Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Під час прийому громадян мешканка Вінниці звернулась з проханням допомогти в заміні суглобів Роздрукувати

1 березня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська та голова фракції «ВО «Батьківщина» в обласній Раді Владислав Рой провели черговий прийом громадян.

Найбільше звернень до депутатів обласної Ради надійшло від мешканців міста Вінниці щодо надання матеріальної допомоги на лікування. Щомісячно все більша кількість громадян області звертаються саме за допомогою для проведення складних оперативних втручань.

Як приклад, звернулась мешканка Вінниці Ольга Крот щодо необхідного оперативного втручання для заміни обох культьових суглобів. Адже через сильний больовий синдром та всихання ноги, вона пересувається за допомогою палиці та не може працевлаштуватись. Питання щодо допомоги заміни суглобів Людмила Михайлівна взяла під особистий контроль та доручила начальнику Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмилв Грабович відповідне доручення.

В черговий раз на прийомі громадян  представник ГО «Захист дітей війни» Валерій Козяк звернувся щодо питання відсторонення Андрія Грачова з посади начальника відділу допомоги учасникам антитерористичної операції Департаменту соціальної та молодіжної політики за поведінку, що суперечить званню держслужбовця.

Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 9 грудня 2015 року № 136 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної Ради від 2 квітня 2014 року № 45 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді», перший заступник голови обласної Ради проводить особистий прийом громадян в першу середу кожного місяця.

Повернутись Створено: 1 березня 2017 року, 12:37 Переглядів: 733

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація