Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Підписано угоду з польсько-українсько-словацьким фондом Роздрукувати

13 січня начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції Вінницької обласної Ради, директор Координаційного центру Єврорегіону «Дністер» Володимир Мережко та голова Ради Малопольського Фонду польсько-українсько-словацької дружби «Братство» Владислав Крейчі (м.Криниця-Здруй, Республіка Польща ) підписали угоду про співпрацю.
Відповідно до тексту угоди, сторони домовилися співпрацювати в організації спільних заходів, проектів, обміну знаннями та досвідом. Це здійснювати шляхом участі в навчальних курсах і конференціях між членами обох організацій, пошуку партнерів для налагодження співпраці між органами місцевого самоврядування, неурядовими організаціями, організації навчальних і туристичних поїздок для молоді, дітей, спортсменів та артистів обох країн. Також нові партнери обговорили спільну реалізацію проектів міжнародного характеру, що фінансуються з власних ресурсів обох організацій, Європейського Союзу та інших установ.
Під час зустрічі обговорювалися питання сприяння участі представників Малопольського воєводства та Словаччини, зокрема: бізнес-представників, представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій, у міжнародному форумі, який відбудеться в м.Хмільнику Вінницької області 16 травня 2014р. А також – встановлення міжрегіональних контактів між адміністративно-територіальними одиницями Польщі та районами, які входять до складу Єврорегіону «Дністер».
 

Повернутись Створено: 14 січня 2014 року, 12:41 Переглядів: 751

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація