Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Під час прийому громадян мешканка Вінниці звернулась з проханням допомогти в заміні суглобів Роздрукувати

1 березня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська та голова фракції «ВО «Батьківщина» в обласній Раді Владислав Рой провели черговий прийом громадян.

Найбільше звернень до депутатів обласної Ради надійшло від мешканців міста Вінниці щодо надання матеріальної допомоги на лікування. Щомісячно все більша кількість громадян області звертаються саме за допомогою для проведення складних оперативних втручань.

Як приклад, звернулась мешканка Вінниці Ольга Крот щодо необхідного оперативного втручання для заміни обох культьових суглобів. Адже через сильний больовий синдром та всихання ноги, вона пересувається за допомогою палиці та не може працевлаштуватись. Питання щодо допомоги заміни суглобів Людмила Михайлівна взяла під особистий контроль та доручила начальнику Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмилв Грабович відповідне доручення.

В черговий раз на прийомі громадян  представник ГО «Захист дітей війни» Валерій Козяк звернувся щодо питання відсторонення Андрія Грачова з посади начальника відділу допомоги учасникам антитерористичної операції Департаменту соціальної та молодіжної політики за поведінку, що суперечить званню держслужбовця.

Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 9 грудня 2015 року № 136 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної Ради від 2 квітня 2014 року № 45 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді», перший заступник голови обласної Ради проводить особистий прийом громадян в першу середу кожного місяця.

Повернутись Створено: 1 березня 2017 року, 12:37 Переглядів: 618

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація