Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Підсумки діяльності Роздрукувати

Область прозвітувала про роботу за півріччя

Вінницька обласна державна адміністрація підбила підсумки соціально-економічного розвитку області за І півріччя 2011 року. 28 липня колегія за участю голів райдержадміністрацій і райрад, голів постійних комісій облради, керівників обласних управлінь та організацій заслухали звіти про результати діяльності основних галузей господарювання області. А саме: про соціально-економічний розвиток Вінниччини, про підготовку до нового 2011-2012 начального року, про підготовку до осінньо-зимового періоду, про стан наповнення бюджету Пенсійного фонду, про стан дотримання фінансово-бюджетної дисципліни та про роботу зі зверненнями громадян.

У засіданні колегії також взяли участь голова облдержадміністрації Микола Джига, 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, Вінницький міський голова Володимир Гройсман та головний консультант-інспектор управління з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України Ігор Опріщенко.
Відкриваючи засідання, Микола Джига зауважив, що перше півріччя поточного року було визначальним для області.
− Протягом півріччя ми вирішували питання, які були дуже важливими для життя вінничан. Серед найголовніших − питання системи охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, земельних відносин, − сказав очільник адміністрації.
Основну доповідь про соціально-економічний розвиток Вінниччини зробив 1-й заступник голови ОДА Іван Мовчан. Він повідомив, що область традиційно втримує лідируючі позиції за показниками в агропромисловому комплексі (1 місце за виробництвом молока, 2-ге − за урожайністю зернових) та входить в десятку кращих регіонів за багатьма показниками у промисловому секторі.
− За підсумком I півріччя 2011 року рівень виробництва промислового сектору області перевищив минулорічні показники лише на 1,3%. Така ситуація пов’язана із нестабільною роботою компанії «Nemiroff». Але одразу ж хочу зазначити, що з 4 липня компанія відновила ритмічну роботу і ми маємо сподівання, що вже за підсумками липня ситуація в промисловому секторі області покращиться, − зауважив Іван Мовчан.
Підсумовуючи засідання колегії голова ОДА Микола Джига наголосив на тому, що база, досягнута в першому півріччі поточного року, дає впевненість, що область спроможна виконати поставлені перед нею завдання на весь рік.

Повернутись Створено: 28 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 752

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація