Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Підсумки діяльності Роздрукувати

Проатестовано діяльність керівників закладів соціальної сфери області

15 березня в обласній Раді відбулось оцінювання діяльності керівників закладів, установ та підприємств галузі соціального захисту населення. Засідання комісії з питань проведення щорічної оцінки провів перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Практика оцінювання в обласній Раді проводиться в першому кварталі кожного року. Серед основних критеріїв оцінювання – аналіз виконання керівником завдань, обов’язків та повноважень, визначених статутом підприємства, установи чи організації; перелік заходів щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази підприємства; залучення додаткових джерел фінансування та їх раціональне використання; оцінка контролюючими органами фінансово-господарської діяльності підприємства.
Відповідно до критеріїв оцінювання, департаментом соціальної політики облдержадміністрації були підготовлені відгуки щодо результатів професійної діяльності кожного керівника.
За підсумками атестаційної комісії, 8 директорів закладів, установ та підприємств галузі соціального захисту населення будуть продовжувати свою діяльність на керівних посадах. Проте, один керівник не пройшов атестацію в зв’язку з численними зауваженнями щодо його діяльності. Комісія буде рекомендувати голові обласної Ради звільнити його із займаної посади.
Голова комісії з питань проведення щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області Ігор Кревський зауважив, що вимоги до діяльності керівників, зокрема, соціальної сфери будуть ставати ще більш жорсткішими, адже від результатів їхньої роботи залежать долі соціально вразливих категорій населення, позбавлених можливості створення самостійних умов проживання.

Повернутись Створено: 15 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 805

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація