Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Підсумки діяльності Роздрукувати

Проатестовано діяльність керівників закладів соціальної сфери області

15 березня в обласній Раді відбулось оцінювання діяльності керівників закладів, установ та підприємств галузі соціального захисту населення. Засідання комісії з питань проведення щорічної оцінки провів перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Практика оцінювання в обласній Раді проводиться в першому кварталі кожного року. Серед основних критеріїв оцінювання – аналіз виконання керівником завдань, обов’язків та повноважень, визначених статутом підприємства, установи чи організації; перелік заходів щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази підприємства; залучення додаткових джерел фінансування та їх раціональне використання; оцінка контролюючими органами фінансово-господарської діяльності підприємства.
Відповідно до критеріїв оцінювання, департаментом соціальної політики облдержадміністрації були підготовлені відгуки щодо результатів професійної діяльності кожного керівника.
За підсумками атестаційної комісії, 8 директорів закладів, установ та підприємств галузі соціального захисту населення будуть продовжувати свою діяльність на керівних посадах. Проте, один керівник не пройшов атестацію в зв’язку з численними зауваженнями щодо його діяльності. Комісія буде рекомендувати голові обласної Ради звільнити його із займаної посади.
Голова комісії з питань проведення щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області Ігор Кревський зауважив, що вимоги до діяльності керівників, зокрема, соціальної сфери будуть ставати ще більш жорсткішими, адже від результатів їхньої роботи залежать долі соціально вразливих категорій населення, позбавлених можливості створення самостійних умов проживання.

Повернутись Створено: 15 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 754

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація