Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Підписано Меморандум про співпрацю в рамках реалізації проекту «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» Роздрукувати

10 червня керівники області та міста підписали Меморандум про співпрацю       в рамках реалізації спільного проекту «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) у Вінницькій області.

Угоду між Вінницькою обласною державною адміністрацією, Вінницькою обласною Радою, Вінницькою міською радою та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» своїми підписами скріпили голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов та Президент Фонду Східна Європа Віктор Лях.

EGAP – це нова спільна програма Державного агентства з питань електронного урядування України та Швейцарського бюро співробітництва, що фінансується Швейцарською Конфедерацією. Програма EGAP, що реалізовуватиметься впродовж 2015-2019 рр., спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади і громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні.

За результатами попереднього відбору цільовими регіонами програми стали Вінницька, Волинська, Дніпропетровська та Одеська області.

В рамках реалізації спільного проекту планується покращення якості надання адміністративних послуг, підвищення ефективності роботи місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, широке залучення громадян до процесів місцевого управління, зменшення корупційних ризиків та підвищення рівня довіри до органів влади.

Я хочу від імені обласної Ради подякувати за участь у такому проекті, розуміючи його важливість, сучасність і перспективність, зосереджуючи увагу всіх присутніх на тому, що співпраця Фонду Східної Європи реалізовується в чотирьох основних напрямах – це місцевий економічний розвиток, місцевий соціальний розвиток; розвиток громадянського суспільства та ефективного управління; екології й енергоефективності. Зрозуміло, що всі ці напрями є надзвичайно важливими, але мені здається, що цю програму потрібно розпочинати одночасно із соціальним розвитком, так як основними його напрямами є освіта, наука й охорона здоров’я. І якщо процес запровадження електронного врядування в освітніх та наукових закладах проходить простіше, і тут вже є певні успіхи, то в охороні здоров’я ця діяльність потребує значного покращення. Особливо це стосується мережі сільських лікувальних закладів, зокрема, доступності населення до електронного врядування – і це велика проблема. Тому, на мою думку, якби ми одночасно розпочали цю діяльність, то в усіх зазначених напрямах це було б значно ефективніше та призвело б на нинішньому рівні до певних успіхів,– зауважила заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Учасники підписання наголосили, що співпраця в рамках цього Меморандуму щодо реалізації спільного проекту здійснюватиметься за такими напрямками: формування та виконання регіональних й місцевих програм (планів) розвитку електронного урядування та електронної демократії; автоматизація роботи центрів надання адміністративних послуг; запровадження електронних послуг; підвищення кваліфікації державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування з питань електронного урядування; реалізація пілотних проектів з електронної демократії; запровадження ефективних механізмів обміну та управління знаннями з питань електронної демократії; навчання державних службовців, працівників органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій, бізнесу та засобів масової інформації з питань електронної демократії; популяризація електронного урядування та електронної демократії у Вінницькій області.

Повернутись Створено: 10 червня 2015 року, 17:57 Переглядів: 1213

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація