Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Підприємців Мазовії цікавить вінницький аграрний сектор, переробна галузь і будівельні матеріали Роздрукувати

22 травня у складі делегації Мазовецького воєводства на чолі з Маршалком Адамом Струзіком до Вінниці прибули 15 представників бізнесу Мазовії. Мета візиту – проведення круглого столу з вінницькими підприємцями, презентація своїх фірм та інвестиційного потенціалу воєводства в цілому, встановлення контактів з потенційними партнерами з Поділля.

Спільну зустріч бізнесменів, яка відбулася у Торгово-промисловій палаті Вінниччини, відкрили голова обласної Ради Сергій Татусяк і Маршалек Мазовецького воєводства Адам Струзік.

С.Татусяк наголосив, що ця зустріч є не формальною і не декларативною, а практичною.

– Тут зібралися підприємці Вінниччини і Мазовецького воєводства, які формують економіку своїх регіонів. Ми, представники влади, як посередники звели вас, а далі має відбутися між вами предметна розмова у форматі віч-на-віч. Взагалі, нам дуже пощастило мати за партнера найбагатше воєводство Польщі, – прокоментував голова облради.

Маршалек підтвердив, що дійсно Мазовецьке воєводство дає країні 22% ВВП або 100 млрд. євро, що є найбільше в Польщі.

– На території воєводства працюють 700 фірм, 250 з яких – з іноземним капіталом, в тому числі українським. Лише 1,5% з них – це великий капітал (корпорації, холдинги), решта – це малий і середній бізнес, – поінформував Адам Струзік.

Він зауважив, що для економіки Мазовії цікаве вінницьке сільське господарство, переробна промисловість, виробництво будівельних матеріалів та хімічна галузь.

У ході круглого столу представник Агенції розвитку Мазовії зробила презентацію воєводства. Потім польські та вінницькі бізнесмени спілкувалися між собою за напрямками діяльності.

Повернутись Створено: 22 травня 2013 року, 17:42 Переглядів: 778

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація