Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Підприємців Вінниччини привітали із прийдешнім професійним святом Роздрукувати

Сьогодні, 28 серпня, підприємців області привітали із прийдешнім професійним святом – Днем підприємця.  Традиційно в Україні це свято відзначають у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України. Привітали з професійним  святом підприємців Вінниччини заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова облдержадміністрації Валерій Коровій й директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.

- Саме підприємці активно розвивають приватний сектор економіки, створюють додаткові робочі місця, реалізовують нові бізнес-проєкти, забезпечуючи надійне підґрунтя для добробуту громадян, – сказав у вітальному слові Ігор Хміль. – Тож бажаю Вам подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання Вінниччини та незалежної України.

З вітальними словом перед присутніми виступив голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

- Напередодні Дня підприємця, хотів би подякувати вам за натхнення, прагнення і наснагу. Протягом останніх років відбуваються серйозні інституційні зміни, а саме – зміна світогляду, розуміння сутності і необхідності розвитку підприємництва як такого, – зазначив Валерій Коровій.  – Наразі регіон є лідером за динамікою обсягів промислового виробництва, а також за показниками обороту роздрібної торгівлі, обсягами виробництва валової продукції сільського господарства. Крім цього, Вінниччина посіла перше місце в Україні за індексом будівельної продукції. Так, протягом січня-травня поточного року обсяг виконаних будівельних робіт склав понад  3 млрд грн та зріс у 2,6 рази, порівняно із відповідним періодом 2018 року.

Особливо важливим є те, що на всеукраїнському рівні область знаходиться на першій сходинці за напрямком «економічна ефективність».

В ході урочистостей Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток підприємництва області, активну громадянську позицію та з нагоди Дня підприємця нагородили 38 підприємців області.

Повернутись Створено: 28 серпня 2019 року, 16:37 Переглядів: 482

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація