Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Підготовка до сесії Роздрукувати

Президія обласної Ради затвердила на сесію 56 питань

24 жовтня відбулося засідання президії Вінницької обласної Ради, на якому члени президії затвердили 56 питань, що будуть винесені на сесію облради 28 жовтня. У роботі президії взяли участь прокурор Вінницької області Олександр Мрихін, заступники голови ОДА Володимир Барецький та Олександр Прокопчук, начальники окремих управлінь облдержадміністрації.

Основними питаннями пленарного засідання визначено: звіт голови Вінницької обласної державної адміністрації Джиги М.В. про здійснення делегованих обласною Радою повноважень; звіт постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності й приватизації та низка питань щодо обласних програм, зокрема, розвитку овочівництва, житлового будівництва, міжнародного співробітництва тощо.
Крім того на сесії депутати мають розглянути питання щодо вступу Вінницької області до Асамблеї європейських регіонів та співпраці Вінниччини із Мазовецьким воєводством Республіки Польща.
Прецедентним для регіону також є створення комунального закладу «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа з футболу Олега Блохіна та Ігоря Біланова». Відповідне питання також мають розглянути обласні обранці.

 

Повернутись Створено: 24 жовтня 2011 року, 00:00 Переглядів: 879

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація