Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Під час Всеукраїнської педагогічної конференції презентовано концепцію «Нової української школи» Роздрукувати

18 серпня в обласній студії «Укртелекому» відбулась селекторна педагогічна онлайн-конференція «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік».

Конференція пройшла під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, за участі Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслава Кириленка та Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич.

Серед найголовніших питань, порушених під час засідання, була презентація реформи середньої освіти, яка розпочнеться в 2018 році.

– Наше завдання – кожній дитині дати доступ до якісної освіти. – підкреслила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, презентуючи концепцію «Нової української школи». – Успіх України в тому, щоб побудувати суспільство освіченого загалу, бо кожна дитина, незалежно від її здібностей, має право на максимальне їх розкриття.

Міністр зазначила, що реформа орієнтована на те, щоб зробити випускника конкурентоздатним у 21-му столітті, особистістю з критичним мисленням і з активною життєвою позицією.

– Для нас важливо було створити опорні школи, де навчаються діти початкової, молодшої, базової і середньої шкіл. Але діти старшої школи повинні мати доступ до якісної освіти в кабінетах із висококваліфікованими вчителями. В цілому створено 142 опорні школи по Україні. Найбільше таких закладів – у Кіровоградській та Київській областях, - поінформувала Лілія Гриневич.

Як поінформувала міністр, Вінницька область посідає третє місце за кількістю створених опорних шкіл. Наразі на Вінниччині їх є 13.

Тож наступним важливим завданням для керівників на місцях є забезпечення підвозу учнів до опорних шкіл.

За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, станом на 18 серпня у Вінницькій області закуплено дев'ять шкільних автобусів: по три − у Липовецькому та Барському районах, два − у Тростянецькому та один − у Бершадському. Також проведено конкурсні торги у дев'яти відділах освіти райдержадміністрацій на закупівлю 20 шкільних автобусів на суму 24 млн 720,5 тис. грн. Подано оголошення на закупівлю ще 17 автобусів на суму 22 млн 700 тис. грн.

Повернутись Створено: 18 серпня 2016 року, 17:36 Переглядів: 960

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація