Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У травні розпочнуться регулярні авіарейси «Вінниця-Москва» Роздрукувати

2 квітня в приміщенні облдержадміністрації було підписано угоду про відкриття регулярного міжнародного авіарейсу «Вінниця-Москва». У процедурі підписання угоди взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови ОДА Григорій Дерун, очільник комунального підприємства «Аеропорт Вінниця» та представник авіакомпанії «Мотор Січ». 

Угоду про здійснення регулярних авіарейсів між Вінницею і Москвою своїми підписами скріпили директор комунального підприємства «Аеропорт Вінниця» Ярослав Мазурець та заступник директора авіакомпанії «Мотор Січ» Ігор Костюк. 
Згідно з підписаним документом, регулярні авіарейси «Вінниця-Москва» розпочнуться 10 травня 2013 року Перельоти в цьому і в зворотному напрямку будуть здійснюватись щотижня, кожного понеділка і п’ятниці. Вартість авіаквитка – 1100 грн., продаж розпочнеться 8 квітня в усіх авіа-агентствах України.
Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський привітав присутніх з підписанням угоди та подякував керівництву і колективу підприємства «Аеропорт Вінниця» за відродження діяльності аеропорту.
– Завдяки вашій злагодженій роботі, незважаючи на труднощі з фінансуванням, ви змогли довести спроможність діяльності нашого аеропорту в міжнародних сполученнях, аби надати нашим громадянам чудову можливість перельотів та налагодження зв’язків між нашими регіонами, – наголосив І.Кревський.
Представник авіакомпанії «Мотор Січ» Ігор Костюк зауважив, що підписання нинішньої угоди є першим пілотним проектом такої співпраці в Україні і зазначив, що основним пріоритетом в їхній діяльності є безпечне перевезення пасажирів.

Повернутись Створено: 3 квітня 2013 року, 12:26 Переглядів: 893

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація