Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Підсумки Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Вінниччина реалізує курс Президента на реформи вдало»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 7 лютого взяв участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2011 рік та основні завдання на 2012 рік». На засіданні також були присутні голови райдержадміністрацій, районних рад, міські голови міст обласного значення, голови постійних комісій облради, начальники обласних управлінь і організацій, засоби масової інформації.

Основну доповідь про результати минулорічної роботи виконавчої гілки влади області зробив голова облдержадміністрації Микола Джига. Про діяльність представницьких органів влади в регіоні доповідав голова облради Сергій Татусяк.
Він підкреслив, що атмосфера співпраці, у якій протягом року діяли виконавчі і представницькі органи влади на Вінниччині, йому імпонує, і він закликає зберегти її надалі.
– Я радий, що сьогодні на наших робочих зібраннях нема «накачки», як це було колись. Ми відійшли від стереотипів ручного управління, змінили свідомість, – зауважив С.Татусяк.
Голова звернув увагу посадовців на те, що будь-який державний службовець не має права козиряти владою перед громадянами, демонструвати своє верховенство на ними.
– Людям байдуже, з якої ти влади і яку посаду займаєш. Коли людина йде до влади, то з одним бажанням, щоб її проблему вирішили, – підкреслив Сергій Татусяк.
Очільник обласних депутатів подякував головам районів за стабільну роботу, направлену на реалізацію політики Президента країни та уряду.
– Вінниччина реалізує курс Президента на реформи вдало. Особливо наш регіон відзначився у реформуванні регіональної влади. Я радий, що у цьому питанні є порозуміння між гілками влади, політичними партіями і громадськістю, – наголосив голова облради.
На думку С.Татусяка, аби реформи рухалися ефективніше, потрібно про них детально інформувати суспільство. Адже коли є розуміння ідеї, тоді є її підтримка, вважає голова.

Повернутись Створено: 8 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 792

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація