5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Підприємців Вінниччини привітали із прийдешнім професійним святом Роздрукувати

Сьогодні, 28 серпня, підприємців області привітали із прийдешнім професійним святом – Днем підприємця.  Традиційно в Україні це свято відзначають у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України. Привітали з професійним  святом підприємців Вінниччини заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова облдержадміністрації Валерій Коровій й директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.

- Саме підприємці активно розвивають приватний сектор економіки, створюють додаткові робочі місця, реалізовують нові бізнес-проєкти, забезпечуючи надійне підґрунтя для добробуту громадян, – сказав у вітальному слові Ігор Хміль. – Тож бажаю Вам подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання Вінниччини та незалежної України.

З вітальними словом перед присутніми виступив голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

- Напередодні Дня підприємця, хотів би подякувати вам за натхнення, прагнення і наснагу. Протягом останніх років відбуваються серйозні інституційні зміни, а саме – зміна світогляду, розуміння сутності і необхідності розвитку підприємництва як такого, – зазначив Валерій Коровій.  – Наразі регіон є лідером за динамікою обсягів промислового виробництва, а також за показниками обороту роздрібної торгівлі, обсягами виробництва валової продукції сільського господарства. Крім цього, Вінниччина посіла перше місце в Україні за індексом будівельної продукції. Так, протягом січня-травня поточного року обсяг виконаних будівельних робіт склав понад  3 млрд грн та зріс у 2,6 рази, порівняно із відповідним періодом 2018 року.

Особливо важливим є те, що на всеукраїнському рівні область знаходиться на першій сходинці за напрямком «економічна ефективність».

В ході урочистостей Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток підприємництва області, активну громадянську позицію та з нагоди Дня підприємця нагородили 38 підприємців області.

Повернутись Створено: 28 серпня 2019 року, 16:37 Переглядів: 780

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація