Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Підсумки діяльності Роздрукувати

Підбито результати діяльності керівників Жмеринського району

30 березня у Жмеринському районі відбулась нарада за підсумками діяльності району у І кварталі поточного року. У засіданні взяли участь голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Іван Мовчан, представники виконавчої та самоврядної гілки влади області та району.
Основну доповідь про підсумки зробив голова Жмеринської райдержадміністрації Юрій Твердохліб, розпочавши із галузі охорони здоров’я. Проаналізувавши стан кожного окремого закладу первинної ланки медичної допомоги, керівник району зауважив, що з 42 ФАПів та фельдшерських пунктів регіону 13 газифіковані. Тривають ремонтні роботи в амбулаторії села Чернятин, на завершення яких у 2013 році передбачено 563 тисячі гривень, з них - 259,7 тис. грн. освоєно вже в І кварталі. Заходи з енергозбереження та проведення поточних ремонтів заплановано ще на низці ФАПів, реконструкції потребує амбулаторія у с. Станіславчик.
За словами керівника райдержадміністрації, Жмеринщина системно працює над збалансуванням мережі загальноосвітніх навчальних закладів. Розглянуто питання реорганізації 5 шкіл району з найменшою наповнюваністю учнів, по кожній з них вироблено конкретний план заходів. Заплановано і роботи щодо покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів.

У сфері агропромислового розвитку Жмеринський район працює над збільшенням поголів’я великої рогатої худоби, реконструкцією молочнотоварних ферм у селах Токарівка та Тартак. Готуються майданчики під 4 нові комплекси проектною потужністю 1,5 тисячі голів кожний. На території району функціонують 16 пунктів прийому молока. Договірними відносинами охоплено 71 % молокоздавачів, 62 % – мають розрахункові книжки. На контролі залишається питання приведення у належний стан закладів культури району та міста, упорядкування прилеглих до них територій. Причому для реалізації цього завдання вкрай необхідна активна позиція голів сільських рад. 

– В нашій роботі повинна бути співпраця між владою та суспільством. І саме такий формат співбесід дозволяє нам спільно консолідувати сили для вирішення нагальних проблем, – підсумував голова обласної Ради Сергій Татусяк. 
Він закликав керівників усіх рівнів до злагодженої роботи задля реального результату, наголосивши, що кожна територіальна громада протягом року повинна покращити результати роботи.

 

 

Повернутись Створено: 3 квітня 2013 року, 12:13 Переглядів: 1043

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація