Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Підприємці Крижопільського, Піщанського та Тростянецького районів познайомились з бізнес-омбудсменом Роздрукувати

10 серпня депутат обласної Ради Юрій Семенюк взяв участь у робочій зустрічі представників малого та середнього бізнесу Крижопільського, Піщанського та Тростянецького районів з бізнес-омбудсменом у Вінницькій області Ігорем Швецем. Обговорити нагальні проблеми також приїхали голова Регіональної ради підприємців при облдержадміністрації, голова правління спілки підприємців «Стіна» Олександр Печалін, експерт з юридичних питань Євген Зільберт. Вони розповіли про  мету, цілі і завдання інституції, нові можливості, які  відкриває співпраця бізнесу та нової неурядової установи.

Бізнес-омбудсмен у Вінницькій області  Ігор Швець поінформував про свої повноваження, які передбачають захист інтересів бізнесу перед органами публічної влади та медіація у вирішенні спірних питань.

- Також розглядатиму скарги щодо можливого вчинення корупційних діянь або інших порушень законних інтересів суб’єктів підприємництва внаслідок дій чи бездіяльності посадових осіб, - продовжив Ігор Швець. -  Скаргу до представництва  можна подати онлайн на сайт www.business-ombudsmen.vn.ua, на електронну або поштову адресу організації, додавши всі документи, що стосуються справи, будь-яка фізична чи юридична особа, що провадить підприємницьку діяльність у Вінницькій області.

Ігор Швець познайомив зі своїм  представником у Крижопільському, Піщанському та Тростянецькому районах - підприємцем і громадським діячем Дмитром Різником. Він пообіцяв, що докладе всіх зусиль для того, щоб допомогти комфортному веденню бізнесу в регіоні.

Цікавим і корисним був виступ депутата обласної Ради Юрія Cеменюка. Висловивши побажання щодо необхідності розвитку інституції бізнес-омбудсмена, Юрій Васильович заявив про свою підтримку цієї важливої справи та готовність до співпраці в статусі депутата обласної Ради.

Повернутись Створено: 11 серпня 2017 року, 10:36 Переглядів: 446

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація