24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Підсумки діяльності Роздрукувати

Підбито результати діяльності керівників Жмеринського району

30 березня у Жмеринському районі відбулась нарада за підсумками діяльності району у І кварталі поточного року. У засіданні взяли участь голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Іван Мовчан, представники виконавчої та самоврядної гілки влади області та району.
Основну доповідь про підсумки зробив голова Жмеринської райдержадміністрації Юрій Твердохліб, розпочавши із галузі охорони здоров’я. Проаналізувавши стан кожного окремого закладу первинної ланки медичної допомоги, керівник району зауважив, що з 42 ФАПів та фельдшерських пунктів регіону 13 газифіковані. Тривають ремонтні роботи в амбулаторії села Чернятин, на завершення яких у 2013 році передбачено 563 тисячі гривень, з них - 259,7 тис. грн. освоєно вже в І кварталі. Заходи з енергозбереження та проведення поточних ремонтів заплановано ще на низці ФАПів, реконструкції потребує амбулаторія у с. Станіславчик.
За словами керівника райдержадміністрації, Жмеринщина системно працює над збалансуванням мережі загальноосвітніх навчальних закладів. Розглянуто питання реорганізації 5 шкіл району з найменшою наповнюваністю учнів, по кожній з них вироблено конкретний план заходів. Заплановано і роботи щодо покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів.

У сфері агропромислового розвитку Жмеринський район працює над збільшенням поголів’я великої рогатої худоби, реконструкцією молочнотоварних ферм у селах Токарівка та Тартак. Готуються майданчики під 4 нові комплекси проектною потужністю 1,5 тисячі голів кожний. На території району функціонують 16 пунктів прийому молока. Договірними відносинами охоплено 71 % молокоздавачів, 62 % – мають розрахункові книжки. На контролі залишається питання приведення у належний стан закладів культури району та міста, упорядкування прилеглих до них територій. Причому для реалізації цього завдання вкрай необхідна активна позиція голів сільських рад. 

– В нашій роботі повинна бути співпраця між владою та суспільством. І саме такий формат співбесід дозволяє нам спільно консолідувати сили для вирішення нагальних проблем, – підсумував голова обласної Ради Сергій Татусяк. 
Він закликав керівників усіх рівнів до злагодженої роботи задля реального результату, наголосивши, що кожна територіальна громада протягом року повинна покращити результати роботи.

 

 

Повернутись Створено: 3 квітня 2013 року, 12:13 Переглядів: 815

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація