6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Підприємництво Вінниччини Роздрукувати

Сергій Татусяк відвідав завод «ПлазмаТек»

7 серпня голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав підприємство ПАТ «ПлазмаТек», що у смт Рудниця Піщанського району. Напередодні підприємство відзначило 10-річчя з дня заснування. Голова висловив бажання особисто ознайомитися з роботою заводу та його досягненнями за десятиліття.

Сергій Пилипович оглянув цехи підприємства, складські й побутові приміщення, лабораторію. Технічний директор Олександр Крижанівський поінформував, що за обсягами, асортиментом та якістю продукції ПАТ «ПлазмаТек» наразі займає 2-ге місце серед країн колишнього Радянського Союзу, а в Україні є лідером.
− На сьогодні ми маємо спільне підприємство у Білорусі, а також розглядаємо можливості розширення виробничих майданчиків в Україні. Зокрема, на Вінниччині − це майданчик у Крижополі, − повідомив О.Крижанівський.
Ознайомившись з виробництвом, Сергій Татусяк зауважив, що найбільше досягнення підприємства у тому, що з року в рік воно нарощує обсяги продукції та збільшує робочі місця.
− Це європейський рівень, коли товаровиробник орієнтується на людей: забезпечує їм соціальні гарантії, побутове обслуговування, рівень зарплати. Для Піщанського району це надзвичайно важливо, адже це підприємство тут таке єдине, а в області − одне з найкращих, − зазначив С.Татусяк.


На сьогодні в рамках соціальних програм «ПлазмаТек» здійснює фінансово-матеріальну підтримку місцевої школи (вклали близько 1 млн. грн.), двох церков, освітлення та водопостачання смт Рудниця та довколишніх сіл.
Голова Піщанської районної ради Іван Плахотний наголосив, що завдяки податкам «ПлазмаТеку» Рудницька селищна рада єдина у районі, яка є не дотаційною, а працює з вилученням.

Довідка: ПАТ «ПлазмаТек» спеціалізується на виробництві зварювальних електродів. Потужність виробництва − 1,4 тис. тонн на місяць. На підприємстві у смт Рудниця Піщанського району працює 605 осіб, середня зарплата − 2100 грн.

 

Повернутись Створено: 8 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 2714

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація