Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Підбито підсумки діяльності Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Роздрукувати

Сьогодні, 19 жовтня, в приміщенні Головного управління Національної поліції у Вінницькій області відбулась нарада щодо підбиття підсумків службової діяльності підрозділів поліції упродовж дев’яти місяців 2017 року. Участь у засіданні взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, перший заступник прокурора області Руслан Нікітчин, керівник Центрально-Західного управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Василь Дремлюга, начальник УСБУ у Вінницькій області Володимир Пахнюк, заступники начальника Головного управління Сергій Сокиран, Віталій Ярмолюк, Сергій Чуба, Руслан Мороз, керівники міжрегіональних територіальних органів та структурних підрозділів.

– Нещодавно країна відзначила День захисника України, багато хто з вас брав участь у проведенні антитерористичної операції на Сході країни. Від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу прийміть щирі слова вдячності за вашу роботу. Обласна Рада не стоїть осторонь процесів, що відбуваються у вашій системі. Депутатами була прийнята Комплексна оборонно-правоохоронна програма Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», завдяки якій фінансово підтримується ваша діяльність в області. Адже, основним принципом стратегії національної безпеки має бути баланс інтересів людини, суспільства та держави, – виступив перед присутніми заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Разом з першим заступником голови облдержадміністрації Андрієм Гижком він вручив Почесні грамоти правоохоронцям Калинівського району.

Начальник Головного управління Юрій Педос підбив підсумки службової діяльності підрозділів поліції протягом дев’яти місяців 2017 року, озвучив завдання щодо посилення протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку в регіоні та стан дотримання дисципліни і законності поліцейськими. Крім того, він вручив нагрудні знаки, Подяки та грошові премії кращим правоохоронцям області.

Перед особовим складом правоохоронних органів області виступили начальник УСБУ у Вінницькій області Володимир Пахнюк та перший заступник прокурора області Руслан Нікітчин. Крім того, заступники начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, керівники структурних підрозділів, територіальних відділів та відділень поліції доповіли про стан виконання поставлених завдань за дев’ять місяців нинішнього року.

 

Повернутись Створено: 19 жовтня 2017 року, 17:04 Переглядів: 770

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація