Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Підбито підсумки соціально-економічного розвитку Немирівського району за минулий рік Роздрукувати

Сьогодні, 5 лютого, відбулось розширене засідання колегії Немирівського району за підсумками минулорічної діяльності, де були окреслені також основні пріоритети роботи на 2019 рік. Участь у роботі колегії взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, депутат обласної Ради Павло Каленич, голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк, голова районної ради Сергій Укринський, а також члени колегії, керівники підприємств, установ, та організацій району, голови ОТГ, сільські голови, представники ЗМІ.

Основні напрацювання за минулий рік у своїй детальній доповіді представив голова Немирівської райдержадміністрації Юрій Погорелюк.

– Продовжуючи процес децентралізації, 2018 року в складі району працювали шість ОТГ, а саме: Немирівська, Брацлавська, Ситковецька, Мельниківська, Ковалівська та Райгородська, до складу яких увійшли 22 громади, – зазначив Юрій Погорелюк. – Необ’єднаними залишились 21 сільська рада. За 2018 рік до районного бюджету надійшло 24, 6 млн грн власних доходів, отримано понад план 5,6 млн грн. Для ефективного використання коштів районного бюджету встановлено жорсткий контроль за цільовим використаням бюджетних коштів і субвенцій. Вживаються заходи щодо упорядкування та оптимізації мережі штатів бюджетних установ і закладів.

З метою забезпечення відкритості і прозорості, неухильного додержання законодавтсва під час здійснення закупівель товарів, робіт та послуг, починаючи з 2015 року, проводиться робота зі впровадження у діяльність бюджетних установ та організацій системи електронних закупівель «ProZorro». Протягом 2018 року здійснено 291 закупівлю, сума економії склала – 1 млн 535 тис. Грн, зокрема, 157 – допорогових закупівель, економія – 708 тис. грн, що становить 46,1% від загальної економії коштів.

Сума надходжень до місцевих бюджетів від діяльності суб’єктів малого та середнього підприємництва зросла у порівнянні з минулим роком майже на 30 % і становить 93 млн грн.

Основним природним багатством Немирівщини є її родючі землі. В районі загалом нараховується 81 тис. га орних земель та 1 тис. 800 га земель водного фонду.

Середня сплата за один гектар становить: земельні частки (паї) – 2918 грн/га, землі запасу 2476 грн/га, землі резерву – 1515 грн/га.

Як сказав Юрій Погорелюк, на 2019 рік багато заплановано. Розроблено Перспективний план розвитку територій Немирівського району на 2019-2021 рр., який обговорено в територіальних громадах. Цей план передбачає будівництво 29 водогонів, реконструкцію 17 мереж зовнішнього освітлення, ремонт 18 доріг, 12 шкіл, 3 клубів, реконструкцію та ремонт 3 об’єктів галузі медицини, будівництво 4 фотогальванічних електростанцій. Разом із цим доведеться вирішувати ще низку питань, зазначив очільник Немирівського району.

Повернутись Створено: 5 лютого 2019 року, 17:55
Оновлено: 5 лютого 2019 року, 18:01
Переглядів: 578

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація