Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Підбито підсумки перебування Італійської делегації у Вінницькій області Роздрукувати

Впродовж 2 березня італійська делегація з «Агенції співробітництва та розвитку» відвідувала виробничі підприємства Вінниччини задля подальшої співпраці. Група працювала у чотирьох напрямах «Управління відходами», «Машинобудування», «Логістика» та «Агропромисловий комплекс». Окрім зустрічі з вінницьким бізнесменами, відвідали і такі підприємства як ЕкоВін, Літинський м’ясокомбінат, аеропорт, Дашівський ремонтно-механічний завод, харчосмакову фабрику у Вінниці.

- Після проведених зустрічей кожний представник нашої делегації представив по два проекти для подальшого розвитку бізнесу на Вінниччині, - сказав  під час заключного слова голова проекту “Waste MGMT Project” Енріко Мартіал, який очолював делегацію. - Наприклад, вирішили на Дашівському заводі встановити сонячні батареї на дахах та придбати установки для виробництва паливних палет. Визначили, як допомогти покращити роботу з виробництва макаронів на харчосмаковій фабриці. Оцінивши розміри і стан вашого аеропорту, зрозуміли, що у логістичному контексті у цієї структури є майбутнє. Відкриттям був той факт, що на Вінниччині великі обсяги вирощування картоплі, і це варто застосувати у крохмальному виробництві.

Член делегації Паоло Паломбо зазначив, що на Вінниччині є серйозні перспективи для створення молочних кооперативів. І досвід роботи таких об’єднань у Італії може бути корисним для українських приватних виробників.

Також представники делегації звернули увагу на вирощування томатів на Вінниччині. Зазначили, що варто не лише вирощувати,  але й долучатися до процесу переробки. А задля цього підприємці, які  вирощують, і які переробляють томати, мають  працювати разом.

Учасник делегації Кіара Палачетті повідомила, що оглянувши наші підприємства, вона як експерт дасть свою оцінку, яка вплине на прийняття рішення щодо європейського фінансування Вінниччини.

А створена днями Агенція регіонального розвитку, яка вже найближчим часом почне діяти на Вінниччині,  допоможе успішно управляти ресурсами, які будемо отримувати з Європи.

- Для нас важливим є той досвід, яким ви готові ділитися в процесі інтеграції України в євроспільноту, - зазначив наприкінці зустрічі голова Вінницької облради Анатолій Олійник. -

І сьогодні був дуже вдалий день для початку майбутніх звершень.

 

 

 

 

Повернутись Створено: 3 березня 2016 року, 11:29 Переглядів: 957

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація