Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Підприємці Крижопільського, Піщанського та Тростянецького районів познайомились з бізнес-омбудсменом Роздрукувати

10 серпня депутат обласної Ради Юрій Семенюк взяв участь у робочій зустрічі представників малого та середнього бізнесу Крижопільського, Піщанського та Тростянецького районів з бізнес-омбудсменом у Вінницькій області Ігорем Швецем. Обговорити нагальні проблеми також приїхали голова Регіональної ради підприємців при облдержадміністрації, голова правління спілки підприємців «Стіна» Олександр Печалін, експерт з юридичних питань Євген Зільберт. Вони розповіли про  мету, цілі і завдання інституції, нові можливості, які  відкриває співпраця бізнесу та нової неурядової установи.

Бізнес-омбудсмен у Вінницькій області  Ігор Швець поінформував про свої повноваження, які передбачають захист інтересів бізнесу перед органами публічної влади та медіація у вирішенні спірних питань.

- Також розглядатиму скарги щодо можливого вчинення корупційних діянь або інших порушень законних інтересів суб’єктів підприємництва внаслідок дій чи бездіяльності посадових осіб, - продовжив Ігор Швець. -  Скаргу до представництва  можна подати онлайн на сайт www.business-ombudsmen.vn.ua, на електронну або поштову адресу організації, додавши всі документи, що стосуються справи, будь-яка фізична чи юридична особа, що провадить підприємницьку діяльність у Вінницькій області.

Ігор Швець познайомив зі своїм  представником у Крижопільському, Піщанському та Тростянецькому районах - підприємцем і громадським діячем Дмитром Різником. Він пообіцяв, що докладе всіх зусиль для того, щоб допомогти комфортному веденню бізнесу в регіоні.

Цікавим і корисним був виступ депутата обласної Ради Юрія Cеменюка. Висловивши побажання щодо необхідності розвитку інституції бізнес-омбудсмена, Юрій Васильович заявив про свою підтримку цієї важливої справи та готовність до співпраці в статусі депутата обласної Ради.

Повернутись Створено: 11 серпня 2017 року, 10:36 Переглядів: 478

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація