5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Підопічні будинків для літніх людей отримали подарунки Роздрукувати

Депутат обласної Ради Володимир Зарічанський  у переддень Нового року, відвідав підопічних будинків для  літніх  людей – у Маньківці Бершадського району та  Соболівці Теплицького  району.

– Хотів створити для  підопічних  цих закладів  святкову родинну  атмосферу та пригостити смаколиками, – сказав Володимир Анатолійович. –  Вважаю, що  люди у похилому  віці особливо потребують слів любові і поваги, вони хочуть знати, що прожили життя недаремно. Треба  дати їм  зрозуміти, що кожному з нас важливі їхні почуття, важливо співпереживати і бути поряд. Наше завдання показати, що навіть попри зниження соціальної активності людей похилого віку, вони все одно цінні для нас.

Володимир Зарічанський побажав здоров’я, сили та поваги  оточуючих. Обіцяє і надалі робити все можливе, аби привернути увагу всіх небайдужих до людей похилого віку, адже старість має бути гідною.

Повернутись Створено: 2 січня 2020 року, 10:03 Переглядів: 318

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація