Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Під контролем Роздрукувати

Робоча група ОДА завершила перевірку Могилів-Подільського району

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 8 квітня взяв участь у нараді робочої групи щодо аналізу соціально-економічної ситуації у м.Могилеві-Подільському та Могилів-Подільському районі. Метою зібрання стало підбиття підсумків роботи зазначеної групи, яка була створена з ініціативи голови облдержадміністрації Миколи Джиги і наразі завершила свою роботу.

У нараді, окрім голів облради та облдержадміністрації, взяли участь заступники голови ОДА, голови районної ради та райдержадміністрації, міський голова Могилева-Подільського, начальники обласних та районних управлінь земельних ресурсів, АПК, економіки, МВС, представники прокуратури та ДПА, сільські голови району тощо.
Потреба у «розслідуванні» соціально-економічної ситуації на Могилів-Подільщині виникла через те, що останні роки поспіль район має найгірші в області показники господарювання. Як доповів заступник голови ОДА Володимир Барецький, у районі практично нема жодної галузі, в якій би не було фінансових порушень та зловживань.
Видобування корисних копалин, митниця, машинобудування, сільське господарство та переробна промисловість – це галузі, які можуть приносити району та місту Могилеву-Подільському найбільші фінансові надходження та забезпечувати бюджет.
Але, згідно з висновками робочої групи, за останні 5 років місцева влада не тільки не докладала зусиль, аби зберегти виробництво, а навіть сприяла його банкрутству та ліквідації. Як наслідок, з 10-ти найпотужніших підприємств залишилося 2; майже 40 тисяч жителів – це безробітні; комерційні структури не сплачують податків, орендну плату, дозвільні процедури. Від таких «схем» бюджет міста Могилева-Подільського щорічно втрачає щонайменше 2,5 млн. грн., а району – 3,5 млн. грн.
Микола Джига доручив правоохоронним та контролюючим органам провести розслідування щодо діяльності деяких підприємств, а з керівників міста та району взяв слово, що ситуація зміниться на краще вже найближчим часом.
– Ми перевіримо вашу роботу за результатами 1-го півріччя цього року, – попередив могилів-подільських колег голова облдержадміністрації.
Сергій Татусяк в свою чергу наголосив, що прискіплива увага обласної влади до Могилів-Подільщини не випадкова, а відбувається в дусі президентської політики: самодостатній розвиток регіонів.
– За 20-ть років було розбазарено все, що тільки можна. Тепер вже ні на кого кивати не доведеться. Настав час брати відповідальність на себе. Ми на обласному рівні маємо порозуміння і чітке бачення нашої роботи, спрямованої на покращення життя людей. Я хочу, щоб таке ж бачення було і у вашому районі, – звернувся голова обласної Ради до присутніх.
Наостанок керівники області побажали місцевим керманичам плідної праці у «роботі над помилками», але попередили, що соціально-економічна ситуація у районі не знімається з контролю.

 

Повернутись Створено: 11 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 954

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація