19 лютого о 14.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку; 20 лютого о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Звіт голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника за 2018 рік

    Завершився третій рік діяльності Вінницької обласної Ради сьомого скликання. Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачає щорічний звіт голови обласної Ради про свою діяльність, у тому числі про здійснення державної регуляторної політики в обласній Раді. Пропонуємо вашій увазі звіт голови Вінницької обласної Ради А ....

  • Оголошено 16 Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад

    Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 01 лютого 2019 року № 13 «Про шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» та рішення Конкурсної ради від 1 лютого 2019 року оголошено шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад. Вимоги до проектів розвитку територіальних гром ....

  • Гайсинщина та румунська комуна Мовілені шукатимуть імена загиблих українських воїнів

    Гайсинська районна рада та мерія міста Мовілені (Румунія) уклали меморандум про співпрацю. Підписання документа відбулося під час офіційного візиту до Румунії делегації з Вінниччини, яка прибула на запрошення Президента Ясської повітової Ради Марічела Попа для участі у міжнародному науково-практичному семінарі «Досвід функціонування систем ....

Підбито підсумки соціально-економічного розвитку Немирівського району за минулий рік Роздрукувати

Сьогодні, 5 лютого, відбулось розширене засідання колегії Немирівського району за підсумками минулорічної діяльності, де були окреслені також основні пріоритети роботи на 2019 рік. Участь у роботі колегії взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, депутат обласної Ради Павло Каленич, голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк, голова районної ради Сергій Укринський, а також члени колегії, керівники підприємств, установ, та організацій району, голови ОТГ, сільські голови, представники ЗМІ.

Основні напрацювання за минулий рік у своїй детальній доповіді представив голова Немирівської райдержадміністрації Юрій Погорелюк.

– Продовжуючи процес децентралізації, 2018 року в складі району працювали шість ОТГ, а саме: Немирівська, Брацлавська, Ситковецька, Мельниківська, Ковалівська та Райгородська, до складу яких увійшли 22 громади, – зазначив Юрій Погорелюк. – Необ’єднаними залишились 21 сільська рада. За 2018 рік до районного бюджету надійшло 24, 6 млн грн власних доходів, отримано понад план 5,6 млн грн. Для ефективного використання коштів районного бюджету встановлено жорсткий контроль за цільовим використаням бюджетних коштів і субвенцій. Вживаються заходи щодо упорядкування та оптимізації мережі штатів бюджетних установ і закладів.

З метою забезпечення відкритості і прозорості, неухильного додержання законодавтсва під час здійснення закупівель товарів, робіт та послуг, починаючи з 2015 року, проводиться робота зі впровадження у діяльність бюджетних установ та організацій системи електронних закупівель «ProZorro». Протягом 2018 року здійснено 291 закупівлю, сума економії склала – 1 млн 535 тис. Грн, зокрема, 157 – допорогових закупівель, економія – 708 тис. грн, що становить 46,1% від загальної економії коштів.

Сума надходжень до місцевих бюджетів від діяльності суб’єктів малого та середнього підприємництва зросла у порівнянні з минулим роком майже на 30 % і становить 93 млн грн.

Основним природним багатством Немирівщини є її родючі землі. В районі загалом нараховується 81 тис. га орних земель та 1 тис. 800 га земель водного фонду.

Середня сплата за один гектар становить: земельні частки (паї) – 2918 грн/га, землі запасу 2476 грн/га, землі резерву – 1515 грн/га.

Як сказав Юрій Погорелюк, на 2019 рік багато заплановано. Розроблено Перспективний план розвитку територій Немирівського району на 2019-2021 рр., який обговорено в територіальних громадах. Цей план передбачає будівництво 29 водогонів, реконструкцію 17 мереж зовнішнього освітлення, ремонт 18 доріг, 12 шкіл, 3 клубів, реконструкцію та ремонт 3 об’єктів галузі медицини, будівництво 4 фотогальванічних електростанцій. Разом із цим доведеться вирішувати ще низку питань, зазначив очільник Немирівського району.

Повернутись Створено: 5 лютого 2019 року, 17:55
Оновлено: 5 лютого 2019 року, 18:01
Переглядів: 449

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація