Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Підприємців Мазовії цікавить вінницький аграрний сектор, переробна галузь і будівельні матеріали Роздрукувати

22 травня у складі делегації Мазовецького воєводства на чолі з Маршалком Адамом Струзіком до Вінниці прибули 15 представників бізнесу Мазовії. Мета візиту – проведення круглого столу з вінницькими підприємцями, презентація своїх фірм та інвестиційного потенціалу воєводства в цілому, встановлення контактів з потенційними партнерами з Поділля.

Спільну зустріч бізнесменів, яка відбулася у Торгово-промисловій палаті Вінниччини, відкрили голова обласної Ради Сергій Татусяк і Маршалек Мазовецького воєводства Адам Струзік.

С.Татусяк наголосив, що ця зустріч є не формальною і не декларативною, а практичною.

– Тут зібралися підприємці Вінниччини і Мазовецького воєводства, які формують економіку своїх регіонів. Ми, представники влади, як посередники звели вас, а далі має відбутися між вами предметна розмова у форматі віч-на-віч. Взагалі, нам дуже пощастило мати за партнера найбагатше воєводство Польщі, – прокоментував голова облради.

Маршалек підтвердив, що дійсно Мазовецьке воєводство дає країні 22% ВВП або 100 млрд. євро, що є найбільше в Польщі.

– На території воєводства працюють 700 фірм, 250 з яких – з іноземним капіталом, в тому числі українським. Лише 1,5% з них – це великий капітал (корпорації, холдинги), решта – це малий і середній бізнес, – поінформував Адам Струзік.

Він зауважив, що для економіки Мазовії цікаве вінницьке сільське господарство, переробна промисловість, виробництво будівельних матеріалів та хімічна галузь.

У ході круглого столу представник Агенції розвитку Мазовії зробила презентацію воєводства. Потім польські та вінницькі бізнесмени спілкувалися між собою за напрямками діяльності.

Повернутись Створено: 22 травня 2013 року, 17:42 Переглядів: 880

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація