Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Підбито підсумки діяльності Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Роздрукувати

Сьогодні, 19 жовтня, в приміщенні Головного управління Національної поліції у Вінницькій області відбулась нарада щодо підбиття підсумків службової діяльності підрозділів поліції упродовж дев’яти місяців 2017 року. Участь у засіданні взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, перший заступник прокурора області Руслан Нікітчин, керівник Центрально-Західного управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Василь Дремлюга, начальник УСБУ у Вінницькій області Володимир Пахнюк, заступники начальника Головного управління Сергій Сокиран, Віталій Ярмолюк, Сергій Чуба, Руслан Мороз, керівники міжрегіональних територіальних органів та структурних підрозділів.

– Нещодавно країна відзначила День захисника України, багато хто з вас брав участь у проведенні антитерористичної операції на Сході країни. Від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу прийміть щирі слова вдячності за вашу роботу. Обласна Рада не стоїть осторонь процесів, що відбуваються у вашій системі. Депутатами була прийнята Комплексна оборонно-правоохоронна програма Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», завдяки якій фінансово підтримується ваша діяльність в області. Адже, основним принципом стратегії національної безпеки має бути баланс інтересів людини, суспільства та держави, – виступив перед присутніми заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Разом з першим заступником голови облдержадміністрації Андрієм Гижком він вручив Почесні грамоти правоохоронцям Калинівського району.

Начальник Головного управління Юрій Педос підбив підсумки службової діяльності підрозділів поліції протягом дев’яти місяців 2017 року, озвучив завдання щодо посилення протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку в регіоні та стан дотримання дисципліни і законності поліцейськими. Крім того, він вручив нагрудні знаки, Подяки та грошові премії кращим правоохоронцям області.

Перед особовим складом правоохоронних органів області виступили начальник УСБУ у Вінницькій області Володимир Пахнюк та перший заступник прокурора області Руслан Нікітчин. Крім того, заступники начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, керівники структурних підрозділів, територіальних відділів та відділень поліції доповіли про стан виконання поставлених завдань за дев’ять місяців нинішнього року.

 

Повернутись Створено: 19 жовтня 2017 року, 17:04 Переглядів: 1009

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація