Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Підбито підсумки соціально-економічного розвитку Немирівського району за минулий рік Роздрукувати

Сьогодні, 5 лютого, відбулось розширене засідання колегії Немирівського району за підсумками минулорічної діяльності, де були окреслені також основні пріоритети роботи на 2019 рік. Участь у роботі колегії взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, депутат обласної Ради Павло Каленич, голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк, голова районної ради Сергій Укринський, а також члени колегії, керівники підприємств, установ, та організацій району, голови ОТГ, сільські голови, представники ЗМІ.

Основні напрацювання за минулий рік у своїй детальній доповіді представив голова Немирівської райдержадміністрації Юрій Погорелюк.

– Продовжуючи процес децентралізації, 2018 року в складі району працювали шість ОТГ, а саме: Немирівська, Брацлавська, Ситковецька, Мельниківська, Ковалівська та Райгородська, до складу яких увійшли 22 громади, – зазначив Юрій Погорелюк. – Необ’єднаними залишились 21 сільська рада. За 2018 рік до районного бюджету надійшло 24, 6 млн грн власних доходів, отримано понад план 5,6 млн грн. Для ефективного використання коштів районного бюджету встановлено жорсткий контроль за цільовим використаням бюджетних коштів і субвенцій. Вживаються заходи щодо упорядкування та оптимізації мережі штатів бюджетних установ і закладів.

З метою забезпечення відкритості і прозорості, неухильного додержання законодавтсва під час здійснення закупівель товарів, робіт та послуг, починаючи з 2015 року, проводиться робота зі впровадження у діяльність бюджетних установ та організацій системи електронних закупівель «ProZorro». Протягом 2018 року здійснено 291 закупівлю, сума економії склала – 1 млн 535 тис. Грн, зокрема, 157 – допорогових закупівель, економія – 708 тис. грн, що становить 46,1% від загальної економії коштів.

Сума надходжень до місцевих бюджетів від діяльності суб’єктів малого та середнього підприємництва зросла у порівнянні з минулим роком майже на 30 % і становить 93 млн грн.

Основним природним багатством Немирівщини є її родючі землі. В районі загалом нараховується 81 тис. га орних земель та 1 тис. 800 га земель водного фонду.

Середня сплата за один гектар становить: земельні частки (паї) – 2918 грн/га, землі запасу 2476 грн/га, землі резерву – 1515 грн/га.

Як сказав Юрій Погорелюк, на 2019 рік багато заплановано. Розроблено Перспективний план розвитку територій Немирівського району на 2019-2021 рр., який обговорено в територіальних громадах. Цей план передбачає будівництво 29 водогонів, реконструкцію 17 мереж зовнішнього освітлення, ремонт 18 доріг, 12 шкіл, 3 клубів, реконструкцію та ремонт 3 об’єктів галузі медицини, будівництво 4 фотогальванічних електростанцій. Разом із цим доведеться вирішувати ще низку питань, зазначив очільник Немирівського району.

Повернутись Створено: 5 лютого 2019 року, 17:55
Оновлено: 5 лютого 2019 року, 18:01
Переглядів: 781

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація