Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Підсумки Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Вінниччина реалізує курс Президента на реформи вдало»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 7 лютого взяв участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2011 рік та основні завдання на 2012 рік». На засіданні також були присутні голови райдержадміністрацій, районних рад, міські голови міст обласного значення, голови постійних комісій облради, начальники обласних управлінь і організацій, засоби масової інформації.

Основну доповідь про результати минулорічної роботи виконавчої гілки влади області зробив голова облдержадміністрації Микола Джига. Про діяльність представницьких органів влади в регіоні доповідав голова облради Сергій Татусяк.
Він підкреслив, що атмосфера співпраці, у якій протягом року діяли виконавчі і представницькі органи влади на Вінниччині, йому імпонує, і він закликає зберегти її надалі.
– Я радий, що сьогодні на наших робочих зібраннях нема «накачки», як це було колись. Ми відійшли від стереотипів ручного управління, змінили свідомість, – зауважив С.Татусяк.
Голова звернув увагу посадовців на те, що будь-який державний службовець не має права козиряти владою перед громадянами, демонструвати своє верховенство на ними.
– Людям байдуже, з якої ти влади і яку посаду займаєш. Коли людина йде до влади, то з одним бажанням, щоб її проблему вирішили, – підкреслив Сергій Татусяк.
Очільник обласних депутатів подякував головам районів за стабільну роботу, направлену на реалізацію політики Президента країни та уряду.
– Вінниччина реалізує курс Президента на реформи вдало. Особливо наш регіон відзначився у реформуванні регіональної влади. Я радий, що у цьому питанні є порозуміння між гілками влади, політичними партіями і громадськістю, – наголосив голова облради.
На думку С.Татусяка, аби реформи рухалися ефективніше, потрібно про них детально інформувати суспільство. Адже коли є розуміння ідеї, тоді є її підтримка, вважає голова.

Повернутись Створено: 8 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 845

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація