Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Підприємництво Вінниччини Роздрукувати

Сергій Татусяк відвідав завод «ПлазмаТек»

7 серпня голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав підприємство ПАТ «ПлазмаТек», що у смт Рудниця Піщанського району. Напередодні підприємство відзначило 10-річчя з дня заснування. Голова висловив бажання особисто ознайомитися з роботою заводу та його досягненнями за десятиліття.

Сергій Пилипович оглянув цехи підприємства, складські й побутові приміщення, лабораторію. Технічний директор Олександр Крижанівський поінформував, що за обсягами, асортиментом та якістю продукції ПАТ «ПлазмаТек» наразі займає 2-ге місце серед країн колишнього Радянського Союзу, а в Україні є лідером.
− На сьогодні ми маємо спільне підприємство у Білорусі, а також розглядаємо можливості розширення виробничих майданчиків в Україні. Зокрема, на Вінниччині − це майданчик у Крижополі, − повідомив О.Крижанівський.
Ознайомившись з виробництвом, Сергій Татусяк зауважив, що найбільше досягнення підприємства у тому, що з року в рік воно нарощує обсяги продукції та збільшує робочі місця.
− Це європейський рівень, коли товаровиробник орієнтується на людей: забезпечує їм соціальні гарантії, побутове обслуговування, рівень зарплати. Для Піщанського району це надзвичайно важливо, адже це підприємство тут таке єдине, а в області − одне з найкращих, − зазначив С.Татусяк.


На сьогодні в рамках соціальних програм «ПлазмаТек» здійснює фінансово-матеріальну підтримку місцевої школи (вклали близько 1 млн. грн.), двох церков, освітлення та водопостачання смт Рудниця та довколишніх сіл.
Голова Піщанської районної ради Іван Плахотний наголосив, що завдяки податкам «ПлазмаТеку» Рудницька селищна рада єдина у районі, яка є не дотаційною, а працює з вилученням.

Довідка: ПАТ «ПлазмаТек» спеціалізується на виробництві зварювальних електродів. Потужність виробництва − 1,4 тис. тонн на місяць. На підприємстві у смт Рудниця Піщанського району працює 605 осіб, середня зарплата − 2100 грн.

 

Повернутись Створено: 8 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 2642

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація