24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Підбито підсумки перебування Італійської делегації у Вінницькій області Роздрукувати

Впродовж 2 березня італійська делегація з «Агенції співробітництва та розвитку» відвідувала виробничі підприємства Вінниччини задля подальшої співпраці. Група працювала у чотирьох напрямах «Управління відходами», «Машинобудування», «Логістика» та «Агропромисловий комплекс». Окрім зустрічі з вінницьким бізнесменами, відвідали і такі підприємства як ЕкоВін, Літинський м’ясокомбінат, аеропорт, Дашівський ремонтно-механічний завод, харчосмакову фабрику у Вінниці.

- Після проведених зустрічей кожний представник нашої делегації представив по два проекти для подальшого розвитку бізнесу на Вінниччині, - сказав  під час заключного слова голова проекту “Waste MGMT Project” Енріко Мартіал, який очолював делегацію. - Наприклад, вирішили на Дашівському заводі встановити сонячні батареї на дахах та придбати установки для виробництва паливних палет. Визначили, як допомогти покращити роботу з виробництва макаронів на харчосмаковій фабриці. Оцінивши розміри і стан вашого аеропорту, зрозуміли, що у логістичному контексті у цієї структури є майбутнє. Відкриттям був той факт, що на Вінниччині великі обсяги вирощування картоплі, і це варто застосувати у крохмальному виробництві.

Член делегації Паоло Паломбо зазначив, що на Вінниччині є серйозні перспективи для створення молочних кооперативів. І досвід роботи таких об’єднань у Італії може бути корисним для українських приватних виробників.

Також представники делегації звернули увагу на вирощування томатів на Вінниччині. Зазначили, що варто не лише вирощувати,  але й долучатися до процесу переробки. А задля цього підприємці, які  вирощують, і які переробляють томати, мають  працювати разом.

Учасник делегації Кіара Палачетті повідомила, що оглянувши наші підприємства, вона як експерт дасть свою оцінку, яка вплине на прийняття рішення щодо європейського фінансування Вінниччини.

А створена днями Агенція регіонального розвитку, яка вже найближчим часом почне діяти на Вінниччині,  допоможе успішно управляти ресурсами, які будемо отримувати з Європи.

- Для нас важливим є той досвід, яким ви готові ділитися в процесі інтеграції України в євроспільноту, - зазначив наприкінці зустрічі голова Вінницької облради Анатолій Олійник. -

І сьогодні був дуже вдалий день для початку майбутніх звершень.

 

 

 

 

Повернутись Створено: 3 березня 2016 року, 11:29 Переглядів: 899

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація