Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Під час зустрічі із молдавськими колегами керівники області обговорили питання співпраці Роздрукувати

22 серпня відбулась зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка та голови обласної державної адміністрації Анатолія Олійника з делегацією Республіки Молдова, на якій було обговорено питання співпраці між Вінницькою областю та сусідніми районами Республіки Молдова.

Участь у зустрічі з молдавської сторони взяли: віце-голова Сорокського району Борис Івась, віце-голова Резінського району Республіки Молдова Георгій Ботнару, начальник відділу економіки Резінського району Євгеній Посту, спеціаліст по зв’язкам з громадськістю Сорокського району Стела Забріан. Під час зустрічі йшлося про поглиблення співробітництва в економічній і культурній сферах між Вінницькою областю і зазначеними районами Республіки Молдова. Зокрема, обговорювалося питання участі у спільних проектах щодо побудови мосту “Ямпіль-Косеуць”, реалізації екологічних проектів з очищення річки Дністер та в сільському господарстві, тощо.

Голова обласної Ради Сергій Свитко подякував молдавським гостям за візит і підтримку України, за спільне відзначення Дня незалежності України у місті Вінниці:

- Мені приємно зазначити, що нами ставляться важливі завдання, і ці завдання вирішуються, зокрема в рамках співробітництва Єврорегіону “Дністер”. Відбувається тісна економічна і культурна співпраця між нашими країнами. Ми братні народи. Тому хочу подякувати вам, що підтримуєте нашу націю у такий непростий час. У нас спільна історія. І Україна, і Молдова в свій час, на жаль, мали нещастя належати до однієї імперії під назвою Радянський Союз. Проте, нині у наших країн зовсім інша мета – вступ до Європейського Союзу. Хочу запевнити, що Україна дасть рішучу відсіч російському агресору, і переконаний в тому, що перемога буде за нами. Оскільки, з нами правда, і з нами Бог. Користуючись нагодою, вітаю вас із прийдешнім святом – Днем незалежності Республіки Молдова. Бажаю добра і процвітання молдавському народу, - зазначив Сергій Свитко.

В свою чергу, віце-голова Сорокського району Борис Івась під час виступу зазначив, що: “Те, що ми тут разом із вами, свідчить про нашу незаперечну підтримку української держави у цей складний для вас час. Наші взаємовідносини були, є, і будуть дружніми. Вітаю вас із прийдешнім святом – Днем незалежності, головним святом в житті будь-якої нації. Ті українські громадяни, що воюють сьогодні за незалежність України не будуть забуті. Сподіваюся, що майбутнє України буде славним у складі єдиної Європи”.

Наприкінці зустрічі, яка мала відверто дружній і теплий характер, відбувся традиційний обмін подарунками. Зокрема, представники Молдови в знак дружби і поваги до української сторони подарували керівникам Вінницької області барельєф із зображенням молдавської фортеці Сороки, яка символізує міцність і нездоланність. Саме цих рис і побажали молдавські друзі вінницьким очільникам і усім українцям, в умовах українсько-московської війни на сході України.

 

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2014 року, 15:51 Переглядів: 798

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація