4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Підписали план заходів до 60-ї річниці співпраці Вінницької області та Сьвєнтокшиського воєводства Роздрукувати

23 серпня делегація Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща, що складається з 13 осіб, зустрілись з головою обласної Ради Анатолієм Олійником, головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм, першим заступником голови облдержадміністрації Андрієм Гижком, директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимиром Мережком та депутатом обласної Ради Дмитром Чаленком. Під час зустрічі відбулось підписання плану заходів до 60-ї річниці співпраці Вінницької області та Сьвєнтокшиського воєводства. Спільні заходи триватимуть до листопада 2018 року.

- Ми намагалися охопити абсолютно всі сфери діяльності двох регіонів, – зазначив Володимир Мережко. – Це навчання для бізнесу, для молодіжних лідерів, фільмовий конкурс, фотоконкурси для журналістів, обмін між депутатами сейму та обласної Ради, участь у міжнародних виставках, концерт ансамблю «Барвінок» у Сьвєнтокшиському воєводстві, будемо раді бачити схожий польський колетив у Вінниці. Також плануємо провести сьвєнтокшисько-вінницький форум партнерів та низку флешмобів.
До  складу членів польської делегації увійшли маршалек Сьвєнтокшиського воєводства  Ярубас Адам, член правління  Щепанік Марек, керівник апарату Сьвєнтокшиського воєводства Антос Бернард, а також директори департаментів та комісій Сейміку, вуйти гмін Солец-Здруй та Нови Корчин, лікарі військово-оздоровчого санаторію м. Бусько-Здруй та головний лікар Воєводської лікарні в Кельце.

Делегація взяла участь у урочистостях з нагоди 26-ї річниці Дня незалежності України, а маршалек Сьвєнтокшиського воєводства Ярубас Адам виступив у «Плеяді» під час святкування. 

Повернутись Створено: 23 серпня 2017 року, 15:33 Переглядів: 644

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація