Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Підписано Меморандум про III фазу проекту DESPRО на Вінниччині Роздрукувати

5 грудня у Вінниці підписано Меморандум про взаєморозуміння і співробітництво між Швейцарсько-Українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, Вінницькою обласною державною адміністрацією та Вінницькою обласною Радою.

Голова облради Сергій Татусяк, заступник голови ОДА Роман Аксельрод та Керівник проекту DESPRO в Україні Оксана Гарнець, підписавши документ, фактично фали старт III фазі проекту на Вінниччині. Нагадаємо, проект займається впровадженням/вдосконаленням децентралізованої моделі водопостачання на рівні сільських громад.

Під час зустрічі сторін О.Гарнець зауважила, що Вінницька область є флагманом у реалізації проекту в Україні.

– Це не комплімент. Це загальне ставлення до області, до того, що вона робить, органів центральної влади, влади інших регіонів, органів місцевого самоврядування самої Вінниччини, – зауважила керівник DESPRO.

Зі свого боку С.Татусяк висловив сподівання, що третя фаза буде ще більш  успішною, адже багато громад області мають готові проекти з будівництва водогонів, які пройшли експертну оцінку та мають проектно-кошторисну документацію. Наразі в сільських громадах є таких проектів на суму близько 17 млн. грн.

– Будівництво сільських водогонів і паралельно будівництво доріг – це пріоритети для інфраструктури області у 2014 році. Зрозуміло, що власних ресурсів на ці завдання нам не вистачить, тому такий формат співпраці, як з DESPRO, вихід для регіону, – прокоментував голова облради.

Оксана Гарнець назвала ще один допоміжний фактор у III фазі проекту – це ухвалення місцевими радами стратегічних планів розвитку.

– Я рада, що сільські громади вже мають плани розвитку. Вінниччина знову це зробила першою. В інших регіонах такого нема. Тому ми хочемо вивчити ваші плани і взяти їх за взірець для інших областей, де працює DESPRO, – повідомила О.Гарнець.

Експерт додала, що у III фазі (2013-2017рр.) на Вінниччині вони мають намір реалізувати 12-ть проектів з водопостачання на суму 8 млн. грн. Втім, зауважила, що область може вести мову із Центральним Бюро Швейцарсько-Українського проекту про збільшення суми.

Крім того, DESPRO продовжуватиме роботу над проектом у Тульчинському районі щодо поводження з твердими побутовими відходами та спробує новий напрям – водовідведення у сільській місцевості.

Сергій Татусяк подякував представникам DESPRO за успішну реалізацію попередньої фази проекту, завдяки якій 11 тисяч жителів трьох районів області отримали централізоване водопостачання. Цього разу проект планує охопити всю область.

– Сьогоднішнє підписання меморандуму – це свідчення того, що ми і надалі колеги, партнери і друзі, – резюмував зустріч С.Татусяк.

 

Повернутись Створено: 5 грудня 2013 року, 11:59 Переглядів: 900

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація