Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Підписано Меморандум про III фазу проекту DESPRО на Вінниччині Роздрукувати

5 грудня у Вінниці підписано Меморандум про взаєморозуміння і співробітництво між Швейцарсько-Українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, Вінницькою обласною державною адміністрацією та Вінницькою обласною Радою.

Голова облради Сергій Татусяк, заступник голови ОДА Роман Аксельрод та Керівник проекту DESPRO в Україні Оксана Гарнець, підписавши документ, фактично фали старт III фазі проекту на Вінниччині. Нагадаємо, проект займається впровадженням/вдосконаленням децентралізованої моделі водопостачання на рівні сільських громад.

Під час зустрічі сторін О.Гарнець зауважила, що Вінницька область є флагманом у реалізації проекту в Україні.

– Це не комплімент. Це загальне ставлення до області, до того, що вона робить, органів центральної влади, влади інших регіонів, органів місцевого самоврядування самої Вінниччини, – зауважила керівник DESPRO.

Зі свого боку С.Татусяк висловив сподівання, що третя фаза буде ще більш  успішною, адже багато громад області мають готові проекти з будівництва водогонів, які пройшли експертну оцінку та мають проектно-кошторисну документацію. Наразі в сільських громадах є таких проектів на суму близько 17 млн. грн.

– Будівництво сільських водогонів і паралельно будівництво доріг – це пріоритети для інфраструктури області у 2014 році. Зрозуміло, що власних ресурсів на ці завдання нам не вистачить, тому такий формат співпраці, як з DESPRO, вихід для регіону, – прокоментував голова облради.

Оксана Гарнець назвала ще один допоміжний фактор у III фазі проекту – це ухвалення місцевими радами стратегічних планів розвитку.

– Я рада, що сільські громади вже мають плани розвитку. Вінниччина знову це зробила першою. В інших регіонах такого нема. Тому ми хочемо вивчити ваші плани і взяти їх за взірець для інших областей, де працює DESPRO, – повідомила О.Гарнець.

Експерт додала, що у III фазі (2013-2017рр.) на Вінниччині вони мають намір реалізувати 12-ть проектів з водопостачання на суму 8 млн. грн. Втім, зауважила, що область може вести мову із Центральним Бюро Швейцарсько-Українського проекту про збільшення суми.

Крім того, DESPRO продовжуватиме роботу над проектом у Тульчинському районі щодо поводження з твердими побутовими відходами та спробує новий напрям – водовідведення у сільській місцевості.

Сергій Татусяк подякував представникам DESPRO за успішну реалізацію попередньої фази проекту, завдяки якій 11 тисяч жителів трьох районів області отримали централізоване водопостачання. Цього разу проект планує охопити всю область.

– Сьогоднішнє підписання меморандуму – це свідчення того, що ми і надалі колеги, партнери і друзі, – резюмував зустріч С.Татусяк.

 

Повернутись Створено: 5 грудня 2013 року, 11:59 Переглядів: 1025

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація