Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Під контролем Роздрукувати

Робоча група ОДА завершила перевірку Могилів-Подільського району

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 8 квітня взяв участь у нараді робочої групи щодо аналізу соціально-економічної ситуації у м.Могилеві-Подільському та Могилів-Подільському районі. Метою зібрання стало підбиття підсумків роботи зазначеної групи, яка була створена з ініціативи голови облдержадміністрації Миколи Джиги і наразі завершила свою роботу.

У нараді, окрім голів облради та облдержадміністрації, взяли участь заступники голови ОДА, голови районної ради та райдержадміністрації, міський голова Могилева-Подільського, начальники обласних та районних управлінь земельних ресурсів, АПК, економіки, МВС, представники прокуратури та ДПА, сільські голови району тощо.
Потреба у «розслідуванні» соціально-економічної ситуації на Могилів-Подільщині виникла через те, що останні роки поспіль район має найгірші в області показники господарювання. Як доповів заступник голови ОДА Володимир Барецький, у районі практично нема жодної галузі, в якій би не було фінансових порушень та зловживань.
Видобування корисних копалин, митниця, машинобудування, сільське господарство та переробна промисловість – це галузі, які можуть приносити району та місту Могилеву-Подільському найбільші фінансові надходження та забезпечувати бюджет.
Але, згідно з висновками робочої групи, за останні 5 років місцева влада не тільки не докладала зусиль, аби зберегти виробництво, а навіть сприяла його банкрутству та ліквідації. Як наслідок, з 10-ти найпотужніших підприємств залишилося 2; майже 40 тисяч жителів – це безробітні; комерційні структури не сплачують податків, орендну плату, дозвільні процедури. Від таких «схем» бюджет міста Могилева-Подільського щорічно втрачає щонайменше 2,5 млн. грн., а району – 3,5 млн. грн.
Микола Джига доручив правоохоронним та контролюючим органам провести розслідування щодо діяльності деяких підприємств, а з керівників міста та району взяв слово, що ситуація зміниться на краще вже найближчим часом.
– Ми перевіримо вашу роботу за результатами 1-го півріччя цього року, – попередив могилів-подільських колег голова облдержадміністрації.
Сергій Татусяк в свою чергу наголосив, що прискіплива увага обласної влади до Могилів-Подільщини не випадкова, а відбувається в дусі президентської політики: самодостатній розвиток регіонів.
– За 20-ть років було розбазарено все, що тільки можна. Тепер вже ні на кого кивати не доведеться. Настав час брати відповідальність на себе. Ми на обласному рівні маємо порозуміння і чітке бачення нашої роботи, спрямованої на покращення життя людей. Я хочу, щоб таке ж бачення було і у вашому районі, – звернувся голова обласної Ради до присутніх.
Наостанок керівники області побажали місцевим керманичам плідної праці у «роботі над помилками», але попередили, що соціально-економічна ситуація у районі не знімається з контролю.

 

Повернутись Створено: 11 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1068

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація