5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Підсумки діяльності Роздрукувати

Проатестовано діяльність керівників закладів соціальної сфери області

15 березня в обласній Раді відбулось оцінювання діяльності керівників закладів, установ та підприємств галузі соціального захисту населення. Засідання комісії з питань проведення щорічної оцінки провів перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Практика оцінювання в обласній Раді проводиться в першому кварталі кожного року. Серед основних критеріїв оцінювання – аналіз виконання керівником завдань, обов’язків та повноважень, визначених статутом підприємства, установи чи організації; перелік заходів щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази підприємства; залучення додаткових джерел фінансування та їх раціональне використання; оцінка контролюючими органами фінансово-господарської діяльності підприємства.
Відповідно до критеріїв оцінювання, департаментом соціальної політики облдержадміністрації були підготовлені відгуки щодо результатів професійної діяльності кожного керівника.
За підсумками атестаційної комісії, 8 директорів закладів, установ та підприємств галузі соціального захисту населення будуть продовжувати свою діяльність на керівних посадах. Проте, один керівник не пройшов атестацію в зв’язку з численними зауваженнями щодо його діяльності. Комісія буде рекомендувати голові обласної Ради звільнити його із займаної посади.
Голова комісії з питань проведення щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області Ігор Кревський зауважив, що вимоги до діяльності керівників, зокрема, соціальної сфери будуть ставати ще більш жорсткішими, адже від результатів їхньої роботи залежать долі соціально вразливих категорій населення, позбавлених можливості створення самостійних умов проживання.

Повернутись Створено: 15 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 851

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація