5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Підприємці області навчалися ефективному управлінню командою Роздрукувати

Днями у молодіжному центрі «Квадрат» Агенція регіонального розвитку Вінницької області організувала тренінг для бізнесменів. Спікером тренінгу  «Ефективне управління та мотивація команди» був бізнес-тренер Євгеній Гетманчук. 

На початку тренінгу Євгеній розповів про типові помилки керівників, як визначити психотип співробітників, як з ними працювати і як мотивувати. Представники бізнесу з цікавістю слухали спікера та ділилися власним досвідом роботи з людьми. Участь в тренінгу взяло близько 40 бізнесменів.

Друга частина тренінгу була практичною. Євген розподілив ролі між слухачами та запропонував їм встановити психотип одне одного і правильні підходи у спілкуванні. Запрошені використовували на практиці знання, отримані у першій частині тренінгу та відпрацьовували реальні конфліктні ситуації  в форматі керівник-працівник. У підсумку тренінг тривав більше семи годин, і, за словами слухачів, був дуже цікавий та наповнений корисною інформацією.

Захід проведено на виконання Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 р.

 

Повернутись Створено: 15 жовтня 2019 року, 14:57 Переглядів: 275

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація