місці, яке непридатне для обробітку та використання.

Під час прийому скаржились вінничани і на відсутність письмових результатів щодо розгляду звернень, направлених до органів влади.

Розглянувши всі заяви та скарги громадян, озвучені під час прийому, Ігор Вікторович відразу ж дав доручення своїм помічникам щодо їхнього вирішення, а також взяв на особистий контроль всі порушені питання.

Як зазначив Ігор Хміль, під час особистих прийомів найбільше озвучуються прохання щодо питань соціального забезпечення – надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання й реабілітацію хворих, а також на інші соціально-побутові потреби громадян. Також люди скаржаться на законність дій окремих посадових осіб, до яких направляють свої звернення.

Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 27 липня 2017 року № 175 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді», заступник голови обласної Ради Ігор Хміль проводить особистий прийом громадян першої середи кожного місяця (обласна Рада, приймальня громадян, к 101) та третьої середи місяця у районах області, згідно з додатковим графіком.

Повернутись Створено: 6 вересня 2017 року, 14:18 Переглядів: 900

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація