Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Підприємництво Вінниччини Роздрукувати

Сергій Татусяк відвідав завод «ПлазмаТек»

7 серпня голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав підприємство ПАТ «ПлазмаТек», що у смт Рудниця Піщанського району. Напередодні підприємство відзначило 10-річчя з дня заснування. Голова висловив бажання особисто ознайомитися з роботою заводу та його досягненнями за десятиліття.

Сергій Пилипович оглянув цехи підприємства, складські й побутові приміщення, лабораторію. Технічний директор Олександр Крижанівський поінформував, що за обсягами, асортиментом та якістю продукції ПАТ «ПлазмаТек» наразі займає 2-ге місце серед країн колишнього Радянського Союзу, а в Україні є лідером.
− На сьогодні ми маємо спільне підприємство у Білорусі, а також розглядаємо можливості розширення виробничих майданчиків в Україні. Зокрема, на Вінниччині − це майданчик у Крижополі, − повідомив О.Крижанівський.
Ознайомившись з виробництвом, Сергій Татусяк зауважив, що найбільше досягнення підприємства у тому, що з року в рік воно нарощує обсяги продукції та збільшує робочі місця.
− Це європейський рівень, коли товаровиробник орієнтується на людей: забезпечує їм соціальні гарантії, побутове обслуговування, рівень зарплати. Для Піщанського району це надзвичайно важливо, адже це підприємство тут таке єдине, а в області − одне з найкращих, − зазначив С.Татусяк.


На сьогодні в рамках соціальних програм «ПлазмаТек» здійснює фінансово-матеріальну підтримку місцевої школи (вклали близько 1 млн. грн.), двох церков, освітлення та водопостачання смт Рудниця та довколишніх сіл.
Голова Піщанської районної ради Іван Плахотний наголосив, що завдяки податкам «ПлазмаТеку» Рудницька селищна рада єдина у районі, яка є не дотаційною, а працює з вилученням.

Довідка: ПАТ «ПлазмаТек» спеціалізується на виробництві зварювальних електродів. Потужність виробництва − 1,4 тис. тонн на місяць. На підприємстві у смт Рудниця Піщанського району працює 605 осіб, середня зарплата − 2100 грн.

 

Повернутись Створено: 8 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 2973

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація