Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Підприємництво Вінниччини Роздрукувати

Сергій Татусяк відвідав завод «ПлазмаТек»

7 серпня голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав підприємство ПАТ «ПлазмаТек», що у смт Рудниця Піщанського району. Напередодні підприємство відзначило 10-річчя з дня заснування. Голова висловив бажання особисто ознайомитися з роботою заводу та його досягненнями за десятиліття.

Сергій Пилипович оглянув цехи підприємства, складські й побутові приміщення, лабораторію. Технічний директор Олександр Крижанівський поінформував, що за обсягами, асортиментом та якістю продукції ПАТ «ПлазмаТек» наразі займає 2-ге місце серед країн колишнього Радянського Союзу, а в Україні є лідером.
− На сьогодні ми маємо спільне підприємство у Білорусі, а також розглядаємо можливості розширення виробничих майданчиків в Україні. Зокрема, на Вінниччині − це майданчик у Крижополі, − повідомив О.Крижанівський.
Ознайомившись з виробництвом, Сергій Татусяк зауважив, що найбільше досягнення підприємства у тому, що з року в рік воно нарощує обсяги продукції та збільшує робочі місця.
− Це європейський рівень, коли товаровиробник орієнтується на людей: забезпечує їм соціальні гарантії, побутове обслуговування, рівень зарплати. Для Піщанського району це надзвичайно важливо, адже це підприємство тут таке єдине, а в області − одне з найкращих, − зазначив С.Татусяк.


На сьогодні в рамках соціальних програм «ПлазмаТек» здійснює фінансово-матеріальну підтримку місцевої школи (вклали близько 1 млн. грн.), двох церков, освітлення та водопостачання смт Рудниця та довколишніх сіл.
Голова Піщанської районної ради Іван Плахотний наголосив, що завдяки податкам «ПлазмаТеку» Рудницька селищна рада єдина у районі, яка є не дотаційною, а працює з вилученням.

Довідка: ПАТ «ПлазмаТек» спеціалізується на виробництві зварювальних електродів. Потужність виробництва − 1,4 тис. тонн на місяць. На підприємстві у смт Рудниця Піщанського району працює 605 осіб, середня зарплата − 2100 грн.

 

Повернутись Створено: 8 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 2545

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація