Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Підприємців Мазовії цікавить вінницький аграрний сектор, переробна галузь і будівельні матеріали Роздрукувати

22 травня у складі делегації Мазовецького воєводства на чолі з Маршалком Адамом Струзіком до Вінниці прибули 15 представників бізнесу Мазовії. Мета візиту – проведення круглого столу з вінницькими підприємцями, презентація своїх фірм та інвестиційного потенціалу воєводства в цілому, встановлення контактів з потенційними партнерами з Поділля.

Спільну зустріч бізнесменів, яка відбулася у Торгово-промисловій палаті Вінниччини, відкрили голова обласної Ради Сергій Татусяк і Маршалек Мазовецького воєводства Адам Струзік.

С.Татусяк наголосив, що ця зустріч є не формальною і не декларативною, а практичною.

– Тут зібралися підприємці Вінниччини і Мазовецького воєводства, які формують економіку своїх регіонів. Ми, представники влади, як посередники звели вас, а далі має відбутися між вами предметна розмова у форматі віч-на-віч. Взагалі, нам дуже пощастило мати за партнера найбагатше воєводство Польщі, – прокоментував голова облради.

Маршалек підтвердив, що дійсно Мазовецьке воєводство дає країні 22% ВВП або 100 млрд. євро, що є найбільше в Польщі.

– На території воєводства працюють 700 фірм, 250 з яких – з іноземним капіталом, в тому числі українським. Лише 1,5% з них – це великий капітал (корпорації, холдинги), решта – це малий і середній бізнес, – поінформував Адам Струзік.

Він зауважив, що для економіки Мазовії цікаве вінницьке сільське господарство, переробна промисловість, виробництво будівельних матеріалів та хімічна галузь.

У ході круглого столу представник Агенції розвитку Мазовії зробила презентацію воєводства. Потім польські та вінницькі бізнесмени спілкувалися між собою за напрямками діяльності.

Повернутись Створено: 22 травня 2013 року, 17:42 Переглядів: 802

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація