Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Під час зустрічі із молдавськими колегами керівники області обговорили питання співпраці Роздрукувати

22 серпня відбулась зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка та голови обласної державної адміністрації Анатолія Олійника з делегацією Республіки Молдова, на якій було обговорено питання співпраці між Вінницькою областю та сусідніми районами Республіки Молдова.

Участь у зустрічі з молдавської сторони взяли: віце-голова Сорокського району Борис Івась, віце-голова Резінського району Республіки Молдова Георгій Ботнару, начальник відділу економіки Резінського району Євгеній Посту, спеціаліст по зв’язкам з громадськістю Сорокського району Стела Забріан. Під час зустрічі йшлося про поглиблення співробітництва в економічній і культурній сферах між Вінницькою областю і зазначеними районами Республіки Молдова. Зокрема, обговорювалося питання участі у спільних проектах щодо побудови мосту “Ямпіль-Косеуць”, реалізації екологічних проектів з очищення річки Дністер та в сільському господарстві, тощо.

Голова обласної Ради Сергій Свитко подякував молдавським гостям за візит і підтримку України, за спільне відзначення Дня незалежності України у місті Вінниці:

- Мені приємно зазначити, що нами ставляться важливі завдання, і ці завдання вирішуються, зокрема в рамках співробітництва Єврорегіону “Дністер”. Відбувається тісна економічна і культурна співпраця між нашими країнами. Ми братні народи. Тому хочу подякувати вам, що підтримуєте нашу націю у такий непростий час. У нас спільна історія. І Україна, і Молдова в свій час, на жаль, мали нещастя належати до однієї імперії під назвою Радянський Союз. Проте, нині у наших країн зовсім інша мета – вступ до Європейського Союзу. Хочу запевнити, що Україна дасть рішучу відсіч російському агресору, і переконаний в тому, що перемога буде за нами. Оскільки, з нами правда, і з нами Бог. Користуючись нагодою, вітаю вас із прийдешнім святом – Днем незалежності Республіки Молдова. Бажаю добра і процвітання молдавському народу, - зазначив Сергій Свитко.

В свою чергу, віце-голова Сорокського району Борис Івась під час виступу зазначив, що: “Те, що ми тут разом із вами, свідчить про нашу незаперечну підтримку української держави у цей складний для вас час. Наші взаємовідносини були, є, і будуть дружніми. Вітаю вас із прийдешнім святом – Днем незалежності, головним святом в житті будь-якої нації. Ті українські громадяни, що воюють сьогодні за незалежність України не будуть забуті. Сподіваюся, що майбутнє України буде славним у складі єдиної Європи”.

Наприкінці зустрічі, яка мала відверто дружній і теплий характер, відбувся традиційний обмін подарунками. Зокрема, представники Молдови в знак дружби і поваги до української сторони подарували керівникам Вінницької області барельєф із зображенням молдавської фортеці Сороки, яка символізує міцність і нездоланність. Саме цих рис і побажали молдавські друзі вінницьким очільникам і усім українцям, в умовах українсько-московської війни на сході України.

 

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2014 року, 15:51 Переглядів: 723

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація