03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Підписано план заходів святкування річниці співпраці Вінницької області з Лодзьким воєводством Роздрукувати

15-18 жовтня офіційна делегація Вінницької області, у складі заступника голови обласної Ради Ігоря Хміля, першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка, депутата обласної Ради Сергія Кривешка та директора ТОВ «Ікрок» Андрія Колясова,  перебувала у Лодзькому воєводстві Республіки Польща, з метою участі у X Європейському Економічному  Форумі – ŁÓDZKIE 2017.

В рамках програми делегати взяли участь у дискусійних панелях на тему міжнародної кіберзлочинності, контролю в органах самоврядування та публічних інституціях, реалій четвертої промислової революції, стартапової інновації, успішних моделей співпраці з інвесторами.

Також відбулась офіційна зустріч з Маршалком Лодзького воєводства паном Вітольдом Стемпенем. Враховуючи, що у 2018 році виповниться 10 років співпраці Вінницької області і Лодзького воєводства, Андрій Гижко та Член Правління Лодзького воєводства пані Йоланта Земба-Гзік урочисто підписали план заходів святкування річниці співробітництва. Зокрема, ним передбачається організація вернісажу виставки Вінницького національного технічного університету у Лодзькій політехніці, візит академічного камерного оркестру «Арката» Вінницької обласної філармонії до Лодзького  воєводства, фотовиставка Лодзького воєводства у Вінниці, взаємний обмін делегаціями в сфері пожежної охорони, проект «Оксфордські дебати». Реалізація спільних заходів розпочнеться у 2018  році та триватиме цілий рік.

Окрім того, делегація Вінницької області відвідала передові підприємства партнерського регіону та інноваційні  вузли транспортної інфраструктури. Під час офіційного візиту до Республіки Польща делегати домовилися про подальші взаємні візити з регіоном-партнером, а також про написання спільних українсько-польських проектів, спрямованих на розвиток громадянського суспільства, пришвидшення процесів децентралізації в Україні та залучення іноземних інвестицій для розвитку обох  регіонів.

Повернутись Створено: 19 жовтня 2017 року, 10:27 Переглядів: 715

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація