Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Підписана чотирьохстороння територіальна угода на 2016-2020 роки Роздрукувати

30 вересня голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у підписанні  Територіальної угоди між Вінницькою обласною державною адміністрацією, Вінницькою обласною Радою, Спільним представницьким органом профспілкових організацій Вінницької області та Вінницьким обласним об’єднанням роботодавців. На заході також були присутні голова облдержадміністрації Валерій Коровій,  начальник Департаменту соціального захисту ОДА Наталя Заболотна, голова Вінницької обласного об’єднання  роботодавців Петро Кузнєцов, голова Федерації профспілок Вінницької області Микола Колесник, підприємці області.

Територіальна угода складається з таких розділів: «Розвиток вітчизняного виробництва для забезпечення продуктивної зайнятості», «Оплата праці», «Охорона праці, умови праці та відпочинку, охорона навколишнього природного середовища», «Соціальних захист працівників», «Задоволення духовних потреб населення», «Сприяння соціальному становленню молоді та молодих сімей», «Розвиток соціального діалогу».

Економічний блок Угоди містить спільні домовленості сторін щодо вжиття заходів, спрямованих на розвиток внутрішнього ринку, підтримку вітчизняного виробництва, вирішення проблемних питань економічного розвитку області, зокрема, в частині інвестиційної діяльності, кредитування реального сектору, погашення заборгованості із заробітної плати, здійснення заходів щодо відновлення виробництва, стабілізації ринку праці. Значна увага приділена питанню соціального захисту працівників.

Нагадуємо, що 23 серпня  була підписала тристороння угода між роботодавцями, Урядом та Федерацією профспілок України. В такому форматі остання подібна угода з боку Уряду була підписана ще у 1993 році.

Виступаючі зазначали, що Вінниччина знаходиться у постійному пошуку нових інструментів, роботи, взаємодії та знаходженні соціального діалогу.

(Документи)

 

Повернутись Створено: 30 вересня 2016 року, 13:43 Переглядів: 1090

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація