Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Під час прийому громадян мешканка Вінниці звернулась з проханням допомогти в заміні суглобів Роздрукувати

1 березня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська та голова фракції «ВО «Батьківщина» в обласній Раді Владислав Рой провели черговий прийом громадян.

Найбільше звернень до депутатів обласної Ради надійшло від мешканців міста Вінниці щодо надання матеріальної допомоги на лікування. Щомісячно все більша кількість громадян області звертаються саме за допомогою для проведення складних оперативних втручань.

Як приклад, звернулась мешканка Вінниці Ольга Крот щодо необхідного оперативного втручання для заміни обох культьових суглобів. Адже через сильний больовий синдром та всихання ноги, вона пересувається за допомогою палиці та не може працевлаштуватись. Питання щодо допомоги заміни суглобів Людмила Михайлівна взяла під особистий контроль та доручила начальнику Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмилв Грабович відповідне доручення.

В черговий раз на прийомі громадян  представник ГО «Захист дітей війни» Валерій Козяк звернувся щодо питання відсторонення Андрія Грачова з посади начальника відділу допомоги учасникам антитерористичної операції Департаменту соціальної та молодіжної політики за поведінку, що суперечить званню держслужбовця.

Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 9 грудня 2015 року № 136 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної Ради від 2 квітня 2014 року № 45 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді», перший заступник голови обласної Ради проводить особистий прийом громадян в першу середу кожного місяця.

Повернутись Створено: 1 березня 2017 року, 12:37 Переглядів: 645

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація