Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Підсумки діяльності Роздрукувати

Область прозвітувала про роботу за півріччя

Вінницька обласна державна адміністрація підбила підсумки соціально-економічного розвитку області за І півріччя 2011 року. 28 липня колегія за участю голів райдержадміністрацій і райрад, голів постійних комісій облради, керівників обласних управлінь та організацій заслухали звіти про результати діяльності основних галузей господарювання області. А саме: про соціально-економічний розвиток Вінниччини, про підготовку до нового 2011-2012 начального року, про підготовку до осінньо-зимового періоду, про стан наповнення бюджету Пенсійного фонду, про стан дотримання фінансово-бюджетної дисципліни та про роботу зі зверненнями громадян.

У засіданні колегії також взяли участь голова облдержадміністрації Микола Джига, 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, Вінницький міський голова Володимир Гройсман та головний консультант-інспектор управління з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України Ігор Опріщенко.
Відкриваючи засідання, Микола Джига зауважив, що перше півріччя поточного року було визначальним для області.
− Протягом півріччя ми вирішували питання, які були дуже важливими для життя вінничан. Серед найголовніших − питання системи охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, земельних відносин, − сказав очільник адміністрації.
Основну доповідь про соціально-економічний розвиток Вінниччини зробив 1-й заступник голови ОДА Іван Мовчан. Він повідомив, що область традиційно втримує лідируючі позиції за показниками в агропромисловому комплексі (1 місце за виробництвом молока, 2-ге − за урожайністю зернових) та входить в десятку кращих регіонів за багатьма показниками у промисловому секторі.
− За підсумком I півріччя 2011 року рівень виробництва промислового сектору області перевищив минулорічні показники лише на 1,3%. Така ситуація пов’язана із нестабільною роботою компанії «Nemiroff». Але одразу ж хочу зазначити, що з 4 липня компанія відновила ритмічну роботу і ми маємо сподівання, що вже за підсумками липня ситуація в промисловому секторі області покращиться, − зауважив Іван Мовчан.
Підсумовуючи засідання колегії голова ОДА Микола Джига наголосив на тому, що база, досягнута в першому півріччі поточного року, дає впевненість, що область спроможна виконати поставлені перед нею завдання на весь рік.

Повернутись Створено: 28 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 860

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація