Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Підбито підсумки перебування Італійської делегації у Вінницькій області Роздрукувати

Впродовж 2 березня італійська делегація з «Агенції співробітництва та розвитку» відвідувала виробничі підприємства Вінниччини задля подальшої співпраці. Група працювала у чотирьох напрямах «Управління відходами», «Машинобудування», «Логістика» та «Агропромисловий комплекс». Окрім зустрічі з вінницьким бізнесменами, відвідали і такі підприємства як ЕкоВін, Літинський м’ясокомбінат, аеропорт, Дашівський ремонтно-механічний завод, харчосмакову фабрику у Вінниці.

- Після проведених зустрічей кожний представник нашої делегації представив по два проекти для подальшого розвитку бізнесу на Вінниччині, - сказав  під час заключного слова голова проекту “Waste MGMT Project” Енріко Мартіал, який очолював делегацію. - Наприклад, вирішили на Дашівському заводі встановити сонячні батареї на дахах та придбати установки для виробництва паливних палет. Визначили, як допомогти покращити роботу з виробництва макаронів на харчосмаковій фабриці. Оцінивши розміри і стан вашого аеропорту, зрозуміли, що у логістичному контексті у цієї структури є майбутнє. Відкриттям був той факт, що на Вінниччині великі обсяги вирощування картоплі, і це варто застосувати у крохмальному виробництві.

Член делегації Паоло Паломбо зазначив, що на Вінниччині є серйозні перспективи для створення молочних кооперативів. І досвід роботи таких об’єднань у Італії може бути корисним для українських приватних виробників.

Також представники делегації звернули увагу на вирощування томатів на Вінниччині. Зазначили, що варто не лише вирощувати,  але й долучатися до процесу переробки. А задля цього підприємці, які  вирощують, і які переробляють томати, мають  працювати разом.

Учасник делегації Кіара Палачетті повідомила, що оглянувши наші підприємства, вона як експерт дасть свою оцінку, яка вплине на прийняття рішення щодо європейського фінансування Вінниччини.

А створена днями Агенція регіонального розвитку, яка вже найближчим часом почне діяти на Вінниччині,  допоможе успішно управляти ресурсами, які будемо отримувати з Європи.

- Для нас важливим є той досвід, яким ви готові ділитися в процесі інтеграції України в євроспільноту, - зазначив наприкінці зустрічі голова Вінницької облради Анатолій Олійник. -

І сьогодні був дуже вдалий день для початку майбутніх звершень.

 

 

 

 

Повернутись Створено: 3 березня 2016 року, 11:29 Переглядів: 828

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація