03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Під час Всеукраїнської педагогічної конференції презентовано концепцію «Нової української школи» Роздрукувати

18 серпня в обласній студії «Укртелекому» відбулась селекторна педагогічна онлайн-конференція «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік».

Конференція пройшла під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, за участі Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслава Кириленка та Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич.

Серед найголовніших питань, порушених під час засідання, була презентація реформи середньої освіти, яка розпочнеться в 2018 році.

– Наше завдання – кожній дитині дати доступ до якісної освіти. – підкреслила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, презентуючи концепцію «Нової української школи». – Успіх України в тому, щоб побудувати суспільство освіченого загалу, бо кожна дитина, незалежно від її здібностей, має право на максимальне їх розкриття.

Міністр зазначила, що реформа орієнтована на те, щоб зробити випускника конкурентоздатним у 21-му столітті, особистістю з критичним мисленням і з активною життєвою позицією.

– Для нас важливо було створити опорні школи, де навчаються діти початкової, молодшої, базової і середньої шкіл. Але діти старшої школи повинні мати доступ до якісної освіти в кабінетах із висококваліфікованими вчителями. В цілому створено 142 опорні школи по Україні. Найбільше таких закладів – у Кіровоградській та Київській областях, - поінформувала Лілія Гриневич.

Як поінформувала міністр, Вінницька область посідає третє місце за кількістю створених опорних шкіл. Наразі на Вінниччині їх є 13.

Тож наступним важливим завданням для керівників на місцях є забезпечення підвозу учнів до опорних шкіл.

За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, станом на 18 серпня у Вінницькій області закуплено дев'ять шкільних автобусів: по три − у Липовецькому та Барському районах, два − у Тростянецькому та один − у Бершадському. Також проведено конкурсні торги у дев'яти відділах освіти райдержадміністрацій на закупівлю 20 шкільних автобусів на суму 24 млн 720,5 тис. грн. Подано оголошення на закупівлю ще 17 автобусів на суму 22 млн 700 тис. грн.

Повернутись Створено: 18 серпня 2016 року, 17:36 Переглядів: 1064

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація