Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Підписано Меморандум про III фазу проекту DESPRО на Вінниччині Роздрукувати

5 грудня у Вінниці підписано Меморандум про взаєморозуміння і співробітництво між Швейцарсько-Українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, Вінницькою обласною державною адміністрацією та Вінницькою обласною Радою.

Голова облради Сергій Татусяк, заступник голови ОДА Роман Аксельрод та Керівник проекту DESPRO в Україні Оксана Гарнець, підписавши документ, фактично фали старт III фазі проекту на Вінниччині. Нагадаємо, проект займається впровадженням/вдосконаленням децентралізованої моделі водопостачання на рівні сільських громад.

Під час зустрічі сторін О.Гарнець зауважила, що Вінницька область є флагманом у реалізації проекту в Україні.

– Це не комплімент. Це загальне ставлення до області, до того, що вона робить, органів центральної влади, влади інших регіонів, органів місцевого самоврядування самої Вінниччини, – зауважила керівник DESPRO.

Зі свого боку С.Татусяк висловив сподівання, що третя фаза буде ще більш  успішною, адже багато громад області мають готові проекти з будівництва водогонів, які пройшли експертну оцінку та мають проектно-кошторисну документацію. Наразі в сільських громадах є таких проектів на суму близько 17 млн. грн.

– Будівництво сільських водогонів і паралельно будівництво доріг – це пріоритети для інфраструктури області у 2014 році. Зрозуміло, що власних ресурсів на ці завдання нам не вистачить, тому такий формат співпраці, як з DESPRO, вихід для регіону, – прокоментував голова облради.

Оксана Гарнець назвала ще один допоміжний фактор у III фазі проекту – це ухвалення місцевими радами стратегічних планів розвитку.

– Я рада, що сільські громади вже мають плани розвитку. Вінниччина знову це зробила першою. В інших регіонах такого нема. Тому ми хочемо вивчити ваші плани і взяти їх за взірець для інших областей, де працює DESPRO, – повідомила О.Гарнець.

Експерт додала, що у III фазі (2013-2017рр.) на Вінниччині вони мають намір реалізувати 12-ть проектів з водопостачання на суму 8 млн. грн. Втім, зауважила, що область може вести мову із Центральним Бюро Швейцарсько-Українського проекту про збільшення суми.

Крім того, DESPRO продовжуватиме роботу над проектом у Тульчинському районі щодо поводження з твердими побутовими відходами та спробує новий напрям – водовідведення у сільській місцевості.

Сергій Татусяк подякував представникам DESPRO за успішну реалізацію попередньої фази проекту, завдяки якій 11 тисяч жителів трьох районів області отримали централізоване водопостачання. Цього разу проект планує охопити всю область.

– Сьогоднішнє підписання меморандуму – це свідчення того, що ми і надалі колеги, партнери і друзі, – резюмував зустріч С.Татусяк.

 

Повернутись Створено: 5 грудня 2013 року, 11:59 Переглядів: 865

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація