12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації  

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Підбили підсумки соціально-економічного розвитку Вінниччини за три квартали Роздрукувати

15 жовтня про стан соціально-економічного розвитку доповіли голови райдержадміністрацій останньої підзвітної п’ятірки районів: Іллінецького, Липовецького, Немирівського, Оратівського та Погребищенського.

Шостий день засідань став підсумковим: обласні очільники – голова облдержадміністрації І.Мовчан і голова обласної Ради С.Татусяк, – оцінили якісні результати в напрямку поліпшення розвитку області за 10 показниками.

Першим про стан справ у районі доповів голова Іллінецької РДА Володимир Ящук. За підсумками звіту керівники профільних департаментів ОДА відзначили район за оптимізацію закладів освітньої галузі, створення НВК, обґрунтоване спрямування вивільнених коштів. Похвалили і за організацію системи пришкільних господарств, які забезпечують учнів власними продуктами харчування. В АПК району показники врожайності вищі за обласні, а завдячуючи реалізації інвестиційних проектів, успішно реконструюють фермерські господарства і забезпечується приріст поголів’я худоби.

Липовецький район у два рази піднявся в міжрайонному рейтингу за рівнем зарплатні – з 24 на 12 місце, утримуючи середні показники в межах 2215-2230 гривень. Такі дані оприлюднив директор Департаменту регіонального економічного розвитку Андрій Гижко, за результатами доповіді голови Липовецької РДА Анатолія Грищука. Надбанням району став приріст врожайності, реконструкція лікарських приміщень первинної і вторинної ланок медицини, культурних об’єктів. Нарікання викликали недостатня облаштованість сміттєзвалищ, більше половини яких не мають твердого покриття на ділянках під’їзду. Також Липовеччині порадили пришвидшити темпи житлового будівництва в межах програми «Доступне житло».

За підсумками звіту голови Немирівського району Петра Михайленка відзначено якість реорганізації освітньої мережі; масштаби охоплення ремонтними роботами розгалуженої системи культурних закладів району, темпи реконструкції закладів охорони здоров’я та облаштування їх внутрішніми вбиральнями. Досягненням району є будівництво понтонного мосту, який сполучає два села Нова Миколаївка та Воробіївка. Критикували район за повільні темпи ліквідації стихійної торгівлі, а також за гальмуванням початку будівництва в межах програми «Доступне житло». Незадовільним назвали і рівень зарплатні в аграрному секторі – 1800 гривень.

Голова Оратівського району Галина Кириленко повідомила про досягнення у медичній сфері: наразі здійснено підведення холодного і гарячого водопостачання до всіх медичних закладів, здійснено майже 100-відсоткове облаштування внутрішніми вбиральнями. Для реалізації зазначених робіт, за третій квартал залучили 300 тисяч позабюджетних гривень. Понад 1 мільйон гривень з додаткових джерел фінансування вдалося спрямувати і на реконструкцію освітніх закладів. Району порадили підтримувати набрані темпи з поліпшення соціально-гуманітарної інфраструктури, однак наголосили на занизькій зарплатні в агропромисловій сфері.

Голові Погребищенської райдержадміністрації Галині Притулі зробили зауваження за відсутність пунктів заготівлі молока в частині населених пунктів – район став аутсайдером обласного рейтингу у відкритті молокоприймальних пунктів. Натомість в Погребищенському районі намагаються відроджувати велике виробництво, шукаючи шляхи залучення інвестицій, планують відновити потужності СТ «Хлібзавод» та ТОВ «Юнашківський гранкарьєр».

Саме на необхідності залучення грантових коштів для розвитку територій наголосив С.Татусяк, підсумовуючи нараду:

– Пошук додаткових ресурсів повинен бути постійним. Адже за рахунок залучення позабюджетних коштів в області зроблено дуже багато. Але це тільки фундамент, можна спрацювати ще краще. Ми маємо хороші напрацювання із Європейськими фондами і громади мають долучатися на написання грантових проектів. Сприяння в цьому необхідне з боку районних рад, адже саме за ними пошук додаткових коштів. Спільними зусиллями ми можемо стати сильнішими та мобільнішими у розвитку території. Адже на Вінниччини дуже сильний кадровий та інтелектуальний потенціал, – сказав С. Татусяк.

Наступний етап районних звітів відбудеться вже на початку 2014 року. 

Повернутись Створено: 16 жовтня 2013 року, 10:49 Переглядів: 1107

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація