Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Підприємці Крижопільського, Піщанського та Тростянецького районів познайомились з бізнес-омбудсменом Роздрукувати

10 серпня депутат обласної Ради Юрій Семенюк взяв участь у робочій зустрічі представників малого та середнього бізнесу Крижопільського, Піщанського та Тростянецького районів з бізнес-омбудсменом у Вінницькій області Ігорем Швецем. Обговорити нагальні проблеми також приїхали голова Регіональної ради підприємців при облдержадміністрації, голова правління спілки підприємців «Стіна» Олександр Печалін, експерт з юридичних питань Євген Зільберт. Вони розповіли про  мету, цілі і завдання інституції, нові можливості, які  відкриває співпраця бізнесу та нової неурядової установи.

Бізнес-омбудсмен у Вінницькій області  Ігор Швець поінформував про свої повноваження, які передбачають захист інтересів бізнесу перед органами публічної влади та медіація у вирішенні спірних питань.

- Також розглядатиму скарги щодо можливого вчинення корупційних діянь або інших порушень законних інтересів суб’єктів підприємництва внаслідок дій чи бездіяльності посадових осіб, - продовжив Ігор Швець. -  Скаргу до представництва  можна подати онлайн на сайт www.business-ombudsmen.vn.ua, на електронну або поштову адресу організації, додавши всі документи, що стосуються справи, будь-яка фізична чи юридична особа, що провадить підприємницьку діяльність у Вінницькій області.

Ігор Швець познайомив зі своїм  представником у Крижопільському, Піщанському та Тростянецькому районах - підприємцем і громадським діячем Дмитром Різником. Він пообіцяв, що докладе всіх зусиль для того, щоб допомогти комфортному веденню бізнесу в регіоні.

Цікавим і корисним був виступ депутата обласної Ради Юрія Cеменюка. Висловивши побажання щодо необхідності розвитку інституції бізнес-омбудсмена, Юрій Васильович заявив про свою підтримку цієї важливої справи та готовність до співпраці в статусі депутата обласної Ради.

Повернутись Створено: 11 серпня 2017 року, 10:36 Переглядів: 565

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація