Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Під час зустрічі із молдавськими колегами керівники області обговорили питання співпраці Роздрукувати

22 серпня відбулась зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка та голови обласної державної адміністрації Анатолія Олійника з делегацією Республіки Молдова, на якій було обговорено питання співпраці між Вінницькою областю та сусідніми районами Республіки Молдова.

Участь у зустрічі з молдавської сторони взяли: віце-голова Сорокського району Борис Івась, віце-голова Резінського району Республіки Молдова Георгій Ботнару, начальник відділу економіки Резінського району Євгеній Посту, спеціаліст по зв’язкам з громадськістю Сорокського району Стела Забріан. Під час зустрічі йшлося про поглиблення співробітництва в економічній і культурній сферах між Вінницькою областю і зазначеними районами Республіки Молдова. Зокрема, обговорювалося питання участі у спільних проектах щодо побудови мосту “Ямпіль-Косеуць”, реалізації екологічних проектів з очищення річки Дністер та в сільському господарстві, тощо.

Голова обласної Ради Сергій Свитко подякував молдавським гостям за візит і підтримку України, за спільне відзначення Дня незалежності України у місті Вінниці:

- Мені приємно зазначити, що нами ставляться важливі завдання, і ці завдання вирішуються, зокрема в рамках співробітництва Єврорегіону “Дністер”. Відбувається тісна економічна і культурна співпраця між нашими країнами. Ми братні народи. Тому хочу подякувати вам, що підтримуєте нашу націю у такий непростий час. У нас спільна історія. І Україна, і Молдова в свій час, на жаль, мали нещастя належати до однієї імперії під назвою Радянський Союз. Проте, нині у наших країн зовсім інша мета – вступ до Європейського Союзу. Хочу запевнити, що Україна дасть рішучу відсіч російському агресору, і переконаний в тому, що перемога буде за нами. Оскільки, з нами правда, і з нами Бог. Користуючись нагодою, вітаю вас із прийдешнім святом – Днем незалежності Республіки Молдова. Бажаю добра і процвітання молдавському народу, - зазначив Сергій Свитко.

В свою чергу, віце-голова Сорокського району Борис Івась під час виступу зазначив, що: “Те, що ми тут разом із вами, свідчить про нашу незаперечну підтримку української держави у цей складний для вас час. Наші взаємовідносини були, є, і будуть дружніми. Вітаю вас із прийдешнім святом – Днем незалежності, головним святом в житті будь-якої нації. Ті українські громадяни, що воюють сьогодні за незалежність України не будуть забуті. Сподіваюся, що майбутнє України буде славним у складі єдиної Європи”.

Наприкінці зустрічі, яка мала відверто дружній і теплий характер, відбувся традиційний обмін подарунками. Зокрема, представники Молдови в знак дружби і поваги до української сторони подарували керівникам Вінницької області барельєф із зображенням молдавської фортеці Сороки, яка символізує міцність і нездоланність. Саме цих рис і побажали молдавські друзі вінницьким очільникам і усім українцям, в умовах українсько-московської війни на сході України.

 

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2014 року, 15:51 Переглядів: 696

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація