13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У травні розпочнуться регулярні авіарейси «Вінниця-Москва» Роздрукувати

2 квітня в приміщенні облдержадміністрації було підписано угоду про відкриття регулярного міжнародного авіарейсу «Вінниця-Москва». У процедурі підписання угоди взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови ОДА Григорій Дерун, очільник комунального підприємства «Аеропорт Вінниця» та представник авіакомпанії «Мотор Січ». 

Угоду про здійснення регулярних авіарейсів між Вінницею і Москвою своїми підписами скріпили директор комунального підприємства «Аеропорт Вінниця» Ярослав Мазурець та заступник директора авіакомпанії «Мотор Січ» Ігор Костюк. 
Згідно з підписаним документом, регулярні авіарейси «Вінниця-Москва» розпочнуться 10 травня 2013 року Перельоти в цьому і в зворотному напрямку будуть здійснюватись щотижня, кожного понеділка і п’ятниці. Вартість авіаквитка – 1100 грн., продаж розпочнеться 8 квітня в усіх авіа-агентствах України.
Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський привітав присутніх з підписанням угоди та подякував керівництву і колективу підприємства «Аеропорт Вінниця» за відродження діяльності аеропорту.
– Завдяки вашій злагодженій роботі, незважаючи на труднощі з фінансуванням, ви змогли довести спроможність діяльності нашого аеропорту в міжнародних сполученнях, аби надати нашим громадянам чудову можливість перельотів та налагодження зв’язків між нашими регіонами, – наголосив І.Кревський.
Представник авіакомпанії «Мотор Січ» Ігор Костюк зауважив, що підписання нинішньої угоди є першим пілотним проектом такої співпраці в Україні і зазначив, що основним пріоритетом в їхній діяльності є безпечне перевезення пасажирів.

Повернутись Створено: 3 квітня 2013 року, 12:26 Переглядів: 837

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація